Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
848
Cevap
22
Favori
42.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: catastrop

Grup kurmaya hazırız. Sen haber et yeter. Oyun çıkar çıkmaz kuralım.

Hocam pc grubundaki herkes yabani takılıyo adam grup oluşturalım yazın demiş yazıyoruz görüldü atıyo eklettiriyolar cevap vermiyolar 2 mız grup kursak nolcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane discord sunucusu açtım. Buyurun.
    https://discord.gg/fmQcdqb

Edit: Link düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 18 Ekim 2017; 20:16:49 >
  • Arkadaşlar oyunu nereden aldınız ? Ucuz yollu bir key bulamadım bakınıyorum. Alma niyetindeyim. Eğer bir klan kurarsanız katılırım. Oyunda gerekli ve faydalı bir mevzu imiş.
  • Stres olmadan keyifle oyun oynamayı amaçlayan, oynarken clan üyelerine saygılı davranabilecek , yetişkin kişileri klana beklerim.
    Beraber oynamanız şart değil , tek başına oynayan oyuncular clan loot share ve bonus içinde katılabilir klana katkıda bulunduğu sürece . Kısaca saygılı olması kafi, discord vb şartlar yok diğer clanlar gibi .
    Başvuru yapabileceğiniz Clan sayfası
    https://www.bungie.net/en/ClanV2/Chat?groupid=2732422

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkside3 -- 21 Ekim 2017; 1:59:13 >
  • Darkside3 kullanıcısına yanıt
    Bir köşeye yazayım oyunu alırsam eğer clanla ve seviyeli olduğu zamanda daha iyi olur. Yaş 30 üzeri olunca sakinlik daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_power

Bir köşeye yazayım oyunu alırsam eğer clanla ve seviyeli olduğu zamanda daha iyi olur. Yaş 30 üzeri olunca sakinlik daha iyidir.

Aynen, destiny 1 dede ekşi den bir gruba katılmıştım 20- 30 lu yaşlarda insanlar vardı . hafta sonu salı günleri stres atıp muhabbet ediyorduk beraber. Buda öyle olur umarım.Bekleriz herzaman
  • Oyunu şuan 200tlye key olarak almak mantıklı mı yoksa beklemek mi daha mantıklı olur?
  • Dostlar DH topluluğunun kurmuş olduğu Destiny 2 klanını ve Discord linkini aşağıda paylaşıyorum.

Destiny 2 - DH Türkiye Topluluğu:https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=2735962

Discord Linki:https://discord.gg/7QVMUEA
    Yaş 31 ilk defa Destiny oynayacağım. Clana başvuru yaptım.

• selamlar arkadaşlar şimdi oyunu almaya çalıştım limiti müsait, internet alışverişlerine açık kredi kartımla fakat alamadım hata verdi 2 kere daha da denemedim telefona, cep şubesine girdim arka arkaya 2 kere 1 euro para kesilmiş nedir bu, acilen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: flood670

Yaş 31 ilk defa Destiny oynayacağım. Clana başvuru yaptım.

başvuru yapanları kabul ettim, 1 tanesi başka clana katılmış ben görmeden önce onu alamadım, umarım siz değilsinizdir .
    Yok hocam o ben değilim.
  • Arkadaşlar, teamspeak gibi şeyler kullanmayı pek sevmiyorum. Bu oyunu tek başıma single harici oynayarak zevk alamaz mıyım? akşamları işten geldiğim zaman 2-3 saat takılıp çıkarak karakterimi geliştirecek aktivitelere tanımadığım insanlar ile girip çıkamaz mıyım? böyle rahat takılabileceğim modları var mı oyunun? yoksa illa bir grup ile iletişim halinde oynamak mı gerekli?

Yardımcı olursanız sevinirim, ona göre boşa para harcamak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Arkadaşlar, teamspeak gibi şeyler kullanmayı pek sevmiyorum. Bu oyunu tek başıma single harici oynayarak zevk alamaz mıyım? akşamları işten geldiğim zaman 2-3 saat takılıp çıkarak karakterimi geliştirecek aktivitelere tanımadığım insanlar ile girip çıkamaz mıyım? böyle rahat takılabileceğim modları var mı oyunun? yoksa illa bir grup ile iletişim halinde oynamak mı gerekli?

tek oynamayı seven biriysen elbette zevk alırsın. Raid yapamayabilirsin oda şart değil max level için.Destiny 1 de uzun süre tek oynamıştım crota raidini tek yapmayı öğrenmiştim öyle tanıştım eski klandakilerle yardım etmek niyetiyle.Bundada guided games diye bir mevzu bir nevi matchmaking biri size yardım ediyor diğerleride onunla yapıyor aktiviteyi.Sorun olmaz kısaca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkside3

quote:

Arkadaşlar, teamspeak gibi şeyler kullanmayı pek sevmiyorum. Bu oyunu tek başıma single harici oynayarak zevk alamaz mıyım? akşamları işten geldiğim zaman 2-3 saat takılıp çıkarak karakterimi geliştirecek aktivitelere tanımadığım insanlar ile girip çıkamaz mıyım? böyle rahat takılabileceğim modları var mı oyunun? yoksa illa bir grup ile iletişim halinde oynamak mı gerekli?

tek oynamayı seven biriysen elbette zevk alırsın. Raid yapamayabilirsin oda şart değil max level için.Destiny 1 de uzun süre tek oynamıştım crota raidini tek yapmayı öğrenmiştim öyle tanıştım eski klandakilerle yardım etmek niyetiyle.Bundada guided games diye bir mevzu bir nevi matchmaking biri size yardım ediyor diğerleride onunla yapıyor aktiviteyi.Sorun olmaz kısaca

Anladım hocam, çok sevindim öyleyse alıp oynayayım. Çok teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darkside3

quote:

Anladım hocam, çok sevindim öyleyse alıp oynayayım. Çok teşekkürler

önemli değil hocam, olurda hem tek takılayım , hem clan bonuslarından yararlanayım arada yardımlaşırım dersen klana beklerim.Beraber oynama ya da voice chat şartımız yok , üyelere saygılı olunması kafi bizim için ilginirsen başvuru linki önceki sayfada mevcut , battle net üyeliğini bungie'nin sitesine bağlıyorsun başvuru yapabiliyorsun .iyi eğlenceler şimdiden.
  • Keyleri ne zaman verecekler bakalım. Aldikta key gelecek daha indircez vay babam vay. HeroTürk bekleriz clan a buyur gel.

• Oyunu indirdim açılsın diye bekliyorum.İlk oyunu ps de biraz oynamıştım zevkliydi ama ps de olmasından dolayı bırakmıştım umarım oyun uzun süre oynatır kendini.

• Droyun kodları dağıtmaya başlamış. Hesabınıza girip kodları görebilirsiniz.
    Battlenet üzerinden redeem code'a tıklayıp ekliyorsunuz.
    Bu arada isteyen tüm arkadaşları discord ve klana bekliyoruz.

Destiny 2 - DH Türkiye Topluluğu:https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=2735962

Discord Linki:https://discord.gg/7QVMUEA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 23 Ekim 2017; 20:43:2 >
  • oyunu ben bugün satın aldım. Yarın alan la bir farkı olacak mı ekstra kozmetik falan ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.