Şimdi Ara

Destek Oynarken Hangi Eşyalar Alınmalı? - Eşya seçimi rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Destek eşya dizilimi neredeyse her ligde problemli bir konu.Özellikle otofilden destek gelen kişiler yanlış ve verimsiz eşya dizilimleri yapıyor.
    Bu videoda destek oynarken nelerin, neden alınması gerektiğini anlatmaya çalıştım.

Zaten gördüğüm kadarıyla başka destek eşya rehberi de yoktu.

Videodaki konu başlıkları:

1. Oyunun başında hangi support eşyaları alınır?

2. Kesinlikle alınması gereken eşyalar hangileridir?

3. Hangi eşya ne zaman alınır?

Her zamanki gibi sorularınızı bırakırsanız cevaplamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EverChanging -- 29 Mart 2017; 16:59:38 >

• eşya meşya yok hocam bam bam bam
  • güzel video olmuş sunfire üstüne çivili kasan leonalar izlerde bişeyler öğrenir umarım
  • hocam büyü hırsızı ve uluların tılsımı itemlarını yok sayman hoş olmamış .

mesela büyü hırsızını morgana oynarken almazsam kendimi eksik hissederim. veya soraka oynarken.

keza janna oynarken de uluların tılsımı alıyorum , pasiften gelen ( başkalarını hızlandırma olayı) güzellik ile uçuruyor adamları. ayrıca görkemli zafer alacağına bunu da alabilirsin eğer gerekiyorsa bu da eşya slotunda verimlilik sağlıyor bu durumda kendinle çelişmiş oluyorsun .

youtuber olma yolunda başarılar dilerim seslendirmeyi geliştirirsen daha hoş olabileceği kanaatindeyim.
  • Garene de önerir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ionia köylüsü

güzel video olmuş sunfire üstüne çivili kasan leonalar izlerde bişeyler öğrenir umarım

Günateşi + gezgin olmasın
  • Bende yeni başladım 17 levelim sup oynuyorum ama itemlerin aktiflerini kullanmayı hep unutuyorum

Hangi item ne işe yarar vs hep okumak zorunda kalıyorum. İleride gelişir miyim acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureWhite

Bende yeni başladım 17 levelim sup oynuyorum ama itemlerin aktiflerini kullanmayı hep unutuyorum

Hangi item ne işe yarar vs hep okumak zorunda kalıyorum. İleride gelişir miyim acaba ?

Ben oyuna başladıktan 3 sene sonra itemleri düzgünce kullanmayı öğrenmeye başlamıştım. Sen de öğrenirsin zamanla, süresi kişiden kişiye değişir.
  • PureWhite kullanıcısına yanıt
    zamanla öğrenirsin ama biraz zaman alır

• Bu arada şövalyenin adağı 25 demişsin 40 zırh veriyor. Yanlışım varsa affola

• hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    Garip, şimdi lolwikiye baktım 40 + pasifle 20 olacakmış.

Eşyalara lolün kendi sitesindeki eşyalar bölümünden bakınca yanlış olabileceğini tahmin edemedim.

• sesini audacityde editle patlamaları, nefesleri filan silersin izleyici için daha güzel bir tecrübe olur. onun dışında video güzel ama itemler benim destek oynama tarzıma uymuyor. destek itmeleri yerine daha agresif ve tank itemleri alıyorum genelde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.