Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
22
Favori
42.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu almayı düşünüyorum, multuplayerde başka oyunculara karşı mı oynuyoruz yoksa canavarlara karşı mı?
    Bir de oyun kasım ayında bir süre ücretsiz olmuş galiba, gene böyle bir durum var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Oyunu almayı düşünüyorum, multuplayerde başka oyunculara karşı mı oynuyoruz yoksa canavarlara karşı mı?
    Bir de oyun kasım ayında bir süre ücretsiz olmuş galiba, gene böyle bir durum var mı?
    2 mod da mevcut hem oyunculara karşı oynanan arenalar var hem de canavar kesilen açık dünya haritaları var.

Kasım civarıydı sanırım 1-2 hafta kadar oyunu ücretsiz yaptılar bu sürede hesaplarına ekleyenler kalıcı olacak oyunu almış oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

2 mod da mevcut hem oyunculara karşı oynanan arenalar var hem de canavar kesilen açık dünya haritaları var.

Kasım civarıydı sanırım 1-2 hafta kadar oyunu ücretsiz yaptılar bu sürede hesaplarına ekleyenler kalıcı olacak oyunu almış oldu.

Alıntıları Göster
    Tesekkurler hocam, genelde hangi mod tercih ediliyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Tesekkurler hocam, genelde hangi mod tercih ediliyor ?

Alıntıları Göster
    Rica ederim. https://destinytracker.com/ sitesine göre dün 600k kişi PvP oynamış, 760k kişi de PvE oynamış bu rakamlar sadece pc değildir muhtemelen. Ben %90 PvE oynuyorum PvP de güzel ama oyunun bana hitap eden kısmı PvE

• quote:

Rica ederim. https://destinytracker.com/ sitesine göre dün 600k kişi PvP oynamış, 760k kişi de PvE oynamış bu rakamlar sadece pc değildir muhtemelen. Ben %90 PvE oynuyorum PvP de güzel ama oyunun bana hitap eden kısmı PvE

Alıntıları Göster
    Hocam pve’de tek basına mı oluyoruz yoksa takım halinde mi ?

• quote:

Hocam pve’de tek basına mı oluyoruz yoksa takım halinde mi ?

Alıntıları Göster
    3 kişilik takım sınırı var PvE görevler için bazı görevlerde oyun kendi 2 kişi daha atıyor bazıları için atama olmuyor. Takımsız da oynanabiliyor
  • oyunu oynamayıp bırakmış olan, veya bedava olduğu sırada alıp kullanmadığı hesabı olan var mı ? şu oyunu denemek istiyorum
  • ben bu oyunu tek başıma oynayabilir miyim ? multiplayer sevmiyorum single takılmak istiyorum mesela mümkün müdür ?
  • Mümkün ama internetsiz oynanmıyor

• Şuan aktif oyuncu sayısı fazla mı oynayan bir arkadaş bilgilendirebilir mi?
  • Selamlar.Oyuna Yeni başlayacağım.Benim gibi yeni başlayanlar eklerse beraber oynayabiliriz. Kokesta#2640
  • Ceyhun The Hun kullanıcısına yanıt
    Aktif de amacınız nedir ? raid mi kasmak istiyorsunuz ? pve yalnız kalmayayım mı diyorsunuz ? klana bağlı şekilde değişiyor bu durum. Genele vuracak olursak öyle yalnız hissedeceğiniz bir durum da yok.
  • Forsaken ı almayınca online mod aşırı adaletsiz oluyor 50 level adamlar çatır indiriyor 20 level olanları aşırı saçma yapmışlar, direk dlc almayan online oynamasın deseler daha iyi olurmuş.
  • Arkadaşlar, artık oyuna ayıracak zamanım olmadığı için hesabımı satıyorum, bütün ek paketler mevcut, 650 warlock var. Bayağı exotick ve raid silahları da var. İlgilenen olursa özelden iletişime geçebilirsiniz. Fiyatı 100TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Forsaken ı almayınca online mod aşırı adaletsiz oluyor 50 level adamlar çatır indiriyor 20 level olanları aşırı saçma yapmışlar, direk dlc almayan online oynamasın deseler daha iyi olurmuş.
    Level avantajı yok ki Çok oynayanın güzel itemleri oluyor tek avantaj bu o da zamanla oynadıkça oluyor. Exotic item olarak da oyun 1 silah 1 zırh sınırlaması yapmış bu da düşük seviye oyuncuyu korumak için güzel bir hareket. Forsaken içinde güzel silahlar var ama bunlar çatır çatır fark açacak cinsten değil. PvP modunu çok sevmiyorum zaten 2 tane 300lük karakter kastım PvP haftalık görev harici çok nadir oynadım

• quote:

Level avantajı yok ki Çok oynayanın güzel itemleri oluyor tek avantaj bu o da zamanla oynadıkça oluyor. Exotic item olarak da oyun 1 silah 1 zırh sınırlaması yapmış bu da düşük seviye oyuncuyu korumak için güzel bir hareket. Forsaken içinde güzel silahlar var ama bunlar çatır çatır fark açacak cinsten değil. PvP modunu çok sevmiyorum zaten 2 tane 300lük karakter kastım PvP haftalık görev harici çok nadir oynadım

Alıntıları Göster
    Tamam level artınca karakter güç kazanmıyor ama örneğin dün 400 küsür güce sahip güzel bir silah düşürdüm 40 level olmamı istediği için kullanamadım. Şimdi kullandığım silah 250 civarı güce sahip yani oyundan düşürdüğüm benim kullanabileceğim silahlarda elimdeki silahtan 10 puan filan güçlü oluyor en fazla yavaş yavaş güç artıyor bu da büyük dezavantaj

• quote:

Tamam level artınca karakter güç kazanmıyor ama örneğin dün 400 küsür güce sahip güzel bir silah düşürdüm 40 level olmamı istediği için kullanamadım. Şimdi kullandığım silah 250 civarı güce sahip yani oyundan düşürdüğüm benim kullanabileceğim silahlarda elimdeki silahtan 10 puan filan güçlü oluyor en fazla yavaş yavaş güç artıyor bu da büyük dezavantaj

Alıntıları Göster
    Yok kazanmıyor silahın hasarı impact kısmında yazıyor zırhlarda da barla gözüküyor. 3 haneli olan power da karakterin gücünü temsil ediyor pvpde bir anlamı yok onun pve'de fark ediyor. Aynı silahı 300 power olanı ile 600 power olanı arasında fark yok. Tabii random statları oluyor her silahın 2-3 tane onlar ufak fark yaratabilir ama o da level ile alakalı değil.
    Division oynadıysanız oradaki gibi bir durum yok 10 lvl G36 ile 20 lvl G36 hasar olarak çok farklı oluyor ama 200 power origin story ile 300 power origin story arasında fark yok. Power niye var derseniz PvE için var ama onda da tam oturmamış.

• quote:

Yok kazanmıyor silahın hasarı impact kısmında yazıyor zırhlarda da barla gözüküyor. 3 haneli olan power da karakterin gücünü temsil ediyor pvpde bir anlamı yok onun pve'de fark ediyor. Aynı silahı 300 power olanı ile 600 power olanı arasında fark yok. Tabii random statları oluyor her silahın 2-3 tane onlar ufak fark yaratabilir ama o da level ile alakalı değil.
    Division oynadıysanız oradaki gibi bir durum yok 10 lvl G36 ile 20 lvl G36 hasar olarak çok farklı oluyor ama 200 power origin story ile 300 power origin story arasında fark yok. Power niye var derseniz PvE için var ama onda da tam oturmamış.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam bunları bilmiyordum teşekürler ama anlamadığım şey örneğin herkes tek modunu oynarken online da 20 level olanları 50 levellere göre çok daha kolay öldürüyorum 50 level adamı arkadan yakalayıp sıkmaya başlasam bile adam bana döndüğü anda direk alıyor neredeyse yani baya bir güç farkı hissediyorum online eşleştirme yaparken güçler dikkate alınmadan rastgele mi eşleşiyor anlamadım :/

• quote:

Anladım hocam bunları bilmiyordum teşekürler ama anlamadığım şey örneğin herkes tek modunu oynarken online da 20 level olanları 50 levellere göre çok daha kolay öldürüyorum 50 level adamı arkadan yakalayıp sıkmaya başlasam bile adam bana döndüğü anda direk alıyor neredeyse yani baya bir güç farkı hissediyorum online eşleştirme yaparken güçler dikkate alınmadan rastgele mi eşleşiyor anlamadım :/

Alıntıları Göster
    Rica ederim. 50 olanlar daha tecrübeli oluyorlar zırhları resilence ağırlıklı olabilir silah olarak da hand cannon kullanıyorlar genelde o da oyunun en güçlü silah türü. Çok iyi oynayan 20 çok görmesem de kötü oynayan 50 çok gördüm. Eşleştirme sistemi çok iyi değil bazen takımlar arasında uçurum oluyor bazen de çok çekişme oluyor. Geçenlerde bir oyunda bölge kapma vard bölge tutunca yüzde değeri her saniye 2 artıyor. Round olarak 2-2 gidiyordu final round'uydu alan kazanacaktı %100-%98 yendik böyle çekişmeli maçlar da oluyor ama farkın çok olduğu maçlar da oluyor.

• arkadaşlar oyun indirimdeyken alayım diyorum dlc paketini. Annual pass olmadan ne kadar ilerleyebilirim onu merak ettim ? oyun sonuna ulaşmak için ne kadar farm yapmak gerekiyor birde merak ettiğim dungeonları tek tamamlama gibi bir imkanımız var mı ? Tek tabanca takılmayı daha çok seviyorum (istediğim zaman alt+tab yapıp internette takılabiliyorum )
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.