Şimdi Ara

Desteğe Adc Alan, Xin Zhaoya Ad kasan. HOŞGELDİNİZ GOLD ELO (!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görecekleriniz gerçekten altın kümeden gördüğünüz kareler. oyunculara teker teker bakın

Xine ad kasan
    desteğe adc alan.
    ve buna rağmen takımdakilerinde sakince farm yapın demesi seslerini çıkarmaması . KARŞI TAKIM OYUNCULARININ DRAVENA FEEDLE KANKA BUNLARA GÖSTER GÜNÜNÜ DİYİP ÇOCUKLUKLARINI GÖSTERMESİ

18 Yaş altında olup bu ergenliği veletliği yapan oyun manyağı sivilce suratlı dereceli maçta bile böyle yapan çocuklar. açık ve net ALLAH BELANIZI VERSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 6 Temmuz 2016; 21:30:34 >

• En kötü sen oynamışsın
  • Seçim ekranında çıksaydın keşke.
  • xine ad kasılır ama o itemler kasılmaz
  • Xin'e off tank kasılır AD/Tank yani full tank kasarsan bir anlamı olmaz karakterin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    çok haklısın desteğe adc alan xine ad kasan çocukların arasında iyi oynamam gerçekten mümkündü anlıyorum seni. maç elden gitmiş penta atmamımı bekliyorsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

çok haklısın desteğe adc alan xine ad kasan çocukların arasında iyi oynamam gerçekten mümkündü anlıyorum seni. maç elden gitmiş penta atmamımı bekliyorsun .

Seride değilmişsin , çıkmamışsın.

O kadar çok ölmenin sup ile alakası yok. İyi bir supun olsaydı yine yenilecektiniz.
  • İyide sende 16 kere ölmüşsün ve anca 86 farm yapabilmişsin farkın ne onlardan

• Rolü seçip taşıyamamışsın. Üstüne suçu xin atıyorsun

Büyük ihtimalle xin'de senin gibilerden sıkılmış olacak ki destekte bile oyunu taşımaya çalışıyor.
  • Klasik kendini Diamond sanan Gold lafları.

• Konu sahibi arkadaşı anlıyor ve hak veriyorum , karşı taraf gayet güzel bi takım kurmuş troll pick yok , o thresh biraz biliyorsa oynamayı o lane i dar eder vayne , birde sen burdakilere bakma yarışı low elo ama çilingir mis gibi konuşur diğer yarısı da scripter dır çok aldırma gelen yorumlara , suportu draven olan adc den nasıl performans beklenir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutunkolonyasi kullanıcısına yanıt
    İkisi de değilim ama elom yüksek. Soruna gelecek olursak rage quit atarsın sinirleneceğine 5-15 dk beklersin. Troller çoksa ve bot lane mainseniz Duo/Trio girin.

• Ok, forumdaki hangi tipleri kast ettiğimi anlamissindir zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutunkolonyasi -- 6 Temmuz 2016; 22:47:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakkaten en kötü sen oynamışsın 16 kere ölmüşsün en az goldu sen kasmışsın 85 farm koca oyun penta at demiyor kimse ama bari farm yapsaydın biraz zaten vayne i bota sal dakka 20 den sonra aa ile alır o farmı
  • Oyun boyunca kule altına hapis kalmış olsam yine o kadar az farm yapmam birader hatayı kendinde ara başkalarını suçlamak yerine. Sup dravene bişey diyemem ama xin'e laf söylemen saçma. Belki adam sadece kendine güvendiği ve oyunu taşımaya çalıştığı için öyle bir build yaptı ve en çok iş yapan o gibi görünüyor takımınızda. Başkalarına suç atmaktan önce birazda hatayı kendinizde arayın.

• konuyu yarım yamalak okuduğun nasılda belli. destek rolüne xin alan değil draven alan arkadaş draven aldı. xin kendi rolündeydi üstteydi ve xin pickledi

ama xine bu buildi kasması suç değil benim taşıyamam suçmuş haklısın kafan güzelmiş güle güle kullan

yanımda destek olmayan bi heroyla DRAVEN la farm yapıp taşımamı beklemende ayrı bi ironi

dostum botta yanımda draven varken q ile minyona full canla son vuruş yapabilen bi heroyla nasıl farm yapmamı bekliyosun ? Draven sence çimde durup bekledimi yani. Hakkaten biraz düşünün ya bu yorumları yaparken

insanın başına gelince anlıyor işte başına gelmeyince böyle muhabbetlerin çilingir egosuyla yazılan cevapları görmek normal. sadece derdimi paylaştığımda senin gibilerini görünce mutlu oluyorum

• Son maçımda yaşananlar

Adam adc yerine soraka instapick yaptı. Ez oldu oyun. Bronz elo daha zevkliydi keşke westten dönmeseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman_PoweR -- 7 Temmuz 2016; 2:30:05 >
  • Olur bazen böyle şeyler sıkma canını gir bir oyun da sen trolle

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Son maçımda yaşananlar

Adam adc yerine soraka instapick yaptı. Ez oldu oyun. Bronz elo daha zevkliydi keşke westten dönmeseydim.

Bu bölüme bir daha yazmayacagima yemin etmiştim ama sorasim geldi, nickin cok tanıdık, Eski Craterci misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Son maçımda yaşananlar

Bu bölüme bir daha yazmayacagima yemin etmiştim ama sorasim geldi, nickin cok tanıdık, Eski Craterci misin?

Bir zamanlar oynuyordum. Yaklaşık 10 sene önce falan herhalde.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.