Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
22
Favori
42.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba oyunu duzenli olarak oynuyorum karakterim 515 power level. PVE modu agirlikli ozellikle raid yapacak arkadas guild clan ariyorum.

Battlenet ismim WOMBAT#21610
  • Arkadaşlar merhaba oyunun ücretsiz sürümünü kullanıyorum 20 level oldu fakat 20 leveli nasıl geçebilirim sürekli oynuyorum ama 20 levelin üstüne çıkmıyor bilen varsa desteğinizi rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaprince

Arkadaşlar merhaba oyunun ücretsiz sürümünü kullanıyorum 20 level oldu fakat 20 leveli nasıl geçebilirim sürekli oynuyorum ama 20 levelin üstüne çıkmıyor bilen varsa desteğinizi rica ederim.
    Forsaken , yarina kadar(10.12.) 39.99 Euro yerine 29.99 , bugun 189 Tl ye aldim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Forsaken , yarina kadar(10.12.) 39.99 Euro yerine 29.99 , bugun 189 Tl ye aldim .

Alıntıları Göster
    Bilgi için teşekkürler hocam
  • Bedavadan alan birisi olarak değer mi acaba almaya ?
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Neyi hocam ? Oyunu diyorsanız, oyun ederi şuanda 70 küsür de dolaşmakta, dlc derseniz 2019'a kadar devam edecek ve fazlasıyla dolu eğlenceli aktif bir oyun almaya değer, tek oynadığım oyun olduğu için forsaken aldım fakat diğer paketi alamadım biraz fazla geldide, ama forsakeni alsanız da sadece değer, kısacası tek oyununuzsa tam paket alın fazlasıyla hakkını verecektir. Ama unutmayın, arkadaş şart, arkadaşınız yoksa sıkıntı yani klanınız olsun en başında ilk işiniz klan olsun.
  • Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    Klan var diger oyunlardaki arkadaslar ama indirmdeyken almati dusunmustum bakalim ilerliyen zamanda ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battle.net EU hesabımdan Forsaken'ı kredi kartı ile almaya çalışıyorum fakat sürekli hata veriyor anlamadığım bir şekilde.
  • Greemie G kullanıcısına yanıt
    Hocam dün aldım oyunu sistemde bir sıkıntı yok kartınızda bir sıkınto var sanırım

• Oynayacak aktif klan arıyorum. JabbaTheHutt#11928
  • Greemie G kullanıcısına yanıt
    oyun içerisinde denediğiniz zaman sıkıntılıydı 1-2 hafta öncesine kadar fakat perşembe günü aldım. Herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Battlenet client üzerinden deneyin.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Farklı karanterler kasmak size kalmış, bazı görevlerde titanla yap hunter ile yap diyebiliyor.
    2. karakterde sanmıyorum ki özel farklı bir item düşsün.
    power 300 ise size 305 yada 314 düşer siz düşeni taktığınızde power 300 küsüre çıktıysa artık o çıktıgı seviyenin üstünde devam eder. He sürekli de takılı kalmasına gerek yok ama o itemleri yakmayın yeni yüksek seviye düşünce takın sürekli poweri yükseltin daha sonra düşük iyi iteminizi takın devam edin. Yani sürkeli yüksek olanın takılı kalmasına gerek yok.
  • cgty1212 kullanıcısına yanıt
    Aynen banka kartından kabul etmiyormuş , krediden oldu hocam.
  • Beraber oynayacak arkadaşlar arıyorum. Surgeon#2594
  • Hocam oyunu ilk çıktığında almıştım ilk dönem oynadım sonra bıraktım aylardır oynamıyorum. 323 Light level Warlock'um var. Oyuna geri dönmeyi düşünüyorum. Oyunda aktif oynayıcı sayısı yüksek mi? Geri dönmeli miyim? Bir de en yüksek light level kaç şuan ve nasıl en hızlı kasılır? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Hocam oyunu ilk çıktığında almıştım ilk dönem oynadım sonra bıraktım aylardır oynamıyorum. 323 Light level Warlock'um var. Oyuna geri dönmeyi düşünüyorum. Oyunda aktif oynayıcı sayısı yüksek mi? Geri dönmeli miyim? Bir de en yüksek light level kaç şuan ve nasıl en hızlı kasılır? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Selam

650, günlük ve haftalık görevlerle hızlıca ilerleyebilirsiniz. Sadece ana oyun varsa diyeceğim de 300 küsürseniz forsaken vardır, tam dlc aldıysanız güzel olur. Eklerseniz takılırız klan var aktif oyuncu da var klanda fakat pek iletişim yok bu aralar, onun harici aktif oyuncu fazlasıyla var, pvp de fazla bekletmiyor. Ben de warlockum Ukaptan#2754 işlerden fırsat buldukça oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

Farklı karanterler kasmak size kalmış, bazı görevlerde titanla yap hunter ile yap diyebiliyor.
    2. karakterde sanmıyorum ki özel farklı bir item düşsün.
    power 300 ise size 305 yada 314 düşer siz düşeni taktığınızde power 300 küsüre çıktıysa artık o çıktıgı seviyenin üstünde devam eder. He sürekli de takılı kalmasına gerek yok ama o itemleri yakmayın yeni yüksek seviye düşünce takın sürekli poweri yükseltin daha sonra düşük iyi iteminizi takın devam edin. Yani sürkeli yüksek olanın takılı kalmasına gerek yok.
    Mesajı yeni gördüm gerçi ben soruyu sorduktan sonra oynarken cevabımı aldım sorular geride kalmış yeni başlayanlar için cevaplayayım.

1) 2. ve hatta 3.karakteri kasmaya değer mi?
    2) 2.karakteri kasarken düşen itemler ne düzeyde oluyor?
    3) Oyunda düşen itemler o an üzerimdekine bağlı değil de envanterdeki hatta kasadakilerin en iyisine bağlı olarak düşüyor diye gördüm bu doğru mu?

Yukarıdakiler sormuştum cevaplayayım

1) Değiyor nedeni de şu; normalde haftalık/günlük görevlerde ödül sınırı var mesela haftada 1 tane Nightfall ödülü alınabiliyor ama 2 karakter olursa 2 Nightfall ödülü alınabiliyor. İlk karakterde güçlü kinetik silah çıkarken 2.karakterde güçlü enerji silahı çıkması gibi durumlar sayesinde 2 karakter oynayarak daha hızlı kasılabiliyor.
    2) 2.karakterde düşen itemler ilk 20 levelde normal düzeyde oluyor çünkü düşen itemler kendi itemlerinin gücüne göre belirleniyor ama 20'den sonra diğer karakterin itemleri de gücü arttırıyor aslında 3.sorumun cevabı buna da cevap veriyor
    3) Düşen itemler hesabın max light gücüne göre düşüyor. Max Light Power hesaplaması da şu şekilde oluyor 8 tane eşya giyebiliyoruz 3 tanesi silah 5 tanesi zırh olmak üzere. Power hesabı da bunların ortalaması ile bulunuyor. Tek karakterler veya tüm karakterlerin aynı sınıfta ise 8 tane sayı toplanıp ortalaması alınıyor. Karakterler farklı sınıfta ise sadece silahlar birbirini etkiliyor. Mesela Warlock karakterimdeki kinetik silah 300 power ve enerji silahı 250 power diyelim, Titan karakterimde kinetik silah 250 power ve enerji silahı 300 power diyelim bu durumda 2 hesabın da hem kinetik hem enerji silahı sanki 300 powermış gibi hesaplanır ama Titan kaskı Warlock kaskından farklı olduğundan bunlar birbirini etkilemez.
    Özet geçersem Top/Max Light Power o an giyebileceği en yüksek itemlerin ortalaması ile bulunuyor elinde olmasına gerek yok envanterde olabilir, kasada olabilir, yan karakterin envanterinde olabilir hatta yan karakterin elinde bile olabilir. Farklı karakterlerin zırhları giyilemediği için bunlar birbirini etkilemez.

Sondaki tavsiyene katılıyorum yüksek güçlü dandik silahları/zırhları hemen yakmayın depoya atın çünkü onlar gücünüzü yükselten silahlar olabilir.

• Destiny 2 + Forsaken dahil tüm ek paketleri içeren hesabımı 90 TL'ye satıyorum arkadaşlar ilgilenen olursa.
  • Yaklaşık 2 ay önce başladım oyuna. Fena bağladı beni kendine. Hikayesi ve görevleri bir yana özellikle sahne tasarımları çok güzel.
  • Hesap olarak değil de şu Forsaken'ı eklenti olarak ucuza almak istiyorum bi yerlerden.

PC'de oynayacağım diye PSN'in indirimlerinde güzel fiyata inmişti, almadım. PC'de ucuzlamadı bi türlü.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.