Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
22
Favori
42.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o zaman iyi problem yok ya :)
  • Battlenet ru uzerinde ek paketli olan versiyonu 2999 ruble yaklaşık olarak 176 tl filan yandex money uzerinden 3000 rublelik kart alip vpn ile oyuna sahip olabilirsiniz sanki ben satiyomusum gibi yazdim ha :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyunu oynamamıştım o yüzden bilmiyorum , oyunu tek başıma oynama şansım var mı acaba ?

Ana görevler ve yan görevler için soruyorum , pvp'yi şuan için oynamayı düşünmüyorum. Tanımadığım adamlarla görevleri hızlı hızlı bitireceğime tek başıma tadını çıkarmak istiyorum.
  • Tabi tekbaşına senaryo kısmını oynayip bitirebilirsin ama sonrasin da karakteri geliştirmek için yanın da birileri olsa daha iyi olur

• Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    dostum zamanında rusya üzerinden diablo3 aldık her patch de oyunu satan arkadas eng patch gönderiyordu
    battlenet rusya serverlar da artık oynanayacaksınız diyince oyun çöp oldu birden elimde kaldı hala içim yanar keşke ingilizce alsaydık

oyun çalıştırmak için se
    bir program vasıtasıyla 1 defter kod yazılarak oyun sunucusuna giredik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: meydey45

dostum zamanında rusya üzerinden diablo3 aldık her patch de oyunu satan arkadas eng patch gönderiyordu
    battlenet rusya serverlar da artık oynanayacaksınız diyince oyun çöp oldu birden elimde kaldı hala içim yanar keşke ingilizce alsaydık

oyun çalıştırmak için se
    bir program vasıtasıyla 1 defter kod yazılarak oyun sunucusuna giredik..

wow için böyle birşey söz konusu değil.
    Fakat aynı şey destiny 2 içinde olacak sanırım...
    Desenize ucuza alamayacağız.
  • Attigim msj verdikleri cvp bu varsa ingilizcesi olan cevirebilirmi

Greetings Güney,

I'm Game Master Lluyennii. I hope this message reaches you well!

I can see that you were wondering if you can purchase Destiny 2 in another country.

While I can see your reasoning, I would advice against such a purchase. Turkey and Russia are not on the same (retail) region.

From what we know so far, the console versions are locked for the specific region it is purchased for, so the same should apply for the PC version once available. You can find a list of the countries associated to each region here:

https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Destiny-2-PC-Region-Definitions/

While you should be able to play in different regions once the license is active, it might not work to claim a game license bought from another region than your own.

I would however suggest to contact Bungie's own support team on this matter, as they should be able to answer the question

• oyunu Open Beta'da denedim 2 pc ile , 1'i : Rx470 olan i3 2120 işlemcili darboğazlı pc de denedim 60 fps low da 1920x1080 çözünürlükte ateş efekleri 50 e düşürüyordu
    diğeri : 1070 i7 li pc de 160-122 fps oda .Oyunu optimize etmişler.FPS ve bağlantı olarak sıkıntı yaşadım diyemem.(ismini vermeyim twitchte en çok oynanan oyunlardan 2 sinin betasında 0.2 fps 20000 ms gördüğüm için bunu diyorum yani optimizasyon betaya göre baya iyi )Bağlantı ile dedicated server tercih edilmediği için çok attıldı(bende buna dahildim) ama open betada performansı görünce ,kafamdaki bütün ???'leri gitti.Bunda konu ile ilgili yayınladıkları :http://www.gdcvault.com/play/1022247/Shared-World-Shooter-Destiny-s okumamım ve konu ile bilgisi olan youtuberlardan birisinin videosunu izlememim faydası oldu tabi ki ...https://youtu.be/ks5lgcCFvvE

Ayrıca Fov daha fazla ps4 a göre fps 200 de limitli 30 da değil ve silahlar daha farklı pc de kullandığınızda anlıyorsunuz daha dengeliydi.

Oyunu alırken "Voucher" mı değil mi dikkat edin voucher promosyon gibi bir nevi örneğin; 1080 nin promosyon kodunu satıyorlar kinguin de orada da yazıyor gerçi ama söyleyeyim gene
    kodu kullanabilmeniz için 1080 1080 ti li bilgisayarda kodu kullanmanız gerekiyor kod nvdia üyeliğine tanımlı oluyor yani 1 kullanımlık. Jelly Deals da yapmış voucher kod mesela ...
    Ayrıca emin olmamak ile birlikte bunlar preorder olarak kabul görüyor mu emin değilim eğer preoder bonusu " kill tracker ghost" ve "coldheart" i önemsiyorsanız.Cheat olayına gelirsek ,beta da fırtına koptu baya bir üyelik ceza aldı , hatalı olanlar açıldı sonra tekrar.Her ne kadar blizzard biz işe dahil olmayacağız , sorumluluk bungie'e ait sadece launcherimizi kullanacaklar dese de ,hepsi Activision'a bağlı ,yani içim rahat Steam deki Call of Duty oyunları gibi olmasına imkan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkside3 -- 30 Eylül 2017; 13:13:31 >

• Oyun şuan konsolda 200 tl civarı PCde de aynı , hala pcde oyunlar daha ucuz diye savunuyorlar yeni oyunların alayı Pcye artık 200tlden çıkıyor.

• Eaglefire kullanıcısına yanıt
    145 tl den aldık
  • alp1912 kullanıcısına yanıt
    Denk getirebilirseniz forumdan veya başka ilan sitelerinden , destiny 2 kodu kullanılmış hesap bakabilirsiniz. GTX 1080 ve GTX 1080 TI sahiplerine bedavaya verdiler ve kimi insanlar oyun deneyip beğenmediği için 100 lira civarı fiyattan satıyorlar. Forumun ikinci el bölümünü takipte kalabilirsiniz.

Ben 110 liradan temin ettim oyunu.
    Nvidia kodu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Eaglefire

Oyun şuan konsolda 200 tl civarı PCde de aynı , hala pcde oyunlar daha ucuz diye savunuyorlar yeni oyunların alayı Pcye artık 200tlden çıkıyor.

Konsolda halen oyunlar daha pahali bu sacma fiyatlar sadece destiny2 icin gecerli bi durum ama ps4 te oyun oynamak daha ucuz cun ki kardeslik var 2 el piyasasi var var oglu var pc nin oyun oynamak icin tek arti yonu konsollarin cok gucsuz olmasi konsolda 30 fps oynanan oyun pc de 4k da oynanabiliyor korsan oyun oynayan icinse herturlu pc tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alp1912

Whatsapp grubu clan kuralım oyun açıldığında beraber gireriz

oyun ne zaman çıkıcak bende gelmek isterim clana
    Oyun 24'ünde çıkacak.
    Whatsapp grubu değil de discord grubu kursak daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

Oyun 24'ünde çıkacak.
    Whatsapp grubu değil de discord grubu kursak daha iyi olur.

Beraber oynamanun avantajı varmı oyunda

• Klanda olmanın faydaları var elbette. Loot alıyorsunuz en basitinden. Yaptıklarınıza göre her hafta legendry engram veriyor. Sayısını bilmiyorum. Raid ve nightfall strikelar için grup gerekiyor ayrıca.
  • Oyunda arkadaşın yoksa raid yapman imkansiz. Raidde bir sürü mekanik koymuşlar ve çok fazla iletişim gerekiyor. Vur vur ilerle mantığında değil. Ve bence destiny = raid. Bu yüzden arkadaş gurubu şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akabeyss -- 17 Ekim 2017; 18:11:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabeyss

Oyunda arkadaşın yoksa raid yapman imkansiz. Raidde bir sürü mekanik koymuşlar ve çok fazla iletişim gerekiyor. Vur vur ilerle mantığında değil. Ve bence destiny = raid. Bu yüzden arkadaş gurubu şart

Takım kuralım diyorum gelen yok kardeş

• Grup kurmaya hazırız. Sen haber et yeter. Oyun çıkar çıkmaz kuralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 17 Ekim 2017; 20:39:3 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.