Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
22
Favori
42.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu DLC'siz almak mantıklı değil. Hikaye görevleri bittikten sonra oyunda amaç Power kasmak olduğu için ek paketler yoksa belli bir seviyede kalıyorsunuz. Ben daha önce ps4'te oynuyordum ve ilk çıktığında çok boştu destiny 2. Şimdi pc'de yeniden aldım ve bu sefer beğendim. Baya bişey eklemişler oyuna ve bu eklenenlerin çoğu DLC'den doğru yürüyor.

Power yükseltmek için haftanın yenilenmesini beklemek gerekiyor. Her hafta bir kaç görev geliyor ve ödül olarak Power Engram veriliyor. "Power Engram" tabiri mevcut itemlerinizin daha üzerinde item alacaksınız anlamına geliyor.
    Haftalık görevler ise:

1. Nıghtfall Yap
    2. Curicible (PvP) Yap
    3. Raid Yap (ki bunu yapmak için ekip gerekiyor)
    4. X gezegnde Klan Puanı kas (bunun için klana üye olmak şart)
    5. 5000 klan xp topla (bunun için klana üye olmak şart)

Buradan da anlaşılabileceği gibi bir klana girmek önemli. Klana girdik diye klan oyuncularıyla oynamak vb gerekmiyor. Sadece bir klana üyeyseniz, single bile takılsanız klan ödüllerini alıyorsunuz.

Bunların dışında ise power yükseltmek için heroic strike yapabilirsiniz ki burada da yüksek item garantisi yok. Nadir olarak arada yüksek item düşebiliyor. Eskisi gibi exotic item düşürüp power yükseltme şansınız da yok. Exotic itemler artık mavi itemler kadar power değerinde düşüyorlar.

Bir de bazı silah görevleri yaparak yüksek power'lı silahlar edinerek power yükseltebilirsiniz. Bunun için yine DLC gerekiyor. Merkürdeki brother Vance'den elde edebileceğiniz Lost Prophecy görevleri ile 10 adet özel silaha ulaşabilirsiniz.

Bunların dışında yine warmind DLC ile açılan mars'da da bazı silah görevleri var fakat bu silahlar normal power seviyesinde alınıyor. beğenirseniz infuse edip yükseltebilirsiniz.

Oyunda yeni olan arkadaşlar belki fark edememişlerdir diye bir de not düşeyim: Ekipmanlarımızı modlayarak da power yükseltebiliyoruz. Exotic dışında düşen itemler genellikle modsuz düşüyor çümkü. Bunlara Legendary modlar takarak +5'er daha yükselteiliyoruz.

Ben oyunu genelde yalnız ya da bir arkadaşım ile oynuyorum. ikimizde destiny 1 çıktığından beri oynarız. Arada kızıp bıraktığımız zamanlar da oldu fakat tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer misali yine destiny'e döndük. Clan ödülleri için de bir klan kurduk. (şimdilik iki kişiyiz) power'ınızı yükseltmek isterseniz ve klanınız yoksa aşağıdaki linkten katılabilirsiniz. Bazen nightfall yapacak arkadaş da lazım oluyor öyle durumlarda da işe yarayabilir.

https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=3149769

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D071474FA

Oyunu DLC'siz almak mantıklı değil. Hikaye görevleri bittikten sonra oyunda amaç Power kasmak olduğu için ek paketler yoksa belli bir seviyede kalıyorsunuz. Ben daha önce ps4'te oynuyordum ve ilk çıktığında çok boştu destiny 2. Şimdi pc'de yeniden aldım ve bu sefer beğendim. Baya bişey eklemişler oyuna ve bu eklenenlerin çoğu DLC'den doğru yürüyor.

Power yükseltmek için haftanın yenilenmesini beklemek gerekiyor. Her hafta bir kaç görev geliyor ve ödül olarak Power Engram veriliyor. "Power Engram" tabiri mevcut itemlerinizin daha üzerinde item alacaksınız anlamına geliyor.
    Haftalık görevler ise:

1. Nıghtfall Yap
    2. Curicible (PvP) Yap

Buradan da anlaşılabileceği gibi bir klana girmek önemli. Klana girdik diye klan oyuncularıyla oynamak vb gerekmiyor. Sadece bir klana üyeyseniz, single bile takılsanız klan ödüllerini alıyorsunuz.

Bunların dışında ise power yükseltmek için heroic strike yapabilirsiniz ki burada da yüksek item garantisi yok. Nadir olarak arada yüksek item düşebiliyor. Eskisi gibi exotic item düşürüp power yükseltme şansınız da yok. Exotic itemler artık mavi itemler kadar power değerinde düşüyorlar.

Bir de bazı silah görevleri yaparak yüksek power'lı silahlar edinerek power yükseltebilirsiniz. Bunun için yine DLC gerekiyor. Merkürdeki brother Vance'den elde edebileceğiniz Lost Prophecy görevleri ile 10 adet özel silaha ulaşabilirsiniz.

Bunların dışında yine warmind DLC ile açılan mars'da da bazı silah görevleri var fakat bu silahlar normal power seviyesinde alınıyor. beğenirseniz infuse edip yükseltebilirsiniz.

Oyunda yeni olan arkadaşlar belki fark edememişlerdir diye bir de not düşeyim: Ekipmanlarımızı modlayarak da power yükseltebiliyoruz. Exotic dışında düşen itemler genellikle modsuz düşüyor çümkü. Bunlara Legendary modlar takarak +5'er daha yükselteiliyoruz.

Ben oyunu genelde yalnız ya da bir arkadaşım ile oynuyorum. ikimizde destiny 1 çıktığından beri oynarız. Arada kızıp bıraktığımız zamanlar da oldu fakat tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer misali yine destiny'e döndük. Clan ödülleri için de bir klan kurduk. (şimdilik iki kişiyiz) power'ınızı yükseltmek isterseniz ve klanınız yoksa aşağıdaki linkten katılabilirsiniz. Bazen nightfall yapacak arkadaş da lazım oluyor öyle durumlarda da işe yarayabilir.

DLC'ler yok bende, girsem yararlı olur muyum Henüz 13 levelim.

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Zaten olay klana yararının dokunması değil de, daha çok girene yararının dokunması için. Ha! klana da klan seviyesinin artmasında yararı olur fakat öncelik kişisel olarak yararlanmak. Yani tabii ki girebilirsiniz. Bu arada ana hikayeyi bitirmeden size bir etkisi olmaz ama eksisi de olmaz :)
  • Şu an 2 dlc 19 usd görünüyor. Evvelce takip etmediğimden fiyat iyimidir bilemedim. Alınabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

Şu an 2 dlc 19 usd görünüyor. Evvelce takip etmediğimden fiyat iyimidir bilemedim. Alınabilir mi ?
    Kaçırmadan al hocam. 500 tl diyen arkadaş heralde ayrı bir dünyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D071474FA

Oyunu DLC'siz almak mantıklı değil. Hikaye görevleri bittikten sonra oyunda amaç Power kasmak olduğu için ek paketler yoksa belli bir seviyede kalıyorsunuz. Ben daha önce ps4'te oynuyordum ve ilk çıktığında çok boştu destiny 2. Şimdi pc'de yeniden aldım ve bu sefer beğendim. Baya bişey eklemişler oyuna ve bu eklenenlerin çoğu DLC'den doğru yürüyor.

Haftalık görevler ise:

1. Nıghtfall Yap
    2. Curicible (PvP) Yap

selamlar hocam oyunu yaklaşık 1 haftadır oynuyorum ve resmen aşık oldum tüm dlc leri yeni aldım gelecek olan forseken hariç klan katılma isteği yolladım umarım kabul edersniz Battle.net Bia#21844

• Antiboy kullanıcısına yanıt
    Kardeş hoş geldin. Zaten otomatikman kabul ediyor klan. O şekilde ayarlamıştım. Nightfall vb. zor durumda kaldığında online isek davet falan da atabilirsin. Müsait olursak yardımlaşırız. İyi oyunlar..
  • Battle.net launcher'dan baktığımda 40 dolarlık bir destiny 2 + expansion pass paketi var. Her şeyi kapsıyor mu o paket ? Alasım var oyunu da. Ya bu oyunu alacağım ya da Diablo 3'ü. Önerilerinize açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun fiyatları felaket [simage][/simage]

• Arkaadaşlar almak isteyen varsa elimde destiny 2 ve 2 dlcsi var ayrıca diablo 3 ve dlcleri var almak isteyen olursa uygun bi fiyattan hesabımı satmak istiyorum email id ne isterseniz değşitriebilirsiniz hesabı alınca ilgilenen varsa pm yolu ile ulaşabilirsiniz
  • Beyler 1. Oyunu oynamadan dalsam sorun olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Northerion

Arkaadaşlar almak isteyen varsa elimde destiny 2 ve 2 dlcsi var ayrıca diablo 3 ve dlcleri var almak isteyen olursa uygun bi fiyattan hesabımı satmak istiyorum email id ne isterseniz değşitriebilirsiniz hesabı alınca ilgilenen varsa pm yolu ile ulaşabilirsiniz
    Sattınız mı hocam?
  • Elimde 1 adet Destiny 2 Standard Edition + Expansion Pass'lı Blizzard hesabı bulunmaktadır. İlgilenen olursa uygun fiyattan verebilirim.
  • Oyunu en uygun şekilde nereden alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Oyunu en uygun şekilde nereden alabilirim?
    Elimde 1 adet Destiny 2 Standard Edition + Expansion Pass'lı Blizzard hesabı bulunmaktadır. İlgilenen olursa uygun fiyattan verebilirim.

• Arkadaşlar battle netten almayı düşünüyorum oyunuda birsürü sürüm var hangisini almam lazım. Eski paketler+forsaken+sonraki paketlerin olduğu bir paket var mı acaba ?
  • Arkadaşlar oyunda single player modu varmı , 35 gb boş yere indirmeyeyim?
  • Oyunu 2.El veya uygun şekilde bulabileceğim bir yer varmı acaba ?
  • Oyunu şu anda en uyguna Destiny 2: Forsaken - Legendary Collection olarak alabilirsiniz. Yeni güncelleme sonrası oyun çok iyi olmuş ancak eski tüm silahlar ve zırhlar önemsiz hale geldi.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.