Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
22
Favori
42.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Ben ilk oyunu aylarca ilk çıktıgı zaman xbox 360da oynamıştım efsane ekibimiz vardı. askere gidip geldim oyun dagıldı 2. oyuna bizim ekip devam etmedi. zaten xbox one'ye geçilmişti şimdi pc için ücretsiz oldugunu duyunca tekrar başladım. seversem ek paketleride alacagım.

Beraber oynamak istiyorsanız ekleyebilirsiniz. FizzyElf#17569
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam season pass alınca ne oluyor tam olarak? Yrni görevler mi çıkıyor? Hikaye ilerliyor mu?
    Tabi. Destiny 2 adet buyuk genisleme paketi alacak. Biri zaten cikti, Forsaken. Bir tane daha gelecek. Suan verilen beles kismiyla sadece 20 level kasabiliyoruz ve 300 gucu gecemiyoruz. Suan Forsaken ile 55 level ve 600 guce cikarildi. Muhtemelen yeni gelecek paketle bunlar daha da artacak.
  • Selamlar.Oyunu yeni indirdim hikayeyi oynuyorum silahın tek veya sprey atımı için tuşu ayar tuşu hangisi? :)
  • Merhaba,

Yeni başladım seviyem 20 birlikte oynamak isteyen varsa yada klanı olan iletişime geçebilirsiniz :)
  • Klan adı Team Nyks

Tag: Nyks

Oynayan varsa direk dahil olsun klana yeni kurduk. Alımı açıyorum birlikte oynarız
  • herkese selam arkadaşlar 4 kişilik bir ekibimiz var beraber oynamak isteyen varsa clana alabiliriz yada biz clana girebiliriz sıkıntı olmaz tek isteğimiz saygılı insanlarla oyun oynamak.
    nick:Machine#21170

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyayhan -- 15 Kasım 2018; 23:29:0 >
  • beyler forsakenı aldığımızda çıkan tüm dlclere erişebiliyoruz ama aralıkta çıkacak olan dlcyide kapsayan paket varmı şuan sadece base oyun var tüm dlcleri almak istiyorum toplu bi paket varmı yoksa forsakeni ayrı çıkacak olan dlcyi ayrımı alacaz ?
  • Oyun güzel ama kısa sürede 20 leveli tamamladım güç olarak da ünlü 260-265 aralığında takıldım buradan sonra "grind" dönemi başlıyor sanırım çünkü daha iyi item düşürmek zor infusion için de core düşmüyor. Moneyvision denen vampirik şirket dlc sattırmak için ana oyunu alanlara resmen beleşçi muamelesi yapmış ben bu oyuna para vermiş olsam 7 ceddine söverdim şirketin. Neyse şimdi kalan görevleri falan tamamlıyorum eklemek isteyen olursa Shepard#22730
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Oyun güzel ama kısa sürede 20 leveli tamamladım güç olarak da ünlü 260-265 aralığında takıldım buradan sonra "grind" dönemi başlıyor sanırım çünkü daha iyi item düşürmek zor infusion için de core düşmüyor. Moneyvision denen vampirik şirket dlc sattırmak için ana oyunu alanlara resmen beleşçi muamelesi yapmış ben bu oyuna para vermiş olsam 7 ceddine söverdim şirketin. Neyse şimdi kalan görevleri falan tamamlıyorum eklemek isteyen olursa Shepard#22730
    Bende aynı durundayım. Warlock var güç 266. 270 görevine gidince ölüyorum geçemiyorum. 270 ekipmanlarını nereden bulacağım.
  • steampowereduser S kullanıcısına yanıt
    public eventlar var onlara katılın. Sonrasında düşen itemler işinizi görecektir, 1-1 de olsa takarak silahlarında yüksek seviye olanlarını takarak poweri yüksek tutun, çözüm olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise Lost

public eventlar var onlara katılın. Sonrasında düşen itemler işinizi görecektir, 1-1 de olsa takarak silahlarında yüksek seviye olanlarını takarak poweri yüksek tutun, çözüm olacaktır.
    Hangileri hocam. Haftalık pvp den 271 gear düşüyor birde nightfall vardı 200 giriş bunlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ana oyun var ama genişleme paketlerini almak istiyorum.

Her yerde Forsaken karşıma çıkıyor ama ona anladığım kadarıyla ana oyun da dahil, onu istemiyorum, sırf expansion'lar ne diye geçiyor? Ne alacağım ben, bi türlü bulamadım sinir oldum.
  • Sadece forsaken expansion nunu alın diğer paketler yanında bedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynadığım ana karakter olan Warlock ile 268 levele geldim yavaştan da olsa kasılıyor ama birkaç sorum olacak. İnternette biraz baktığımda hep 2.karakteri açıp milestone tamamlayarak iyi item kastıklarını gördüm o yüzden kafama birkaç soru takıldı cevaplarsanız sevinirim.

1) 2. ve hatta 3.karakteri kasmaya değer mi?
    2) 2.karakteri kasarken düşen itemler ne düzeyde oluyor?
    3) Oyunda düşen itemler o an üzerimdekine bağlı değil de envanterdeki hatta kasadakilerin en iyisine bağlı olarak düşüyor diye gördüm bu doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cembu1991

Tabi. Destiny 2 adet buyuk genisleme paketi alacak. Biri zaten cikti, Forsaken. Bir tane daha gelecek. Suan verilen beles kismiyla sadece 20 level kasabiliyoruz ve 300 gucu gecemiyoruz. Suan Forsaken ile 55 level ve 600 guce cikarildi. Muhtemelen yeni gelecek paketle bunlar daha da artacak.

Alıntıları Göster
    ben de dün indirdim oyunu, bugün tek oyuncu kısmını tamamlayayım diyordum. bu bedava dağıtılan versiyonu demo sürüm gibi mi şimdi? 85gb indirdim oynayayım da sileyim bari napalım. bi daha 150 lira veremem oyuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

ben de dün indirdim oyunu, bugün tek oyuncu kısmını tamamlayayım diyordum. bu bedava dağıtılan versiyonu demo sürüm gibi mi şimdi? 85gb indirdim oynayayım da sileyim bari napalım. bi daha 150 lira veremem oyuna.

Alıntıları Göster
    demo surum denmez ona ama suan aktif olan tum paketler dahil degil. Destiny'nin ilk ciktigi halindeki versiyonu oynuyorsunuz. Onun ustune 2 genisleme paketi ve Forsaken geldi.

Bugun itibariyle oynadiginiz kisim sadece baslangic paketi gibi kaliyor diyelim.
  • cembu1991 kullanıcısına yanıt
    genişleme paketi, farklı eklentileri içerir benim bildiğim. ama senin topladığın veya kastığın item & skilleri etkiliyorsa bu durum, başlangıç paketi dediğimiz şeyin bir nevi demo sürüm olması anlamına gelir. arkadaşın dediği gibi gücü sınırlı kalıyorsa bana göre demo sürüm. ama benim için önemi yok, bedava almışım bunu eleştirme hakkımın olduğunu düşünmüyorum
  • quote:

genişleme paketi, farklı eklentileri içerir benim bildiğim. ama senin topladığın veya kastığın item & skilleri etkiliyorsa bu durum, başlangıç paketi dediğimiz şeyin bir nevi demo sürüm olması anlamına gelir. arkadaşın dediği gibi gücü sınırlı kalıyorsa bana göre demo sürüm. ama benim için önemi yok, bedava almışım bunu eleştirme hakkımın olduğunu düşünmüyorum
    Bu eklentiler size yeni itemler veriyor. Suan skill konusundan emin degilim ancak item verdigi kesin. Cunku bedava verilen versiyonda 20 level ve 200 ( ya da 250 ) gucu gecemiyorsunuz ne yaparsaniz yapin, cunku 200'un otesindeki itemlar size dusmuyor. Genisleme paketleri ve Forsaken ile 600'a kadar gucunuzu yukseltebiliyorsunuz.

• bedava dağıtıldığında hesaba eklemiştim şimdi indireyim dedim 85 gb az değil burdaki yorumlara bakınca kısa zamanda bitireceğim galiba. amacım multi oynamaktı ama hikaye modu da güzelse bitiririm. sayfadaki arkadaşları ekleyeceğim ayrıca denk gelirse beraber oynarız. çünkü hiç bilgim yok yardımcı olacak arkadaşlar olursa çok sevinirim.
  • quote:

Ben de bedava aldığımdan şikayet etmiyor ama para versem bu şirketin daha da oyununu almazdım. Bungie harika bir oyun yapmış yüklediğimden beri kalkamadım oyunun başından ama Activision oyunu para açlığı yüzünden katletmiş. Oyunu alıyorsun oyunda 20 seviyeye ve 305 güce geliyorsun sonra gelen DLCler ile güçler ve leveller yavaştan artıyor. Sonra Forsaken geliyor level sınırı 50, güç sınırı 600 oluyor(son güncelleme ile 650 oldu) daha iyi silahlar kazanıyorsun, skillerde daha fazla çeşit oluyor(subclasslar için normalde 2, Forsaken ile 3 skill ağacı var) ve oyundaki Legendary Shards, Enhancement Core gibi bulması çok zor ve önemli eşyaları kolayca alabiliyorsun. Resmen oyunu tam para verip alanlara sanki F2P oyunlarda premium almayan oyuncu muamelesi yapıyor.

@cembu1991 Bedava versiyonda güç sınırı 305 ama 255'te soft cap var. Soft cap dediği düşenler artık 255'i geçmiyor denebilir ancak günlük/haftalık görevler ile kasılabiliyor. Forsaken için de güç sınırı 600 ama onlarda da 500'de soft cap var. 255 aslında soft cap sayılmaz asıl soft cap 265-270 arası buradan sonra kasmak cidden zor. Benim ana karakterim 270'te kaldı bir tane de yan karakter kastım ana karakterden buna item falan da attım çok çabuk 265 oldu ama ana karakterim daha ilerlemiyor haftalık görev bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.