Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
22
Favori
42.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben dün canım sıkıldıgı icin gittim pubg aldım fakat keyif vermedi destiny 2 beklerken oynarım diye düsündüm ama simdide forumdaki yazıları okuyunca herkes alma muhabbeti yapıyor niyeyse
  • multiplayer, singleplayer gibi şeyler yazılmış oyunun overwatch ile de alakası yok. oyunu şöyle düşünün, kabaca world of warcraft'ın fps versiyonu gibi. mmofps yani. ilk oyunda insanlar bunun sıkıntısını çok çekti, klasik bir fps oyunu bekleyip grind yapıldığını vs görünce bu nasıl oyun böyle kafasına girdiler.
  • Beyler bir sorum olucak destiny 2 standart edition malum 160 lira deluxe edition yabancı sitelerden 100 dolar gibi bir rakama alabiliyorsun ve gelecek 2 expansion var expansion fiyatları ne kadar olur tahmini ? ona göre karar vericem
  • satan varsa pm.
  • Herkese selamlar

Yandex money e para yukleyip battlenet ru uzerinden uygun fiyatli alinabiliyor oyun bilginiz olsun boş paket 1999 ruble ek paketli olani 2999 ruble

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunu alıcam ama droyundan 160 TL ye alıp sonra 2dlc yi battledan alma gibi bir şansım varmı ? Birde oyunu tek başıma yani solo oynıycam, oyun bu kadar pahalıyken alacak pek arkadaşım yokta, sıkarmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destiny 2 – Official PC Open Beta Trailer

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Usta avrupa batıdamı oynayayım yoksa North America mı ? Bu arada şu 2 dlcnin sonradan tek başlarına satışa çıkçağı kesin dimi

• b00mbastic kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem 160 tl ye rus ya uzerinden ekpaketlerin oldugunu satin almaniz olur tek sıkarmı derseniz ilk oyunda raidlere arkadasin olmadan giremiyordun ama 2 oyun da party sistemi olucak deniyor yerli yabanci herkesle oynarsin yanliz raid lerin taktikleri var bunlari bilemezsen yorar e tabi tek oynamak da biyere kadar sıkıla da bilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: guneyayhan

Tavsiyem 160 tl ye rus ya uzerinden ekpaketlerin oldugunu satin almaniz olur tek sıkarmı derseniz ilk oyunda raidlere arkadasin olmadan giremiyordun ama 2 oyun da party sistemi olucak deniyor yerli yabanci herkesle oynarsin yanliz raid lerin taktikleri var bunlari bilemezsen yorar e tabi tek oynamak da biyere kadar sıkıla da bilirsin

Expansion Pass dahil mi hocam bu fiyata ve nasıl alabiliyoruz? Son olarak rusça oyun, bölge kısıtlaması vs engeller yok dimi?
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    Daha once bir arkadasa gazdigimi direk yapistiriyorum biraz uzun ama basit

ben world of warcraft ı battlenet ru üzerinden oynuyorum ve rusya kilitli degil yani avrupa sv lerinden oynuyorum bunda öyle bir kilit varmı oldunu sanmıyorum cunkı gene avrupa serverlarına baglaması lazım sıze en yakın sv ye baglıyor battlenet nasıl yapıldıgına gelicek olursak yandex money yazın google ye ordaki sayfaya uye olun para birimi olarak ruble yi secin sonra ana ekranda hesabınıza kart tanımlayın kartın ıcınden en az 10 ruble olması lazım yanlız kartınızı dan cekıp gerı yukluyor bı nevı kontrol edıyor anlıcan 1 ruble 0,053 tl sonra ıstersenız oyunun fıyatına göre para yuklemelısınız 1,999 ruble boş paket 2,999 ruble kı benım tavsıyem bu ek paketlerın oldugu hesabınız da paranız yuklendıkten sonra bu arada 10 ruble kadar komısyon alındıgı yazıyor ona gore para yuklersenız sıkıntı olmaz sonra sol menude game yazan kısım var oraya tıklayın battle net kartlar var orada ordan bırtane 1000 bırtanede 2000 rublelık kart alıcaksınız rusya uzerınden vpn le ben hideman kullanıyorum battle net hesabı acın ve aldıgınız kodları battle net hesabınıza tanımlayın hepsi bu anlattıgım kadar uzun yada karısık bır ıslem degıl gözunuz korkmasın :D

Yanliz yandex money besabi acarken vpn kullanmayin hata verir vpn i sadece battlenet hesabina satin aldiginiz kodlari yazarken acin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyayhan -- 20 Ağustos 2017; 13:27:49 >

• guneyayhan G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, deneyeceğim. Mevcut battle. net hesabımıza ekleyebiliyoruz dimi oyunu?
    Gerçi oyun hakkında hala netleşmedim, Destiny oynadığım bir tür değil, geçen sene Tom Clancy The Division oynamıştım buna benzer, (büyük fail olmuştu oyun, trailer ile oyun sattı sahtekarlar) bunu da oynayabilirim gibi geliyor ki destiny tom clancyden kat kat kat iyi bir oyun.
    Sürekli adam kes, item topla keyifli gibi, umarım ingilizce ihtiyacı yüksek değildir.
  • quote:

Daha once bir arkadasa gazdigimi direk yapistiriyorum biraz uzun ama basit

ben world of warcraft ı battlenet ru üzerinden oynuyorum ve rusya kilitli degil yani avrupa sv lerinden oynuyorum bunda öyle bir kilit varmı oldunu sanmıyorum cunkı gene avrupa serverlarına baglaması lazım sıze en yakın sv ye baglıyor battlenet nasıl yapıldıgına gelicek olursak yandex money yazın google ye ordaki sayfaya uye olun para birimi olarak ruble yi secin sonra ana ekranda hesabınıza kart tanımlayın kartın ıcınden en az 10 ruble olması lazım yanlız kartınızı dan cekıp gerı yukluyor bı nevı kontrol edıyor anlıcan 1 ruble 0,053 tl sonra ıstersenız oyunun fıyatına göre para yuklemelısınız 1,999 ruble boş paket 2,999 ruble kı benım tavsıyem bu ek paketlerın oldugu hesabınız da paranız yuklendıkten sonra bu arada 10 ruble kadar komısyon alındıgı yazıyor ona gore para yuklersenız sıkıntı olmaz sonra sol menude game yazan kısım var oraya tıklayın battle net kartlar var orada ordan bırtane 1000 bırtanede 2000 rublelık kart alıcaksınız rusya uzerınden vpn le ben hideman kullanıyorum battle net hesabı acın ve aldıgınız kodları battle net hesabınıza tanımlayın hepsi bu anlattıgım kadar uzun yada karısık bır ıslem degıl gözunuz korkmasın :D

Yanliz yandex money besabi acarken vpn kullanmayin hata verir vpn i sadece battlenet hesabina satin aldiginiz kodlari yazarken acin

üstad baya bilgili birine benziyon benim 2 sorum olcaktı. İlk olarak Kapalı beta kodum var şimdi o kodu girersem bugünden itibaren açık betaya kadar 1 hafta oynayabilirmiyim ? (OYUNU daha almadım) 2. olarak Bu süre zarfında yaptığım görevler, düşürdüğüm itemlar oyun çıktıktan sonrada bende kalırmı ?

• kapalı beta başladıysa ve kodun varsa oynarsın düşürdüğün itemler sende kalmaz sıfırdan başlarsın zaten ps4 betasında oynadığım kadarıyla çok kayda değer bir item düşmüyor sende kalsada cok uzun kullanmadan degıstırır sın
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    mevcut battle net hesabınız rusya uzerıne kayıtlıysa eklenır ama avrupa uzerındeyse benım dedıgım yontemle malesef olmaz buradakı amac rusya uzerınden vpn le ucuza alıp sonra vpn kapatıp avrupa uzerınden oyunu oynamak oyun bır nevı world of warcraftın fps halı gıbı dusunebılırız division da aynı mantıkta ama eksık cıkmıs sonradan kendını tamamlamaya calısmıs bır oyun bende 200 saat oynamıs bulundum ve sıkılıp bıraktım ıngılızce cok gerektıren bır oyun degıl destıny belkı tek oynarsan raidler de yanına denk gelen ınsanlarla daha rahat anlasmak ıcın gereklı olur o kadar cunkı raidler biraz zordur :D
  • b00mbastic kullanıcısına yanıt
    Kapalı beta kodunu nasıl edindiniz hocam?
  • Merhaba Destiny 2 PC discord sunucusunu kurmus bulunmaktayız herkesi bekleriz

DC kod invite : fBwS8z

DC link :https://discord.gg/fBwS8z
  • quote:

mevcut battle net hesabınız rusya uzerıne kayıtlıysa eklenır ama avrupa uzerındeyse benım dedıgım yontemle malesef olmaz buradakı amac rusya uzerınden vpn le ucuza alıp sonra vpn kapatıp avrupa uzerınden oyunu oynamak oyun bır nevı world of warcraftın fps halı gıbı dusunebılırız division da aynı mantıkta ama eksık cıkmıs sonradan kendını tamamlamaya calısmıs bır oyun bende 200 saat oynamıs bulundum ve sıkılıp bıraktım ıngılızce cok gerektıren bır oyun degıl destıny belkı tek oynarsan raidler de yanına denk gelen ınsanlarla daha rahat anlasmak ıcın gereklı olur o kadar cunkı raidler biraz zordur :D

Hocam Rusya üzerinden battle net hesabı almak için vpn ' e gerek var mı, vpn kullanmadan yeni üyelik deyip Rusya Federasyonunu seçmek yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 21 Ağustos 2017; 20:45:15 >
  • Destiny 2 - Çıkış Fragmanı

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

Kapalı beta kodunu nasıl edindiniz hocam?

aslında daha edinmedim Droyundan satın alcaktım ama verilen cevaptanda ötürü almıycam ve zaten başka oyuna geçtim şu süre zarfında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.