Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok net, on numara yorum bravo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 5 Ocak 2018; 20:7:26 >
  • oliwander O kullanıcısına yanıt
    Güzel yorunlamissin. Ancak Destiny 2 de malesef fazla bencil bı yapıya sahip oldu insanlar bunun sebebini az çok tahmin edebiliyorum ( muhtemelen yardım etmek istemeyenler ben zaten raid i yaptım bana item çıkma gerek yok kasma ya diyip yardım etmeye yanaşmaz ) bide bağlı arkadaşlar bunun oyun olduğunu unutuyor sanki oyun oynamiyorda yukarıdaki arkadaşın dediği gibi muhtarlık yapıyor sana görev veriliyor sen yapamayınca da tıp tıp söyleniyor. Oyunun güzel veya kötü onu tartismam o kişinin kendi zevkidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Sanırım BF1 diyerek mesajı bana attınız.

Destiny 1 oynadınız mı oynamadınız mı bilmiyorum fakat

Destiny 2 ve çıkartığı genişleme paketi KOMPLE ÇÖP.

Yorumlarınızdan anladığım kadarı ile destiny 1 oynamamışsınız.

Eğer oynamadıysanız destiny 1 edinin ben size bizzat 35 kişilik arkadaş grubu ile yardım edicem

400 Light a çıkartıp size üstüne birde taken kings raid'ini ve bütün bölümlerini challange lı bir şekilde bitirteyim.

Bakalım Destiny 2 ye geçtiğiniz de sizde benim gibi oyuna sövecek misiniz yoksa övecek misiniz görelim.

Sadece destiny 1 taken kings paketi içeren oyunu bulun imkanınız var ise özelden bana PS ID atın

Size destiny nasıl bir oyun onu tattırayım.

heleki bir black spindle ve tac of mallice görevi peşine birde exotic kılıç görevini yaptırım alakhul da iyice kafayı ye.

Oyun destiny 1 dir 2 değil.

Ayrıca bir çık türk oyuncuya ne zaman tower'da görsem hemen mesaj atar yardım ederim

33 yaşında adamım gidip bir oyun için ne adama bağırırım ne adama küfür ederim ben oyunu strest atmak için oynarım.

2.5 sene boyunca PS4'ün içinden destiny 1 cd'si çıkartmadım sadece 1 kere çıkarttım oda serverlar çok uzun süreli bakıma alındı o kadar.

Destiny 2nin kısacık raidi içleri de hile hurda dolu. daha önce ki yazımda da bunu açıkca belirttim.
    Yahu teamshut diye birşey var yani yaşaman imkansız :) böyle bir saçmalık var mı.
    Oyunun içi hatalarla dolu tamam kabul destiny1 de bunlar vardı ama bu kadar çok fazla yoktu.

Siz hiç bir silahı aldınız diye 155 ekran televizyonu gecenin ikibucuğunda kalkıp öptünüz mü ?

veya bir shader düştüğü için (KAYIDI VARDIR) hayvanlar gibi bağırdınız mı ?

Bana destiny1 de glajhorn düştüğü zaman heyecandan yanlışlıkla raid'in ortasında konsolu kapatmıştım.

Destiny 2 de bu şekilde heyecan verecek tek bir silah yok. Sniper kullanan sayısı 1 elin 5 parmağını geçmiyor silahların PERKleri ile oynayamıyorsun sabit perklı çoğu.

Yazınızda yazmışsınız 1m pve diye.

Destiny 1'in kayıtlı kişi sayısı en son kendi açıklamalarında 15milyon'du

3.5M kişi sadece PVP oynuyor ve bu ortalama ile 1 ay sonunda en az 3 saatlik oyun oynanmış oluyordu.

Serveları günlük ziyaret eden yanı oyuna girip çıkanlar dahil 12-13M kişiye ulaşıyordu (GÜNLÜK)
    ki destiny1'de pvp 6x6 olmasına rağmen en fazla 1-2 dk içinde 11 kişi bulup oyunu başlatırdı.

Yazım biraz uzun oldu kusura bakma amacım seni kırmak veya kötü yorum yapmak değil. Ben ciddi ciddi destiny fan'ıyım bir amblem için bungie'ye para dahi bayılmış birisiyim.

Ama bu emeklerimizi bungie bizle DALGA geçerek yok ediyor. sitemim ve kızma sebebim o

he son olarak MERCURY'de kar topu'da gördük ya daha da ölsem gam yemem...

• oMeR24 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Ben destiny 1 ve 2'de çok fazla türk oyunculara yardım etmiş bir kişiyim.

hatta destiny1 de silahları damage yetmeyen arkadaşlara bile raid'e alıp çok fazla yardım yaptım.

Sonuç ne oldu ben size birazcık söyliyeyim önce bir klan açtık yaş ortalamamız 30 ve üstü.

Daha sonra ciddi anlamda türk oyunculara yardım etmeye çalıştık kimseyi bizim clan'a gelin gelmezseniz yapmayız vs vs de demedik adamlar kendileri bulunduğumuz clan'a girdi raid'dir trials'dir nightfall'dır hepsini yaptık sonra bir baktık adamlar başka yardım ettiğimiz arkadaşlara ahkam kesmeye çalıştılar direkt clandan atıp bütün arkadaşlarla engelledik.

Tower'a iner türk kullanıcı arardım sırf yardım etmek için ki ben onun yaptığı görevlerin hepsini yaptım.

Türk oyuncular'da işte ben en iyisiyim ben 1 taneyim ben olmaz isem bölümü geçemezsiniz kafası daha olduğu sürece ben hiç bir türk kullanıcıya (SAMİMİ İSE BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR) yardım etmeme kararı aldım. En son 18 yaşında bir velet onu raid'e almadığım için bana küfür ediyordu :)

Almama sebebim oynayamadığından değil, kendisinin vazgeçilmez olduğunu sanmasından dolayıdır.

• Oyunda her modda matchmaking olmaması büyük saçmalık. Fireteam zorunlu tutulan modlar var. Sizin yapacağınız oyunun ben istediğim zaman tek başıma bir nightfall falan oynamak istiyorum rastgele oyuncularla falan ama yok.

Neyse diğer modlar götürüyor bir şekilde de oynuyoruz yine.

• nighfall'da matchmaking var ama düzgün çalışmıyor. ayrıca adamlar ilk oyunu küçültüp 2 diye çıkardı millet matchmaking yok diye şekayet ediyor hayret ediyorum. herifler olan şeyleri bile elimizden aldı, oyuna dlc diyenlere gülüyorum keşke dlc kıvamında olsaydı üstüne birkaç şey katmış olurdu. ne özel strike lootları var ne strike puanlaması var ne crucible'da mod seçme var ne rumble, salvage, özel maç gibi seçenekler var yok oğlu yok. bir oyun ikincisinde bu kadar mı downgrade yer vallahi aklım almıyor.
  • Arkadaşlar daha önce hiç Destiny oynamamış birine Destiny 2'yi önerir misiniz? Açıkçası multi bir oyun arıyorum ancak güzel bir ekip oluşturmadan sanırım pek zevk alınmıyor oyundan.
  • fawkes81 kullanıcısına yanıt
    Destiny 1 al oyna işte. Hem daha iyi hem daha ucuz. İyisi varken kötüsü oynanır mı

• tek oynanan single player bölümü varmı oyunun varsa kaç saat sürüyor almaya değermi arkadaşlar teşekkürler
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Totalde 12-13 tane görev var ve fazla uzun sürmüyor yanlış hatırlamıyorsam,o yüzden sırf single için bulaşmayın derim..
  • çok özür diliyorum yukarıdaki yorumları okuyunca sormadan edemiycem. destiny 1 alınabilir mi bu durumda>?
  • Destiny 2'de Raid ve strikelar için takım arıyorum, ayrıyetten clanımda yok. Light şuan 303 bugün 310 yaparım diye tahmin ediyorum.

Psn : pinkman060

• lyldz kullanıcısına yanıt
    Şuan ki oyundan daha zevkli olduğu kesin ama online kişi sayısı düşük olduğu için raid yapılacak insan bulunur mu onu bilemem..

Ön sipariş döneminde exp sürümünü almamış olsam çoktan bırakmıştım oyunu ama mecbur katlanıyoruz..334 olmama ve 1-2 tane haftalık görevim olmasına rağmen dün son gün diye girip 335 olmayı kovalamadım o kadar soğudum oyundan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GFBzone

Şuan ki oyundan daha zevkli olduğu kesin ama online kişi sayısı düşük olduğu için raid yapılacak insan bulunur mu onu bilemem..

Ön sipariş döneminde exp sürümünü almamış olsam çoktan bırakmıştım oyunu ama mecbur katlanıyoruz..334 olmama ve 1-2 tane haftalık görevim olmasına rağmen dün son gün diye girip 335 olmayı kovalamadım o kadar soğudum oyundan..

raid yapmak bunu bilmiyorum hocam.4 kişinin beraber yapması gereken görevler mi?mantığı nedir?
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Ben size anlatım hocam dilimin döndüğü kadar ile.

Raid dediğimiz oyun içinde 6 Arkadaş ile ortaklaşa yapılan oyun bölümü.

Her kişinin görevinin olduğu topluca hareket etmenin önemli olduğu bir bölüm.

Mesela bu bölümlerde o boss a daha fazla damage vericek silahlar kullanılır.

Öğrenene kadar çok karışık geliyor ama öğrendikten sonra bazen insanın durmadan raid yapası geliyor.

Youtube'da destiny 1 raid yazarsan 4 farklı raid in bölümlerini izleyebilirsin

Sırasıyla Crota - Vault Of Glass - Taken Kings - Wrath Of The Machine

Crota: raid kısadır ama yukarıdan aşağıya atlama sahnesi var kafa yedirtir insana.
    VoG: fatebringer ve Gjallarhorn der saygı ile önlerinde eğilirim.( youtube a gjallarhorn reaction yazıp 2 3 videoyu izlemeni şiddetle öneririm)
    Taken Kings: 6 Bölümden Oluşan Destiny Serisinin En Kral Raid Bölümüdür Oyundan aldığın haz en üst seviyeye çıkar heleki oryx'de ciddi anlamda oyunda nirvanaya çıkabilirsin.
    Wrath of the machine: Destiny 1 e gelen son dlc ile gelen raid mekan ve kurgu olarak çok güzel oynanması zevkli bir raid hele en son bölümde tam bir kaos hakim kim kimi vuruyor kim neye dalıyor belli değil :) Son bölümün challenge yapana kadar göbeğim çatlamıştı.

Ayriyetten oyunun içince exotic silah görevleri var.

Kısaca oyunun içi dolu da dolu ne ararsan var. PVP'si desen 6x6 ama herkesin tek olduğu veya 3x3 çarpıştığı bölümlerde var.

Mesela 1000 Yards diye bir sniper vardır bu sniper ın kafadan vurunca merminin patladığı PERKlisi vardır düşmesi ilk başlarda mucizeydi bu şekilde bir sürü güzel hatta AŞIK olabileceğin silahlar var.

Umarım anlatabilmişimdir bakmayın yukarıda ki yorumlarda destiny e salladığıma ben destiny oyununa değil BUNGIE denilen activision ile birlikte PARA HIRSIZLIĞI yaptıkları için kızıyorum.

Bu saydıklarımın hiç birini destiny 2 oyununda bulamazsın emin ol.

• Hocam ellerine sağlık rehber oldu resmen çok teşekkür ediyorum değerli bilgileriniz icin

• Selamlar hocam

Vallahi yazılarınızı okuyunca gerçekten çok haklı olduğunuza inanıyorum. Bizim ekip d1 bile sallardı oyun şöyle böyle diye ama d2 e geldik d1 i mumla arıyoruz. Oyun grafiksel v.s güzel ama gerisi çok boş geliyor. raid yapmadan max lvl ulaşabiliyorsun. Raid pek keyif vermedi dediginiz gibi gliçleri kapatamıyolar. Exo silahlar exo gibi hissettiren 2 3 silah gerisi çer çöp. Bende d1 den beri oynarım hani random perk olayını özlüyorum dediğiniz gibi binyard iyi pörk denk gelmesi için her paket açıtığın da heyecanlandırırdı keza longbow, Matador... v.s. Hani diyorum acep dlc geldikçe düzelir mi ama pek umut kalmadı gibi. adamlar eververse takmışlar public evet oyunu olmuş. Osiris DLC si üzdü hani oyundaki ''Osiris'' karekteri böyle mi anlatırlır yahu keza ''Saint 14'' gibi efsane bir titan böyle mi anlatılır. Trailer izliyorsun oo tamam diyorsun çıkana bakıyorsun içerik boş. Hani istek yok oynamak için. Bende sırf destiny için konsol almış biriyim. Ekiple birlikte muhabbetle akıp giden bir oyunda d1. D1 deki görevlerden bahsetmişsiniz insan üzülüyor. bir quest 13 14 adımdan oluşurdu bunda git patrol yap materyal topla strike yap bitti gitti al silah. Yahu Bungie hani bu işi bilmeyen adamlar olmasa eleştirmem de bu işin üstadları hani niye böyle yapıyorlar akıl işi değil. Hani söylediklerimi yedirtse keşke de güzel bir oyun haline gelse şu oyun.

Selametle iyi oyunlar.

• Oyun bizim ekipte eşya toplama işine döndü. Raidler falan hepsini bitirdik herkes 335. Raid, lair setleri falan ful tamam. Oyun da oynamak için bi amaç kalmadı şuan. Herkes başka oyuna sardı dlc gelene kadar. Bf1 division falan takılıyor millet :d

• Bence oynadığı oyunun geniş hikayesini merak edenler için hâlâ ilgi çekici bir macera destiny. Geçmişte aslında neler olduğu veya gelecekte neler olabileceği üzerine kafa yormak, araştırma yapmak keyifli hale geliyor. D1 ile D2 arasındaki en önemli fark lore takipçileri için bilgi elde etmenin yolunun itemleri toplamaktan geçmesi. Raid, trials ve çeşitli exotic itemlerin lorelarini okumak ve koleksiyona katmak için onları bulmaya çalışmak eğlenceli olabiliyor. Oyunun oynanış biçimi yada sunulan kısıtlı endgame modları eski oyuncular için problem ve bende aynı görüşteyim ancak halâ anlatılacak bir sürü bilinmeyen var ve benim için en büyük raid bu bilinmeyenlerin peşinden gitmek.

Kişisel görüşüm oyunun hikayesini araştırmak ve teorileri okuyup kafa yormak oyuna ilginizi artırabilir. Örneğin travelerin aslında ne olduğu konusundaki teorilere göz atarsanız şu ana kadar yaptığımız şeyleri farklı anlamlandirabilir ve başka bir bakış açısıyla yeniden oynamak isteyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• oliwander O kullanıcısına yanıt
    Olay sadece hikaye,lore olsa haklısın da salı günü oyun resetlendi ama haftalık görevleri yapasım gelmedi,baydım aynı şeyleri yapmaktan amaçsızca o yüzden oyunu açmadım daha bu hafta..
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.