Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
810
Cevap
22
Favori
36.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 268
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 19 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • catastrop (38 mesaj) guneyayhan (36 mesaj) Charles Bartowski (34 mesaj) Rwenzori (25 mesaj) Darkside3 (16 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (668 mesaj) Mobil (144 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (8 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1098 Mesaj

Oyuna daha yeni başladım henüz 1 saatim filan var, tekim. Oyunda ilerleyeceğim yol konusunda önerileriniz var mıdır?

Not: Herhangi bir DLC almış değilim henüz.

• Onbaşı
    17 Mesaj
    Oyuna yeni başladım, hem oyunu öğretecek hem de beraber oynayabileceğim arkadaş arıyorum, akşamları oynuyorum genellikle
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

ben de yeni başladım kanka oynayalım mı beraber
    |
    |
    ErayG-TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    105 Mesaj

Selam beyler bende yeni başladım. Oyun giriş hikayesi bende yok. Youtube da baktığımda gayet güzel ama kısa bir hikaye var. Bende haritada gözleri açıp direk başlatıyor. Ücretsiz versiyon diye mi böyle? Oyun bu şekilde sarmıyor DLC lerde böyle ise sarmaz beni. DV2 gibi değil sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

|
    |
  • Yarbay
    4966 Mesaj

deep stone crypt raidini çok beğendim. forumda raidi bilen ve yapmak isteyen olursa mesaj atabilir. şu an 7 kez bitirdim gerçekten en beğendiğim raid oldu destiny 2'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eredin35 -- 8 Aralık 2020; 19:12:41 >
    |
    |
  • Teğmen
    112 Mesaj

Selamlar,Oyunda 1.5k saatim bulunmakta.Yalnız takılmak istemeyen veya oyunu ögrenmek istiyen herkez beni ekliyebilir. Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198126205936/

Birlikte Haftalık,Günlük görev ve Raid yapmakta olan bir arkadaş grubuyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anvil_4 -- 20 Şubat 2021; 12:10:25 >
    |
    |
  • Yarbay
    6422 Mesaj

oyuna tüm dlcleri vs sahip olmak için destiny 2 beyond light + 1 season paketini almak yeterlimi yoksa ekstra dlc mi almak gerekiyor ?

• Binbaşı
    1585 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

oyuna tüm dlcleri vs sahip olmak için destiny 2 beyond light + 1 season paketini almak yeterlimi yoksa ekstra dlc mi almak gerekiyor ?

Beyond light sadece yeni güncelleme paketi yeni içerikler için. Oyuna senelik 4 ve ya 5 season pass geliyor. Yani 1 season pass alsan sadece 3 aylık bir dönemin season pass ı olur. Beyond light deluxe edition alırsan anca 4. senenin bütün içeriklerine sahip olursun. Eski contentleri ayrı satıyor oyun toplam 500 e geliyor şuan baktığımda. Legendary edition var onu alırsan daha karlı ama o sadece 1 season veriyor yani 2 season luk daha para vermen gerek o da 100 tl ye denk geliyor 2 sezon için. Yani 400 e halledersin mevzuyu.

|
    |
  • Yüzbaşı
    916 Mesaj

dün hiçbirşey yoktu indirdim oynadım. Ancak bugün tam oyuna gireceği sıra oyundan atıyor ne yapmak lazım?

|
    |
  • Yüzbaşı
    532 Mesaj
    Oyunu xbox series s üzerinde oynuyorum. İyi bir takıma ihtiyacım var.

Kullanıcı adım: Feanor6620
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,370
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.