Şimdi Ara

Destek Ashe Yeni Meta Olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merhaba dhliler, Naeun isimli challenger oyuncusu destek ashe ile başarı sağlamış. Ben de denedim ve baya beğendim. Sizin görüşleriniz nedir? Yeni meta olur mu?

• Lütfen alt koridorda daha fazla saçmalamasınlar tek isteğim bu
  • Dumble da oynamıştı bi maçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben FULL TANK + CDR kasıp yapıyordum güzel oluyor her maç S garanti.
  • Karşı ormanciya bakar o durum. Yani oyunu okumayı bilen bir olaf gelirse karşıya ashe + x adc o koridorda yaşayamaz maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Lütfen alt koridorda daha fazla saçmalamasınlar tek isteğim bu

İstemsizce güldüm.
  • Yıllardır deneniyor zaten, eğlence amaçlı oynanmayacaksa çöp. MF'dan support oluyor Ashe'den neden olmasın diye düşünmeyin, MF supp oynansa bile ad kasılıyor çünkü base damage'leri muazzam. Ashe---, sanmıyorum.
  • MF Gorilla'dan çıkmıştı. Kısıtlı düşünüyorsun bence. Support olmak kalkan vermek değildir sadece. Böyle zekice hareketler oyuna zevk tat katıyor zaten.

Mantık su bu arada; MF ultisi ile Karabalta'nın zırh azaltmasini ve celladin çağrısını kullanabildiği için alan etkisi de olan bir sinerjisi vardı bu itemlar ile. Ayrıca Zyra için güzel bir cevaptı. Q'su iki bitkiye birden tek atıyordun.

Ashe'te de olay su, siz bir hedefe normal vuruş ile vurdugunuzda 6'ya kadar çıkmak üzere Karabalta bir bir artar. Ama q'yu etkinlestirip vurdugunuzda tek salvoda 5 yük biriktiriyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Full ap kas ama 45 Cd olsun ben arada trolllüğüne yapıyorum ama demekki cidden yapan varmış

• Cloudz0m kullanıcısına yanıt
    ama bu seferki olay ashenin yavaşlatmasıyla kayadoğan akdinin birlikte çalışması. adc güzel can çekiyor böylece
  • Ashe support her ne kadar üzücü olsa da sistemin kölesiyiz. Sisteme uyana biz de uymak zorundayız.
  • Acaba herhangi bir paralel evrende supportlar adclerini koruyorlar mı?
  • Ashein 2'nci rolü destek değil mi zaten ? Ne kadar etkili olur derseniz aslında takımın isteklerine göre alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lugati Oyun YouTube kullanıcısına yanıt
    Ben Karabalta'daki olayın ilk fark edildiğini zannediyordum. Gerçi Karabalta olayı ADC iken de yapılır, support olmasının asil nedeni kabiliyettir herhalde. Teesekkurler.

Ps. Şu Karabalta olayının değişmesi lazim :D.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • graves bir nişancı ama ormanda oynanıyor. tw nişancı ama ormanda gayet iyi. önemli olan şampiyonun rolünün hakkını vermesi. mid herosu, top herosu diye bir şey yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.