Şimdi Ara

Desteklenmeyen PC'nize Windows 11 kurabileceksiniz ancak feragatname şartıyla (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
8.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim laptopa ''Windows 11'e yükseltin hazı ve ücretsiz'' diye bildirim geldi ve Update'de öylece duruyor. Ne bta ne dev channel'a üyeyim. Stabil sürüm mü bu?

• erturkcan2 E kullanıcısına yanıt

Şöyle düşün. Elma isimli şirket seneye ya da evvelsi sene 6s modeline desteğini kesecek ama Minikyumuşak Pencereler 11 in hizmet süresi boyunca destek vermeye devam edecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona da bi fix yaparlar gülüm benin rahat olun.bill gates baba önümüze her türlü engel çıkartır biz fixleriz

• ddr5 çıksında uygun olursa geçer millet zaten o zamana w11 de oturmuş olur güncel sisteme geçer millet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

6. nesili ile 9. nesili hiçbir fark olmayan 14nm işlemciler arasında ayrım yapmak he.

11 denen ucubeyi kendin kullan Mikrozort, biz 10 ile yola devam ederiz.

Bu dediğin şeye benzedi kız istemeye gidince kızınızı vermiyorsanız baldızla yolumuza devam ederiz gibi birşey Desteklenmeyen PC'nize Windows 11 kurabileceksiniz ancak feragatname şartıyla 

• Güncelleme almayışı iyi bir haber. Microsoft şu güncelleme işini hiiiç beceremedi. İndirmesi ayrı dert, kurması ayrı dert, sonra çıkan sorunlar ayrı dert.

• Bir şey olmaz, güncellemeler mod yaparak açılır.

• Desteklenmeyen PC'nize Windows 11 kurabileceksiniz ancak feragatname şartıyla

ee noldu şimdi

edit: Biostan açtım düzeldi.

Desteklenmeyen PC'nize Windows 11 kurabileceksiniz ancak feragatname şartıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 24 Eylül 2021; 10:25:0 >

• gören de son 20 yılın en iyi işletim sistemini yazmış sanacak. windows 10 tema giydirilmiş hali gibi duruyor. hala windows 98 izleri var. hala vista izleri var. hala win7 ileri duruyor.

adam akıllı bir işletim sistemi geliştirmediği halde dayatmalara bakınca tekel olmanın ne demek olduğunu anlıyoruz.

zaten zamanında exploerer için de zorla sisteme entegre edip başını belaya sokmuştu. hala vazgeçmiyor. çalıntı işletim sistemi de ancak bu kadar olur.

• 6.nesil skylake 14nm 10 nesilde bu mimarinin güncelleme almış hali denebilir 11 nesil çekirdek değişti daha oda ne kadar değişti ise ayrıma bak 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lightning70 -- 24 Eylül 2021; 12:42:17 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt

Yavaş yavaş uygulama desteği windows 10dan çekilince seve seve geçersiniz 11e :)

• Teşekkürler Mikrozort.

"Herkes bir gün Linuxçu olacak." - Bill Gates

• Donanıma nasıl zarar verecek ki, işlemciyi mi yakacak ne olacak yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Donanıma nasıl zarar verecek ki, işlemciyi mi yakacak ne olacak yani?

yakamaz mı? mesela oyun oynarken çat mavi ekran. yada hoop reset atacak pc. orada ekran kartın veya işlemcin zarar görebilir. çok riskli bir durum adam boşuna mı feragatname imzalatıyor. demek ki olacak bir şeyler var yada olma ihtimali var ki kendini garantiye alıyor.

• gördüğüm en salak ve cahilce hareket. böyle bir şeyi böyle bir firmanın yapması çok garip..

sen böyle bir şeyi imzalatana kadar. hiç verme daha iyi?

demo 11 yap isteyen denesin. güncelleme vermeyeceksin, üstüne pc elinde kalabilir diyeceksin. sonra al kardeşim yüklememe izin vereceksin.

hiç vermese daha mantıklı ve aklıselim bir hareket olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellmonger -- 24 Eylül 2021; 13:53:51 >
  • madem feragatname imzalatıyor feragatname dışındaki bütün olaylar içinde kendisi sorumluluğu kabul ediyor demektir(kurulabilir sistemler için). Bence daha çok zararlı çıkan kendisi olur.

• 2600k kullanıcısıyım. Tpm 3.0 çıkmadan sistemi güncellemeyi düşünmüyorum :) tam alırım 2 sene sonra 3.0 çıkar sonra saç baş yolmıyım millete yeni sistem aldırmak için çıkmış bir oyun bence bu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hellmonger kullanıcısına yanıt

mavi ekranla veya reset ile donanıma birşey olmaz, ayrıca artık anakartlar üstünde bir sürü sensör var windows araya girene kadar anakart gücü keser resetler vs.

Saçma bir dayatma olmuş bu

• Windows 10 kurulum kalıplarıyla tee ilk ön izleme sürümünden beri envai çeşit bilgisayarlara kurdum

İçlerinde 2006 yılından kalma 2 gb ramli laptop bile vardı.

Microsoft tamamen donanım sattırmak için bu yola gitmiş. Hali hazırda zaten Windows 10x güncellemesini yeni işletim sistemi diye yutturuyor. Şimdi gelen tepkiler nedeniyle 3. bir yol açmış gibi duruyor kendilerine.

Kendi makinamda Windows 7 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 24 Eylül 2021; 23:5:17 >
  • TPM 2.0 desteği bulunan i3 8100'ü desteklerken TPM 2.0 destekli i7 7700K'ya destek verilmemesinin mantıklı hiçbir izahı yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.