Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.439
Cevap
51
Favori
103.071
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4376 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

yeni raid diye birşey yok zaten raid lair olarak tanıtıldı, daha kısa olacak diğer bölümü exp 2'de gelecek dendi. şu anki raide yeni mekan ve boss eklenmiş olay bu.

exp 2 ile gelecek raid'de böyle olacak anlaşılan. asıl büyük olan sonra tekrar para bayılıp alacağımız genişlemede o halde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    beylerücretsiz sürümü indirdim de demo mu tam oynayamadım inşallah demo değildir
    |
    |

316 power titan karakterim var. Haftada 1-2 bazen iş durumuna göre daha fazla da oyuna girebiliyorum. Nightfall ve Raid yapabileceğim aktif ve üyeler arasında gruplaşma olmayan, dışlanmayacağım bir klan arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mvlt42

Arkadaşlar milestone sıfırlanmadı 12 de yenileme olurdu. Acaba süreyi iki haftaya mı çıkardılar?

bugün update geliyor. 7 saat de bakım var. belki ondan sonra gelecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

yeni raid diye birşey yok zaten raid lair olarak tanıtıldı, daha kısa olacak diğer bölümü exp 2'de gelecek dendi. şu anki raide yeni mekan ve boss eklenmiş olay bu.

exp 2 ile gelecek raid'de böyle olacak anlaşılan. asıl büyük olan sonra tekrar para bayılıp alacağımız genişlemede o halde.

evet muhtemelen öyle olacak.
    |
    |
    |
    |
    - mevcut silahlara "masterworks" adı altında bir geliştirme gelmiş. bu özelliğe sahip silahlar, normal versiyona göre range, stability, reload speed ve handling özelliklerinden birinde rastgele %10 daha iyi oluyor. pvp ve pve'de geçerli olmak üzere 2 tipi mevcut. aldığınız her multikill'de ise 1 adet orb düşürmenize olanak sağlıyor.
    masterworks silahların düşme olasılığı en fazla raid ve trials of the nine'da. diğer metodlar ile de düşüyor fakat olasılık biraz daha düşük.

- vendor'lardan token + shard karşılığı faction item'lerini satın alabiliyorsunuz.

- dust ile satın alabileceğiniz bazı itemler gelmiş. strike sonunda bright engram içeriğinden rastgele 1 adet kazanmak vs. gibi. tek kullanımlık ve tüm fireteam'e yarıyor basıldığında.

- xur; exotic düşürme olasılığını arttıracak bir item satacakmış. ayrıca sahip olmadığın exotic'lerden birini rastgele düşürebileceğin bir item'i de yüklü shard karşılığı sınırlı sayıda verecekmiş. cuma günü göreceğiz.

- exotic düşürme olasılığı event'lerde azaltılmış, strike ve crucible'da arttırılmış.

• Yarbay
    3172 Mesaj

Bilgilendirme için teşekkürler. Faydalı oldu.
    |
    |
    UyGaR___ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

YouTube Oyun Kanalıma Beklerim ==>www.youtube.com/takoplay
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    Nightfall ve raid için eklermisiniz beraber yapalım. Power 300

Psn: bhdr84

|
    |

-4vs4 yerine 6vs6 ve osiris için de 3vs3 devam etmeliydi

-Heavy ammo sistemi berbat,zırt pırt roketle ölüyoruz

Ulan 60fps beceremedin bari mevcut şeyleri bozma,kendi türünde bi rakibi olmadığı için yinede vakit geçirtiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die.Rache -- 13 Aralık 2017; 22:40:20 >
    |
    |
    İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.

• Yarbay
    5029 Mesaj
    Merhaba ekip olarak Destiny 2 ye başladık klanımıza 20+ aklı başında yeni başlamış veya deneyimli farketmez aktif dostları bekleriz.

- Amacımız birlikte oyun oynayıp muhabbet edip keyifli vakit geçirmek hep beraber öğrenip,gelişip yolumuza devam ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 14 Aralık 2017; 1:19:43 >

Destiny macerama PC'de devam ettiğim için PS4'teki ekibim ile malesef ayrı kaldık ve hala PC'de beraber raid vs. yapacak bir ekibim yok. Bu saatten sonra da olur mu bilmiyorum ancak kendimi "6. adam" olarak belirlemiş durumdayım. Eğer olur da raid gibi aktiviteler için adam eksiğiniz olursa bir mesaj uzağınızdayım :D

Battle.net ID: Tolga#21701
    İsim: Tolga

Malesef D1'e ayırdığım süreyi bu oyuna ayıramıyorum o yüzden tek karakter* ile oynuyorum şu an. Zorlu aktivitelerde ölmeyecek sapasağlam bir Titan arıyorsanız aradığınız adam benim diyebilirim :)

*Şu an için 314 Light level'ım. Güncel light levelımı buradan kontrol edebilirsiniz.

İyi oyunlar herkese.

• Yüzbaşı
    266 Mesaj

CV'yi güzel dökmüşsün ama yukarıda görüldüğü üzere burası playstation bölümü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GFBzone -- 14 Aralık 2017; 11:34:15 >
    |
    |
    Call Me Tolga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Burasını gözlemlediğim kadarıyla her türden platformdan insanlar kullandığı için genel bir forum sanmıştım. Playstation olduğunu şu an siz söylediniz diye farkettim :D Rahatsız olan varsa kaldırabilirim mesajımı.
    |
    |
    GFBzone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Warlock 319 lightım. Fakat Raid için takım veya klan arıyorum. Şuan bir klandayım fakat raid konusunda adam bulmakta zorlanıyorum. İsteyenler ekleyebilir.

PSN:Draconicsbr
    |
    |

Klan adı nedir ? Yeriniz varsa gelebilirim. Light 307 Warlock karakterim var. PSN : ArrowDad
    |
    |
    ReflexAction kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rahatsız olacak bir durum yok,klan arayışınıza cevap alamayabilirsiniz diye dedim :)
    |
    |
    Call Me Tolga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Raid vs. oynamak isteyen arkadaşlar varsa kullanıcı adım DarkMallet#11832
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,567
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.