Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupId=1227498

Gel katıl bize hocam bulabileceğiniz en aktif clan olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Not Today! kullanıcısına yanıt
    Simdi basvurdum clana hocam dark draco kabul edebilirseniz sevinirim.

• Dante kullanıcısına yanıt
    K_1907

• Oyunun us psn pri hakkini forumdan aldim ancak sec hakkina ulasamadigimdan dlc alamiyorum.

Dlc'yi kullanabilmem icin ayri bir kullanici adiyla hesap acip pri hakkini kullanip sec hakkinida yine forumdan satabiliyor muyum?

• sevdiğim oyunlardan birisi <3
  • SMOKE S kullanıcısına yanıt
    o şekilde olur satabilirsin tabii ama alan olurmu bilemem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ottomanson kullanıcısına yanıt
    Sec hakki sattigim kisi oyunuda ayni hesaptan almasi lazim galiba

Us psn pri hesabi satip, yeni oyun alsam tr psn'den. Us psnden aldigim pri hesaptaki gecmis karakterler TR psn'den aldigim yeni hesapta kaybolmuyor degil mi? Sonucta ana hesabimdan kullanacagim yine

• dediğin gibi tr hesabı pri yapıp kendi hesabından oynayabilirsin oyun kayıtları server larda tutuluyor çünkü.Ama oyunu yeniden indirmen gerekebilir farklı bölge olduğundan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomanson -- 9 Aralık 2017; 16:0:1 >
  • Mrb arkadaşlar, Bu oyunu multiplayer-online oynamak için birilerini mi bulmak gerekiyor, yani tek başımıza serverlara girip oynayamıyormuyuz?
  • season pass ve diğer içerikler secondary hesapta da aktif oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathews

Mrb arkadaşlar, Bu oyunu multiplayer-online oynamak için birilerini mi bulmak gerekiyor, yani tek başımıza serverlara girip oynayamıyormuyuz?

oynayabiliyorsun.
  • Oyunu bir türlü 20 saniyeden fazla oynayamadım. DMZ'den port yönlendirmeye kadar her şeyi denedim. Karakteri oluşturdum, oyunun başında 20-30 saniye sonra hata veriyor. Canım sıkıldı.

"Hem UPnP'yi hem de Port Yönlendirme'yi aynı anda etkin kılmanız önerilmez."

şimdi düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 10 Aralık 2017; 15:17:10 >
  • Nightfall yapalım beraber

Ekleyin

Psn : bhdr84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr84 -- 10 Aralık 2017; 15:55:15 >
  • SMOKE S kullanıcısına yanıt
    Hangi hesaptan oynadyıysan ona kaydolur karakter, pri hesap Us endo olsada farketmez. Senin ana hesabında çıkar.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Mini raid olacağına dair bir söylenti dolaşıyordu doğru demek ki..
  • Yeni raid kısa ve kolay. Öyle leviathan gibi bulmaca dolu değil uğraşı yok. Akşam bitirdik bizde son anda :d

• Şaşıran arkadaşlar. Fazla şaşırmasın fazla beklentileri girerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Oyunda season pass yok galiba
  • yeni raid diye birşey yok zaten raid lair olarak tanıtıldı, daha kısa olacak diğer bölümü exp 2'de gelecek dendi. şu anki raide yeni mekan ve boss eklenmiş olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 11 Aralık 2017; 13:55:50 >
  • Destiny 2 pri bende olacak şekilde deluxe edition ortak arıyorum. Referanslı ve eski üye olması şartıyla.

veya satan varsa pri hakkını alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.