Şimdi Ara

DespinaMu Online Season 3 Episode 1 + Custom (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
4.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.despinamu.net/ forum eklenmiştir.
  • Öncelikle hayırlı olsun. Sorunum var serverınıza baglanamıyorum client atıyor. Neden olabilir? ikinci linkte olan clienti indirdim launcher calistiriyorum main penceresi yukleme ekranından sonra kapanıyor.
  • Cybermorfer kullanıcısına yanıt
    tesekkurler.

o sorun sizin bilgisayarinizla alakali. netframework directx microsoft c++2015 gibi programlar kurulu degilse kurup tekrar dener misiniz ayrica ekran karti driverini guncelleyip tekrar deneyin yine olmazsa pmden msj atin yardimci olayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Yaban -- 26 Şubat 2017; 5:34:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli_Yaban

tesekkurler.

o sorun sizin bilgisayarinizla alakali. netframework directx microsoft c++2015 gibi programlar kurulu degilse kurup tekrar dener misiniz ayrica ekran karti driverini guncelleyip tekrar deneyin yine olmazsa pmden msj atin yardimci olayim

Söz konusu uygulamaların hepsi yüklü diğer muonline serverlarının clientları çalışıyor sıkıntı yaşamıyorum. Bana sanki client serverla iletişim kuramıyor gibi geldi. Gece tekrar kontrol edip denerim. Launcherin içinde bulunan server ipsi u127.0.0.1 görünüyor acaba ondan dolayı olabilir mi ? Bağlantı için ufak bir paket ekleyebilirseniz diğer clientlara atıp o şekilde deneyebilirim. Ayrıca ilginiz için çok teşekkür ederim.
    rica ederim.

clientin serverle iletisim kurmasinda bi sikinti yok. cunku servere baglananlarin hepsi ayni dosyadan baglaniyor. diger s3 clientlerde deneme firsatim oldu ama calismiyo. cunku costum oldugu icin gerekli dosyayi bulamadigindan oyunu acmiyo. siz yinede musait olunca pm atarsaniz ben size yardimci olurum

• hocam server gayet başarılı, yalnız gözüme takılan tek bir sorun var şu vote olayı sadece 1tanesi çalışıyor onun dışında işleyiş güzel
  • bi kac gun icerisinde ufak bi guncellemeyle oyunu durdurmadan devam.

• kayıt bölümü hata veriyor ilgilenirseniz sevinirim
  • gkhncckli G kullanıcısına yanıt
    duzeltildi

• guncel

• Sifreler degismis reset gelmis galiba. Aynı isimde hesap alamıyorum , hesap mevcut uyarısı veriyor. şifremi unuttum seceneginden mail gelmedi bekliyorum.
  • bukadar sahtekar olmayın arkadasım oyunda 50 üstünde online var gözüküyo siteden baktıgımda.
    bütün online gözükenlere oyun içinde post attım hiçbirisi online değil ve oyunda yarım saattir dolasıyorum sırf adam aramak icin 1 adama rastlamadım .BUKAR SAHTEKAR OLMAYIN SERVERİNİZ TUTMAMIS BEGENİLMEMİS NEDEN BOYLE SAHTEKARLIK YAPIYOSUNUZKİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cybermorfer

Sifreler degismis reset gelmis galiba. Aynı isimde hesap alamıyorum , hesap mevcut uyarısı veriyor. şifremi unuttum seceneginden mail gelmedi bekliyorum.

sifreler degismedi resetlenmedide. pmden bilgileri yazarsaniz yardimci olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanak003

bukadar sahtekar olmayın arkadasım oyunda 50 üstünde online var gözüküyo siteden baktıgımda.
    bütün online gözükenlere oyun içinde post attım hiçbirisi online değil ve oyunda yarım saattir dolasıyorum sırf adam aramak icin 1 adama rastlamadım .BUKAR SAHTEKAR OLMAYIN SERVERİNİZ TUTMAMIS BEGENİLMEMİS NEDEN BOYLE SAHTEKARLIK YAPIYOSUNUZKİ?

o siteyle alakali bi sorun yakin zamanda cozulmeyecek bisey degil ayrica oyle bisey yapmama gerek yok. eger oyle bi sey yapcak olsaydim game server fake online sistemi var 100 tane playeri yerlestirirdim oyun icine sen ve senin gibi dusunenler oyuna girdiklerine karsilarina 100 tane afk adam gorurlerdi sonrada buraya gelip hic adam bulamadim diyemezlerdi.. ama ben bundan yana olmadim. gelip bu tarz konusmak yerine baska turlu konusabilirdin. dedigim gibi sen ve senin gibiler icin bu serveri yapmadim. siz gidin 1 aylik serverlerde oynayin buralar size gore degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Yaban -- 22 Mayıs 2017; 23:55:53 >

• Sorunumu hızlı bir şekilde çözdüğünüz için teşekkür ederim.
    rica ederim

• nedense 2 kişi sadece bu sayfayı kullanıyorsunuz yani bu konu altında konusuyorsunuz. muhtemelen senin eşin dostun bu arkadasta.sırf konu üstte kalsın diye boş muhabbet yapıyorsunuz.adam akıllı bir server madem sitesini de kontrol ediceksin oyunuda.milletin algısıyla oynayım boş yere zamanını çalmanıza hakkınız yok. mu online oyuncularının %90 ı siteden sunucunun istatistiğine bakarak indiriyor ki bende öyle yaptım.ama birde göreyimki serverde hiç kimse yok.bırakın bu sitedeki sorunu bilmem neyi kendiniz olun insanları sahtekarlıkla alıkoymayın
  • orhanak003 O kullanıcısına yanıt
    eger server 2 ay acik kalip daha sonra kapansaydi o zaman zaman calmis olurdum kaldi ki bu konu hakkinda senin yorum yapma hakkin bile yok. server 5 aydir acik ve kimsenin emegi bosa gitmedi.

sana burda daha cok cevap vererek seni onemsedigimi sanmani istemiyorum. duzeyli konussaydin cevap verirdim ama bu sekilde sana cevap vermem.

• ben söyleyecegimi söyledim ve soruda sormadım sana.başarılarının devamını dileyeceğim ama ortada bir başarı göremediğim için boşa gitmesini istemiyorum dileklerimin oyuzden dilemiyorum.sizin gibiler sayesinde tr de mu online diye bir şey kalmadı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanak003

nedense 2 kişi sadece bu sayfayı kullanıyorsunuz yani bu konu altında konusuyorsunuz. muhtemelen senin eşin dostun bu arkadasta.sırf konu üstte kalsın diye boş muhabbet yapıyorsunuz.adam akıllı bir server madem sitesini de kontrol ediceksin oyunuda.milletin algısıyla oynayım boş yere zamanını çalmanıza hakkınız yok. mu online oyuncularının %90 ı siteden sunucunun istatistiğine bakarak indiriyor ki bende öyle yaptım.ama birde göreyimki serverde hiç kimse yok.bırakın bu sitedeki sorunu bilmem neyi kendiniz olun insanları sahtekarlıkla alıkoymayın

Yıllardır bu forumun üyesiyim ancak senin gibi bir ithamla hiç karşılaşmadım. Asla ve asla bir forumu yukarı çekmek için saçma sapan şeyler yazmam. Can sıkılınca forumlarda gezerken bu servera bakmak aklıma geldi ve giriş yapamadım şifrem değişmiş. Muhtemelen önceden oynarken değiştirdim ve unuttum. Sağolsun admini olan arkadaşta forumda gereken ilgiyi gösterdi. Ancak benim anlamadığım bir sorun gördüğünde düzeltilmesini rica etmek yerine neden bu kadar agresif davranıyorsun? Bu adam kimdir tanımam ve bu yaştan sonra kimseye kıyak olsun diyede forumlarda cevap gönderecek değilim. Senden ricam emin olmadan ithamlarda bulunma. Saygılar iyi geceler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.