Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TR psn 255 ₺ satıyor oyunu. Yok mu daha ucuza alabileceğimiz bir yöntem bir şey?
  • AC_Hawker kullanıcısına yanıt
    Zaten 255 TL olanı alma, aralıktan sonra hiçbir işe yaramaz. Alacaksan 2 dlc içeren paketini al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • US PSN de 195 tl ye geliyor. Kardeşlik bölümünde 60 dolar kod satan arkadaş var 195 tl. Ben ondan aldım us psn den aldım oyunu.
  • ben amazondan bir key alsam tr psn de aktif edebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Betanın sonuna geldik ufaktan gazlama için amatör bir pvp maçımı paylaşayım

50 saniye izleyemedim, çok sıkıcıydı, pvp modu oyunun asıl olayı değil dimi, sanki çeşit olsun diye konmuş gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

US PSN de 195 tl ye geliyor. Kardeşlik bölümünde 60 dolar kod satan arkadaş var 195 tl. Ben ondan aldım us psn den aldım oyunu.

Bu aldıgın kişinin nick pm den atman mümkünmü?
    hocam us hesap olması lazım diye biliyorum. şöyle yapabilirsiniz. us hesaba keyi girip. cihazda hesabı pri yapıp kendi hesabınızda oynarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

quote:

50 saniye izleyemedim, çok sıkıcıydı, pvp modu oyunun asıl olayı değil dimi, sanki çeşit olsun diye konmuş gibi duruyor.

Oyunda yok yok kardeşim coop raidler efsanedir ben pvp oynamayı daha çok seviyorum

• metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Neyse girdi 260₺ bosver
    hayırlı olsun hocam 100 dolar getti bizden.

• yeni geldi :)

• Devrim Kay abiniz oyunu anlatıyor.

• Az kaldı azz Yanlız Trailerlarda hiç Fallen veya Hive göremedim, acaba oyunun genelinde hiç yoklar mı ? Veya ben mi körüm ?

Edit: Ben körmüşüm alttaki hocama teşekkürler.

Umarım Taken King'de izledikleri gibi rota izlerler, bolca end-game content olur elimizde, keşke 1'den fazla raid ile çıkış yapsaydı oyun..i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorhanFr -- 24 Ağustos 2017; 23:58:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorhanFr

Az kaldı azz Yanlış Trailerlarda hiç Fallen veya Hive göremedim, acaba oyunun genelinde hiç yoklar mı ? Veya ben mi körüm ?

betada fallen vardı ilk trailerda da hive gözüküyordu bir sahnede.
  • Oyunu ps4 de oynayacak olanları clanımıza bekleriz ilk oyun daki raidleri ve chalengeları kendi ekibimizle bitirdik yeni oyun da yeni ve eski üyelerle birlikte başlangıç yapacağız yaşı 18+ olan kız gibi trip atmayacak oyuna vakit ayıralabilecek tek kişinin yapabileceği basit şeyler için yardım istemeyecek oyuna emek verecek arkadaşlar varsa psn adını bıraksın

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkmessenger

Oyunu ps4 de oynayacak olanları clanımıza bekleriz ilk oyun daki raidleri ve chalengeları kendi ekibimizle bitirdik yeni oyun da yeni ve eski üyelerle birlikte başlangıç yapacağız yaşı 18+ olan kız gibi trip atmayacak oyuna vakit ayıralabilecek tek kişinin yapabileceği basit şeyler için yardım istemeyecek oyuna emek verecek arkadaşlar varsa psn adını bıraksın

Hocam beni ekle PSN : gamerxir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

quote:

Oyun ağırlıklı olarak Pve. Pvp zaten kötü ve bu oyun için fazlalık. Gerçi pvp pek sevmem koridorlar arasında koş önüne geleni vur, öl, kalk, tekrar koş vs. vakit kaybı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar uzun bir vidyo buldum izlemek isteyenlere ;)

• Destiny 2 – Meet Cayde-6 | PS4

-----

Destiny 2 – Meet Hawthorne | PS4

• Destiny 2 – Meet Commander Zavala | PS4

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.