Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dlc tr saati ile ne zaman indirmeye başlanır bilgisi olan var mı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Normalde 1 gün önce yüklü bir update gelir,dlc çıktığı gün girerdik ama bu sefer öyle olmayacak herhalde..
  • Arkadaşlar elimde Destny 1 var. Ankara'da olup, Driveclub'la takas etmek isteyen varsa bana DM'den ulaşsın.
  • Dostlar hesabı US üzerinden almıştım fakat halen Osiris DLC si store'da görünmüyor ? Zaten alıcam bari erkenden alalımda ödül vb. vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Dostlar hesabı US üzerinden almıştım fakat halen Osiris DLC si store'da görünmüyor ? Zaten alıcam bari erkenden alalımda ödül vb. vardır

us psn'de şimdilik season pass şeklinde var. 2 dlc birden... nedenini ben de anlamadım.

• Şuana kadar çıkan bilgiler dlc boyutunun 88 gb olduğu ve akşam 7'den itibaren indirilmeye başlanacağı ama mantık dışı geldi 88 gb mevzusu..Hatta merlininkazanı bile haber yapmış,oyun boyutundan büyük dlc olur mu diye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GFBzone -- 4 Aralık 2017; 16:41:57 >
  • GFBzone kullanıcısına yanıt
    O site dikkate alınmaması gerekenlerin başında geliyor.. son zamanlarda iyice bitirdiler kendilerini.. 88 GB DLC zaten olmaz, bunu haber yapan sitede içerik bulmaktan acizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GFBzone

Şuana kadar çıkan bilgiler dlc boyutunun 88 gb olduğu ve akşam 7'den itibaren indirilmeye başlanacağı ama mantık dışı geldi 88 gb mevzusu..Hatta merlininkazanı bile haber yapmış,oyun boyutundan büyük dlc olur mu diye..

orada sanırım çeviri hatası var. playstation'da gerekli olan yer 88 gb diyor orjinal metinde.

• Arkadaşlar dlc için herhangi bir update gelmez. Tahminim gereği ilk 2 dlc zaten ana oyunun icindedir. Yarın en fazla birkaç mb lık bir update gelir. 1. Oyunun ilk 2 dlcsi de bu şekilde olmuştu. Sadece giriş yapabilmemiz için küçük boyutlu bi update alırız.

• Destiny 2 – Expansion I: Curse of Osiris - Çıkış Fragmanı | PS4

• arkadaşlar ne zmaan oynayacagız yenı paketı aktıf degıl dımı saun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savcı963

arkadaşlar ne zmaan oynayacagız yenı paketı aktıf degıl dımı saun ?

Bu akşam bakıma girecek. Akşam 6 gibi yanlış bilmiyorsam (TR saati ile) Herhalde 10 gibi oynanabilir olacak.
  • savcı963 kullanıcısına yanıt
    Konu hakkında şu ana kadar aldığım en detaylı bilgi. Yazılanlar doğruysa bugün saat 4 itibariyle 6 gb lık bir download öngörülmüş. Oyunun offline süresi ise 3 saat. Akşam 9 10 arası giriş yapabileceğiz. Tabiki resmi bilgi değil.

• Arkadaşlar aşağıdaki linkte;
    PS4 için DLC 88 GB olacağı ve bu aksam saat 8'de aktif olacağı belirtiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=SopWcytjBfY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhyXn -- 5 Aralık 2017; 15:56:34 >
  • Beyler oyunu 3 gundur oynuyorum ve cok begendim. Bugun direk ek paketi satin aldim suan 16 levelim arkadas ariyorum, yokmu aktif bir grup aralarina kaynanayim arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme geldi. 6 gb.

• standart sürüm olmasına rağmen neden bana 6 GB indirtiyor ki? açıp baktım bana kattığı bir nanede yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

standart sürüm olmasına rağmen neden bana 6 GB indirtiyor ki? açıp baktım bana kattığı bir nanede yok.

Herkes indiriyor herşeyi hocam. Sen standart sürüm de olsan, güncellemeyi alan herkesle PvP de karşılaşabiliyorsun sonuçta. Onların silahları, kılık kıyafetleri sende de görünmesi lazım.
    Güncelleme bu sonuçta herkese açık. Sadece DLC yi satın almış olanlar ek içeriğie ulaşabiliyor. Siz ek içeriğe ulaşamasanız bile güncellemeyi indirerek yeni özellikleri edinmeniz gerekiyor.
  • DLC yi nereden satılın alabiliriz acaba ?
  • TR store üzerinde dün vardı fakat US store'da yoktu. Bugün her PSN üzerinde mevcut. Aldım sonunda
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.