Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Elric. Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
848
Cevap
22
Favori
42.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: first9

Dlc yok hocam ama forsaken düşünüyorum. 100 pvp wini benim için şu an uzak gibi oyuna yeni başladım.

Forsaken dlc alınca hediye geliyor mu?

Alıntıları Göster
    eger forsaken alacaksan Ace of Spades diye hand cannon var. sanırım forsaken hikayesinin sonunda veriyordu. hediye konusunu hatırlamıyorum.
  • first9 kullanıcısına yanıt
    Videodakilere ek olarak demek istedim.
    Nereden düşer, nasıl alınır ve en iyi roll'lar nelerdir onları anlatıyor.
  • Destiny 2 shadowkeep çektim günlerdir oynuyorum ama steam de birde destiny 2 forsaken var 114 tl ye satılıyor. Ben forsakenin shadowkeep olarak isminin değiştiğini sanıyordum şimdi bu oynadığımız shadowkeep forsaken değil mi veya forsaken in farkı nedir bilen varsa açıklarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEPHYR

Destiny 2 shadowkeep çektim günlerdir oynuyorum ama steam de birde destiny 2 forsaken var 114 tl ye satılıyor. Ben forsakenin shadowkeep olarak isminin değiştiğini sanıyordum şimdi bu oynadığımız shadowkeep forsaken değil mi veya forsaken in farkı nedir bilen varsa açıklarsa sevinirim.
    forsaken oyuna gelen 3. dlc ve sanırım icerik olarak en buyuk dlc. malesef shadowkeep alanlar forsaken ile gelen bazı şeylere erisemiyor. mesela hikaye ,raid,strike lara erisemiyorsun. tabii bunlara baglı olarak bazı exotic ler alınmıyor. ayrıca class lara 3 adet yeti subclass geldi. shadowkeep sahipleri yeni gelen subclass lara erisebiliyor.
  • İlk leviathan raidine girmek istedim fakat her girdiğimde solo olarak başladım. Bu oyunda strikelarda olduğu gibi diğer kişileri otomatik bulmuyor mu? Kendimiz party kurmak istersek raid arayan kişilerle nerede kontak kurabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

forsaken oyuna gelen 3. dlc ve sanırım icerik olarak en buyuk dlc. malesef shadowkeep alanlar forsaken ile gelen bazı şeylere erisemiyor. mesela hikaye ,raid,strike lara erisemiyorsun. tabii bunlara baglı olarak bazı exotic ler alınmıyor. ayrıca class lara 3 adet yeti subclass geldi. shadowkeep sahipleri yeni gelen subclass lara erisebiliyor.

Alıntıları Göster
    Ben bundan 7-8 ay önce Destiny 2 forsaken bedava olduğunda almış ve indirmiştim oyunu. 10-15 dk kadar oynayıp bırakmıştım. sonrasında bir gün oynamak istediğimde açtığımda büyük bir yama geldiğini görüp ( 70-80 gb kadar yani oyunun kendisi kadardı sanırım ) indirmekten vazgeçip bırakmıştım. Aylar sonra bu shadowkeep çıktı. Sonra dediler ki hesabınızı aktarıyorsunuz vs bende aktardım hesabımı ama şimdi elimdeki oyun forsaken değilse bedava almış olduğum forsaken yok olup gitti mi ne oldu onu anlamaya çalışıyorum.
  • ZEPHYR kullanıcısına yanıt
    Şöyle açıklayayım
    Destiny 2 2. yıl dlc adı forsaken'dır.
    3. yıl dlc'sinin adı shadowkeep'dir.
    Bungie destiny 2 forsaken'ı hiç tamamen bedava yapmadı.
    1. yıl içeriğini bedava yapmış ve forsaken içeriğini free trial olarak yayınlamıştı.
    https://www.gamesradar.com/pc-players-can-get-destiny-2-for-free-this-month-and-keep-it-forever/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 17 Ekim 2019; 13:30:26 >
  • Nightingale hatası ile karşılaşan oldu mu ? Failed download data bungie server.... 1 haftadır sorunsuz oynuyodum dün başıma geldi, internette araştırdım sebebi belirsiz, çözümü belirsiz. Modeme restart atmadan oyuna girmiyor artık. Restart atıp açınca giriyo. Bungie bu hataya oyunu silin tekrar kurun diye tavsiyede bulunmuş ama modeme restart atınca giriyor olmasından dolayı başka bir problem olduğunu düşünüyorum. Sadece Destiny'de oluyor bu arada diğer tüm online oyunlarda sorunsuz çalışıyor. ISS im vodafone fiber

• catastrop kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaşta da aynı sıkıntı var dünden beri, Vodafone kullanıcısı. Bir çözüme ulaşırsan, bizi bilgilendirirsen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smalhero

İlk leviathan raidine girmek istedim fakat her girdiğimde solo olarak başladım. Bu oyunda strikelarda olduğu gibi diğer kişileri otomatik bulmuyor mu? Kendimiz party kurmak istersek raid arayan kişilerle nerede kontak kurabilirim?
    Oyuncu bulan etkinliklerde matchmaking yazıyor raid ve nightfall için matchmaking yok. Bungie.net'e giriş yapın oyunun kendi sitesi bu 3.parti bir site değildir sıkıntı olmaz. Sonra community kısmından find fireteam kısmına gelin. Oradan platform seçin ardından oyun türü seçin sonra bir takım seçip join fireteam deyin. Eskiden join fireteam olayı yoktu steam ile gelmiş olabilir ve hiç denemedim o yüzden çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Ek olarak mobil uygulaması var onu da indirin envanter düzenlerken faydası oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

Benim arkadaşta da aynı sıkıntı var dünden beri, Vodafone kullanıcısı. Bir çözüme ulaşırsan, bizi bilgilendirirsen sevinirim.
    ISS kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü bazı internet sayfalarınada girmiyor onlarda restart tan sonra düzeliyo. Ya modemden kaynaklı ya da ISS in yaptığı birşeyden. Şimdilik modem restart çözümü ile oynamaya devam ediyorum ama bu sorun devam ederse arayacağım vodafone.

• Onvious kullanıcısına yanıt
    klanın linkini bırakırsan toplanalım orda madem bukadar oynayan var
  • Adrosero kullanıcısına yanıt
    Caenum Platearum isim bu

şu an sadece ben ve 1 arkadasım var,eger 1-2 kişi daha gelirse 950-980 power isteyen nighfall yapabiliriz.

oyuna ara vermiş bulunmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 19 Ekim 2019; 12:34:33 >
  • expansion i öylesine iade edeyim diye istekde bulundum. steam oyunu geri aldı. 103 saat oynama suresi vardı bir de ne yapsam bilemedim şimdi
    Niye iade ettintin ki o kadar oynadıktan sonra ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

Niye iade ettintin ki o kadar oynadıktan sonra ?
    hocam oylesine istek gondereyim dedim, kabul edeceklerini sanmıyordum. sanırım bir dahaki sezon geldiginde alırım tekrardan.

gerci hala raid i yapmamıstım :(
    hocam oynamıyorsanız gelmiyelim clana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adrosero

hocam oynamıyorsanız gelmiyelim clana
    yok hocam ara verdim sanırım su anlık. clan mesajını editleyecegim
  • Nightfall'da kırmızı kalkan açıp canını full'leyen goblin'lerin kalkanı nasıl kırılıyor. Grupta birinin silahı o kalkanı kırabiliyordu, benim silahlar immune. Özel bir silah mı var yoksa mod tarzı birşey ile mi kırılabiliyor ?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.