Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler cevap için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destiny ye yeni başladım, Ps4 üzerinde clan imiz var mı acaba?

Psn id: Metrekare

• Biliyorum burasi PS konusu fakat PC`ye gececek arkadas vardir belki diye yazmak istedim. Eger aramizda PC uzerinden oynayacak varsa ve aktif bir grubu falan varsa araniza katilmak isterim.
  • Class seçimi konusunda (diğer her oyunda olduğu gibi) kararsız kaldım. bildiğim kadarıyla birden fazla karakterim olsunda sürekli class değiştiririm mantığı yok wowdaki gibi oyüzden yardımcı olabilcek varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

Class seçimi konusunda (diğer her oyunda olduğu gibi) kararsız kaldım. bildiğim kadarıyla birden fazla karakterim olsunda sürekli class değiştiririm mantığı yok wowdaki gibi oyüzden yardımcı olabilcek varmıdır ?

3'e kadar karakter açılıyor oyunda. silah paylaşımı vs var karakterler arasında.
  • Mini bir reklam yapayım izninizle :)

destinyturkiye.com hala aktif. 5 adet klan sitemize kendilerini ekletmiş durumda. Özellikle PC'ye oyun bugün çıkacağı için PC klanlarını bekliyoruz. Ayrıca beraber oynayacak kişiler arıyorsanız mini forumu klan/grup bulmak için kullanabilirsiniz.

Bu akşam ise ilk defa Destiny 2 oynuyorum ve yayında olacağım. Bir ara gelip merhaba derseniz beni mutlu etmiş olursunuz. (https://www.twitch.tv/tolgazagli)
    _________

destinyturkiye.com'u 2. kere burada paylaşıyorum. Eğer rahatsız oluyorsanız lütfen belirtin, ona göre ileride burada paylaşmamaya özen gösteririm. Teşekkürler.
  • cabbage hatası alan varsa hala modemin servisini arasın. benimki airtiesdı 7 liraya destek ücreti karşılığı çözüyolar. karışık biraz ama modem ayarları ile ilgili tamamen
  • Allah!! Geldi sonunda :))

Titan açıyorum bu sefer. hehehehe Pcden oynıyanlar var ise eklesin.Daha ıd filan oluşturmadım yada bilmiyorum biraz oynıyım yazarım tekrar..

konsol ile pcler beraber oynıyamıcak mı şimdi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlimUltimate

Allah!! Geldi sonunda :))

Titan açıyorum bu sefer. hehehehe Pcden oynıyanlar var ise eklesin.Daha ıd filan oluşturmadım yada bilmiyorum biraz oynıyım yazarım tekrar..

Ps4de oyuncular klavye mousculardan modifiyeli kol kullananlardan illallah etyi pc ile beraber oynanılırsa ortalık bayram yerine döner

• maximum54 kullanıcısına yanıt
    Modifiyeli kol nedir?
  • Metrekare kullanıcısına yanıt
    Merhaba yaşınız +18 ise isterseniz buyrun deneyin. Aşağıda katılım şartlarını bulabilirsiniz.

http://www.mademturksungosterurksun.com/About5.html
  • Rofrexpo kullanıcısına yanıt
    Google a "Razer Raiju" yazarak araştırabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlimUltimate

Allah!! Geldi sonunda :))

Cros platform olayı yok henüz. İnşallahta hiç olmaz.
  • Raide adam lazım olursa gelebilirim. Psn akabeyss. power 305

• Merhaba Akasya AVM cumartesi Saat 21:00 seansı Thor için toplanıyoruz. Şuan istanbul ekibinden 15 kişiyiz. Gelmek ve tanışmak isteyen var ise bana özelden yazabilir. Genel yaş aralığı 30-40 arası. Saat 18:00 gibide happy moons da buluşacağız. İsteyen yemeğede gelebilir. Sevgiler iyi oyunlar.
  • tek başıma oynayabilirmiyim bu oyunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathKnellSpell -- 28 Ekim 2017; 15:34:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clash of the Turk Titans

Merhaba Akasya AVM cumartesi Saat 21:00 seansı Thor için toplanıyoruz. Şuan istanbul ekibinden 15 kişiyiz. Gelmek ve tanışmak isteyen var ise bana özelden yazabilir. Genel yaş aralığı 30-40 arası. Saat 18:00 gibide happy moons da buluşacağız. İsteyen yemeğede gelebilir. Sevgiler iyi oyunlar.

33 lük bekarlar gelebiliyo mu bir de sorum olacak: destiny 2 ilk defa oynuyorum clana falan nasıl katılabilirim. event falan olayı nasıl oluyo
  • Selamlar tekrardan.

Türk oyuncuların yine birbirleriyle daha rahat iletişim kurabilmesi için bir adet Discord Sunucusu kurmuş bulunmaktayım. Linki buraya bırakıyorum. Aktif kullanımda çok keyifli bir sunucu olacağını düşünüyorum. Herkese iyi oyunlar!

Destiny Türkiye Discord: https://discord.gg/vKwPzD5
  • https://discord.gg/aJqJh9H
    Lütfen buyrun buraya da bekleriz... Çoluk çocuk gelmezse seviniriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parashout -- 29 Ekim 2017; 22:0:20 >
  • DeathKnellSpell kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tabiki buyrun klana. Sinema içinde tabiki buyrun. 17-18 Kasımda Justice League e gideceğiz. İnşallah orda görüşürüz. Bu oyunu oynuyor iseniz bir klana girmnizde fayda var. Çünkü klanın içindeki ekiplerin yaptığı bazı görevlerden dolayı klan üyeleride ödül alıyor. Örnek Raidi tamamlamak vs gibi. İyi oyunlar.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.