Şimdi Ara

DESK CASE PROJE FİNAL ##MOD ART DESK##(SIVI SOĞUTMALI) FİNAL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
12
Favori
13.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle. Benimde aklımda Yeni Zelanda ve Kanada var. Insallah ben ümitliyim halkımız eskisi gibi cahil degil artık. Kolay kolay sosyal aglarda propagandalara, oyunlara gelmezler. Neyse mevzuyu carptırmayalım bizde hocam. Varsa merak ettiginiz birşey yada konu dısında konusmak isterseniz özelden konusabiliriz.
  • Hocam bakıyorum da halletmişsin çoğunu, az kalmış. Yurt dışından gelecek parçaları bekliyorsun artık. Yalnız sen beklemiyorsun parçaları, bizlerde burada parçaların gelmesini bekliyoruz.
    Hocam şimdi masaya gelirsek. Ali hocamın yaptıklarına diyecek yok zaten tek kelimeyle mükemmeller. Kaplamışsın masayı. Güzel olmuş olmasına ama yukarıda geçen muhabbet benimde gözüme takıldı küpler sönük gibi. Gerçi sen demişsin resimlerde böyle gözüküyor diye. O zaman sorun yoktur diye düşünüyorum. Westlife26'nın gönderdiği logoda gayet hoş olmuş. Masanın önünü tam alacak şekilde karşıdan bir fotosunu çekte nasıl olmuş tam bir görelim.
    Az kaldı, görebiliyorum 5. günün şafağında yeni parçalar gelecek hayırlısıyla :D
    Hocam inşallah bir gün çayını içmeye geliriz şu masayı da gün yüzüyle görürüz. Bu arada Ali hocama bende bir teşekkür etmek eline sağlık demek isterim çok güzel olmuş. Westlife arkadaşımıza da teşekkürler aynı zamanda..

• Valla sağolasın:)) gel tabiki çay kahve ne istersen her zaman beklerim :))
    Öndeki logonun led bağlantısını yapiyim sonra zaten çekicem güzel resimler :)) masanın dışındaki stickerlar birqz sönük evet ama gözle bakılınca resimdeki gibi değil. Resim çök sönük göstermiş. Birde jpegden baskı almak sıkıntı oldu:((
    Az kaldı az inşallah 15-20 güne biticek.:))
  • The Abyss kullanıcısına yanıt
    Yeni zelanda mükemmel :)) konu birden memleket meseleleri oldu valla :)) Sağolasın verdiğin bilgiler için hiç çekinmem pm den yazarım sorarım merak ettiğim şeyleri.:)) sağolasın tekrardan görüşürüz.
    yanlış bilgiden dolayı özür dilerim bana kuzenim demişti oda almanya frankfurtta çalışıyor belki türk parasına çevirip karıştırıp euro olarak söylemiştir o zamanlar euro 3 küsürdü suan ne kadar bilmiyorum ama bide duyduğum kadarıyla almanyada sigortasız çalışmanın daha fazla verildiğini duymuştum maaşın ne kadar doğru değil bilemem
  • Elbette sigortasız calısırsanız daha fazla kazanırsınız (duruma göre) ama sigortasız calısmak yasadışı ve yaptırımları cok agırdır. Ben ayda 1100 Euro vergi ödüyorum siz düşünün artık. Sigortasız calısanlar var, mesela temizlik v.b gibi ihtiyaclarda olabiliyor ama inanın ki bu tarz işlerle yaşanmaz hayat. Sokakta insanlar şişe topluyor bos zamanlarında para kazanmak icin gercekten almanyada durum vahim. Ilk etapta duyduklarıma inanmazdım ama kendi gözlerimle görünce anladım, hele ki berlin ve köln (merkez) yasamıs birisi olarak cok sık gördüm.
    En yakın zamanda ülkeme dönmek istiyorum vatanımız gibisi yok buna emin olun topragı suyu havası cennettir. Burda günes dogmuyor, hava karanlık ve insanlarda soguk

Türkiyeye gelme..:):) yine söylüyorum gelme..:):)

ben şişlide oturuyorum ofisim nişantaşının göbeğinde.. Düşün böyle bi semtte suriyeliler dilenciler senin dediğin gibi şişe çöp toplayanlar dolu şok olursun..::( Suriyeli çocuklar nişantaşının göbeğinde önünü keserek para dileniyor.. Daha ne diyim sana..:(
  • Pompamızın kablolarını kırmızı beyaz sleeve ile kapladık..:) Pompa yüksekte duruyordu pompanın altındaki fanı sökerek kompozitin altına alıp ordan taktım fanı bu sayede pompamızda çok yüksekte durmamış oldu..:):) Yüksekteyken gelen suyu alması zorlanmasın diye pompayı alçalttım..:)

DESK CASE PROJE FİNAL ##MOD ART DESK##(SIVI SOĞUTMALI)  FİNAL  DESK CASE PROJE FİNAL ##MOD ART DESK##(SIVI SOĞUTMALI)  FİNAL

DESK CASE PROJE FİNAL ##MOD ART DESK##(SIVI SOĞUTMALI)  FİNAL

• Masamızın önüne @Westlife26 arkadaşımız bi logo tasarlamıştı.. Montajını yapmıştık ve şimdi kablo bağlantılartını yaptıktan sonraki hali..:):) Gerçekten çok şık durdu..:):)

Masa ile çalışmadığım zamanlar üzerini örtüyorum toz birikmesin diye..:) O yüzden masanın arkasında bi çarşaf örtü var dalga geçmeyin..:):)

Kendisine tekrardan çok teşekkür ederim.. @Westlife26

Odada ışık açıkken bu şekilde görünüyor..:)

DESK CASE PROJE FİNAL ##MOD ART DESK##(SIVI SOĞUTMALI)  FİNAL  DESK CASE PROJE FİNAL ##MOD ART DESK##(SIVI SOĞUTMALI)  FİNAL

Işıklar kapalı iken de bu şekilde..:) Gayet güzel..:)

DESK CASE PROJE FİNAL ##MOD ART DESK##(SIVI SOĞUTMALI)  FİNAL  DESK CASE PROJE FİNAL ##MOD ART DESK##(SIVI SOĞUTMALI)  FİNAL  DESK CASE PROJE FİNAL ##MOD ART DESK##(SIVI SOĞUTMALI)  FİNAL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moslevon -- 5 Mart 2016; 14:13:15 >

• Levon abi, masanız çok iyi , Türkiye'de başka böyle proje yok sanırım. takipe devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Sağolasın..:):) Yok o kadarda değil.:) Var türkiyede böyle projeler.. Ben sadece sistem aşırı dolu gibi..:):)
  • moslevon kullanıcısına yanıt
    Ben böyle sistemde böyle masada yapan görmedım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moslevon kullanıcısına yanıt
    iyi günlerde kullan inşallah:)
  • ciddi emek verilmiş bir çalışma:) uğraşanların eline sağlık :) bizde anca seyredelim :P nacizane bir istek kısa bir video atarsanız çok iyi olur.
  • Westlife26 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın valla gerçeketen logoyu çok beğendim .. Tekrardan ellerine sağlık..:):)
  • quwix kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim..:):) Bitince video ekleyeceğim zaten..:):) resimlerle karışık bi video yapıcam elimden geldiğince..:)
  • masanın en son halini bitmiş hali baya güzel olacak....
    Güle güle kullanın.
    Bu arada benden satın aldığınız stickler logoları henüz kullanmadınız galiba.
    Masanın neresine yapıştıracaksınız hocam. ön tarafına mı? Yoksa iç kısımda bir yere mi yapıştıracaksınız...
    Ben kendime böyle bir masa MOD yaparsam, Logoları ön kısıma sağ - sol kenarlara yukarıdan aşağıya yapıştırmayı düşünüyorum.
  • arycanda66 kullanıcısına yanıt
    Az kaldı sayılır. 1-2 haftaya şu yurt dışındaki parçalar bi gelse :((

Logoları masanın çoğu yerinde kullanıcam hem masa içinde hemde masa dışında :) güzel durucak eminim :)
  • elindeki parçalarla çok daha iyi olabilirdi sanki işçilikten mi yoksa renklerden mi bilmiyorum sevemedim
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Olabilir. Bitince daha şık durabilir ama bu zaten bana deneme gibi oldu.:))
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.