Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xass

quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

raid hariç diğer aktiviteleri yalnız yapmak istemeyen arakdaşlar da beni ekleyebilirler. raid konusunda pek becerikli değilim

nightfall, strike, event, pvp yapıp her gece exotic kovalayan bir grubumuz var. aklınızda olsun. oyunu çok seviyor ama fazla da ciddiye almadan oynuyoruz. not düşeyim. :)

@oliwander hocam, sen gibi böyle yardımcı arkadaşların forumda olması çok güzel. eline sağlık.

Grubunuza katilabilirmiyim yas 49 oyunu cok seviyorum. Fazlada ciddiye alip hirs yapmıyorum.

Olmaz. Klanda benden yaşlı olamaz.

İki yaşlı bir genç ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 19 Ekim 2017; 20:10:24 >

• nlp N kullanıcısına yanıt
    Sanırım dostum biraz bana hitaben yazmışsın gibi hissettim. Bu oyunu ilk günden beri oynadığımız için bir çok kişi ile tanıştık. İlk amacımız tabiki yeni kişiler ile tanışmak yada grup içindekilerin birbirini tanıması dışarda buluşmak görüşmek. Fakat bu 3 yıl boyunca gelip lightı ve becerisi çok düşük olmasına karşın bana raid yapın bana şu silahı alın diyip işi bittikten sonra bir allah razı olsun demeden yada veda etmeden çıkıp giden kişiler oldu. Tabiki yardımlaşma bizde de var. Fakat bir beceri seviyesinde olmalı oyuncular. Buda yetenek değil. Deneme ve oynama ile edinilecek kadar olsa bizce yeterli. 100 kişi konusuna gelince geçen yılda iki klan yine 200 kişiydik. Sonrasını üçü açmadık. oyun oynamak için 10-15 kişi tercihe göre değişir. Önemli olan insan tanımaktır. Şuan hangi ülkeye gitsem oturup en azından bir kahve içeceğim biri vardır. İstanbuldaki arkadaşlar toplanıp Ankarada 30 kişi piknikte yaptık. İstanbulda sinama günlerinde de buluştuk. Yurt dışında da bir araya geldik. Bodrumdada. 10-15 kişi ile takılı kalmak kişisel bir tercihtir. Mal varlığı dediğin sorularda isim yaş şehir whatsapp grubu için Tel ve raidi yapıp yapmadığına göre geçiceği grup soruları. Amaç zaten rewardları almak ise zaten farklı noktalardayız.Bizim gibi ekipleri anlamamanı normal karşılıyorum.

• İndirime girmiş; standart sürüm 149 lira. Alınır mı?
  • Clash of the Turk Titans kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size hitaben yazmadım. Yanlış anlamayın lütfen bir oyun için kimseyi gücendirmek istemem. Gücendirdiysem de özür dilerim.

Sonuçta herkes nasıl isterse oyuna ayırdığı zamanı öyle geçirebilir. Kusara bakmayın tekrar, size yönelik bir kastım olmasa da, öyle hissettiyseniz bile özür dilerim.

İyi oyunlar.
  • Destiny için çok iyi bir fiyat fakat oyundan ne istediğinize ve ne tarz oyunları sevdiğinize bağlı o yüzden önceki sayfalarda konuşulan artıları eksileri bir göz gezdirip kendiniz karar verin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

raid hariç diğer aktiviteleri yalnız yapmak istemeyen arakdaşlar da beni ekleyebilirler. raid konusunda pek becerikli değilim

nightfall, strike, event, pvp yapıp her gece exotic kovalayan bir grubumuz var. aklınızda olsun. oyunu çok seviyor ama fazla da ciddiye almadan oynuyoruz. not düşeyim. :)

@oliwander hocam, sen gibi böyle yardımcı arkadaşların forumda olması çok güzel. eline sağlık.

Grubunuza katilabilirmiyim yas 49 oyunu cok seviyorum. Fazlada ciddiye alip hirs yapmıyorum.

Hahahahah nasıl hırs yapmıyorsun abi yalan söyleme ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hard raid bitti resmen şaka gibi insanların aklıyla dalga geçiyolar silah ornamenti ve amblem harici sadece chest alabildim

son bossta oyun patatese bağlıyor güncelleme bakım falan hikaye hiç uğraşmayın eski hile duruyor kullanıp bitirin ilk bitiren adamlar hile ile bitirdi bungie bunu kabul etti yayınladı tam rezillik kepazelik

eğer dlc ve güncellemeler ile bu oyuna ayar çekmezlerse erkenden bırakan çok olur

Güzelim oyun nasıl rezil edilir nasıl berbat edilir onu yaşıyoruz şuan

Tek zevki arkadaşlarla beraber oyun oynamak muhabbet vs benim ve çoğu arkadaş için oyun çoktan bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Hard raid bitti resmen şaka gibi insanların aklıyla dalga geçiyolar silah ornamenti ve amblem harici sadece chest alabildim

son bossta oyun patatese bağlıyor güncelleme bakım falan hikaye hiç uğraşmayın eski hile duruyor kullanıp bitirin ilk bitiren adamlar hile ile bitirdi bungie bunu kabul etti yayınladı tam rezillik kepazelik

eğer dlc ve güncellemeler ile bu oyuna ayar çekmezlerse erkenden bırakan çok olur

Güzelim oyun nasıl rezil edilir nasıl berbat edilir onu yaşıyoruz şuan

Tek zevki arkadaşlarla beraber oyun oynamak muhabbet vs benim ve çoğu arkadaş için oyun çoktan bitti

hocam ilk bitirenleri izleyebileceğimiz link var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    bu sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=ccxFyaPVfis
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

bu sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=ccxFyaPVfis

Evet adamlar power mermi hilesi yapıyor itiraf ediyor video atıyor ve bungie bunu kabul ederek resmi sitede yayınlayıp röportaj yapıyor demekki oyunda hile hurda serbest kimse pvpde raidde vs boşa report yapmasın sadece o anlık gaz alınsın diye yapılmış bi sistem yazıklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 20 Ekim 2017; 14:30:10 >
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Videodaki havuz bölümü normal moddan. Çakallık yapmışlar ama o bölümü oynamış kişiler direk anladı zaten. Hard modda o bölümde değişik bi iki nokta var.

• nlp N kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Estafurrullah. Mesajın altına denk geldi herhalde. Yanlış bir anlaşılma yada yanlış bir kelimem var ise siz kusura bakmayın.

İyi Oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oliwander

Videodaki havuz bölümü normal moddan. Çakallık yapmışlar ama o bölümü oynamış kişiler direk anladı zaten. Hard modda o bölümde değişik bi iki nokta var.

tam hile hurdacı bir ekipmiş bunlarda...

• quote:

Orijinalden alıntı: GFBzone

Destiny için çok iyi bir fiyat fakat oyundan ne istediğinize ve ne tarz oyunları sevdiğinize bağlı o yüzden önceki sayfalarda konuşulan artıları eksileri bir göz gezdirip kendiniz karar verin..

Yanıt için teşekkür ederim; ilk oyunu raidler hariç bitirmiştim. Fiyat iyi ise alayım o zaman.
  • Nightfall'u değiştirmişler. 2 hafta önce hunterların koşarak geçebildiğii pyramidion'u koymuşlar. 2 hunter 1 titan ile 10 dk kala bitirdik, ratking'i almamıştım aldım iyi oldu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 20 Ekim 2017; 18:9:52 >
  • Arkadaşlar biraz acemisiyim brilikte oynayacak arkadaş arıyorum psn BoeRueTR eklerseniz sevinirim birlikte muhabbet edip oynayacağım aynı zamanda birazda olsa oyunu bana öğretecek arkadaş arıyorum şuan power 267 yaşım 24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BoeRue- -- 20 Ekim 2017; 21:47:12 >
  • Hard raidin 3. Ve 4. Bölümü ile ilgili bilgileri paylaşiyim.

Önceki yazımda belirttiğim gibi 3. bölüm olan havuz bölümünün en büyük zorluğu yaratıkların daha güçlü olması. Ilk olarak normal moddaki gibi mekanizmayı kilitleyip ortaya geliyor ve taşları vuruyoruz. Burdaki püf noktası partiyi korumakta. Hunterin oku ve sirayla kullanılacak süperler ile değişmeli olarak ortadaki grubu koruyoruz çünkü yaratıklar gerçekten kötü vuruyor. Herneyse işlem bittikten sonra ortadaki yuvarlakta çıkan bubble açan büyücü ve hayaletleri öldürüyoruz ki buraya kadar normal modun aynısı. Farklılık bu andan sonra başlıyor. Tam ortadaki yuvarlak alanın üstünde partideki rastgele 4 kişiye farklı semboller çıkıyor. Bu semboller kenar havuzlarda bulunan alanlardaki sembolleri temsil ediyor. Giriş kısmından sol tarafta bulunanlar kılıç ve köpek. Sağ tarafta bulunanlarsa ikizler ve kadeh. Görülen sembolün olduğu havuza gidip sadece kişiye özel olan şeffaf küreyi alıyorsunuz. Burdaki diğer püf noktası ise mümkün olduğu kadar ayni anda şeffaf küreleri alıp zaman senkronu yakalamak çünkü farklılık olduğunda etrafı kontrol altına almak zorlaşıyor. Dediğim gibi 4 kişide kendisine ait olan küreyi aldığında orta havuzdaki yenilenen kürede ortaya çıkıyor ve geri kalan iki kişi onu alıp bölümü aynı şekilde devam ettiriyor. Geri kalan kısım ise normal modun aynısı.

Calus bölümü ise nispeten kolay. Bu bölümün normal moda göre tek farkı her turda içerde ve dışarda bulunan birer kişiyi değiştirmesi ancak bu rastgele olmuyor. Bölüm calus sizi kelle boyutuna ışınlayana kadar normal modun aynısı. Bu noktadan sonra ise işin sırrı normal moddaki bubble açan büyücüler. Hatırladığınız gibi gelen komutla normal boyutta bulunan kişiler bubble açan büyücüyü yumrukluyor. Iste iceriye isinlanan kisi doğru olan büyücüyü yumruklayip öldüren kişi oluyor. Yani her turda kimin içeri girecegini kontrol edebiliyorsunuz. Calus bölümünün püf noktası bu.

Bölümde dikkat edilmesi gereken noktaları da anlatiyim. Ilk olarak kelle boyutuna ışınlanan kişi taşlı yolun en başına isinlaniyor ve vakumla cekilmeye başlıyor. Diğer arkadaşlarının yanina kadar gidebilmek için önündeki tümsek ve cukurlara dikkat etmesi gerekiyor. Birkaç denemeden sonra alışmak kolay. Diğer nokta ise normal boyutta bulunacak arkadaşlar kesinlikle dikkatli olmak zorunda. Hiçbir yaratığa yakın mesafeden saldırmayın çünkü çok fena damage veriyorlar. Savunmayı geriden yapıp yaratıkları yaklastirmamak önemli. Anlattıklarım dışında herşey normal modun aynısı zaten.

Son bölümde yaratıkları ortadan kaldıran birde glich mevcut ama eninde sonunda duzeltilecektir. Üstelik normal yollardan yapmak daha keyifli olur diye düşünüyorum. Raidin hard modu hakkındaki dusuncelerim ise oyalayıcı ve herkesin ayni duzeyde is yapmasini sağladığı için dengeli buldum. Belki ilk haftanin etkisinden olabilir ama zorluk seviyesi fena değil.

Düzeltme: eski yazımda kelle boyutunda bulunan kisilerden kimi isterseniz onu isinlatabilirsiniz demistim ama bu bilgi yanlış. Bize öyle denk gelmiş sanırım. Yani kelle tarafındaki kisilerden birini random olarak atiyor. Diğer taraftan ise kimi isterseniz onu yollayabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oliwander -- 22 Ekim 2017; 1:42:14 >

• oliwander O kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çok güzel bilgiler. Teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar. Expansion 2 2018 baharda gelecek oyuna. Peki expansion 1 aktif mi suan yani oyuna geldi mi? Geldiyse ne getirdi oyuna? İndirimde iken oyunu almak isiyorum ama expansuion paketini hemen alamayacagim malesef. Yani bugun oyunu alirsam 1 ay standart sekilde oynamam lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Merhaba arkadaşlar. Expansion 2 2018 baharda gelecek oyuna. Peki expansion 1 aktif mi suan yani oyuna geldi mi? Geldiyse ne getirdi oyuna? İndirimde iken oyunu almak isiyorum ama expansuion paketini hemen alamayacagim malesef. Yani bugun oyunu alirsam 1 ay standart sekilde oynamam lazim

expansion 1 daha gelmedi kışın gelecek deniyor. muhtemelen aralık ayında.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.