Şimdi Ara

Designated Survivor (2016) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
7
Favori
3.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Netflix
    14.bölüm - 30.03.2017
    15.bölüm - 06.04.2017
    16.bölüm - 13.04.2017
    17.bölüm - 20.04.2017
  • başlasam mı acaba?House of cards'tan önce bunu izlemek daha mantıklı olur herhalde
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Daha kısa olduğu için daha mantıklı olur bence. Bir de house of cards ın daha kasvetli bi havası var. Bu akıp gider.

House of cards a kötü demedim ama daha yavaş işleyen bir konusu var yoksa kesinlikle mükemmel bir dizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Daha kısa olduğu için daha mantıklı olur bence. Bir de house of cards ın daha kasvetli bi havası var. Bu akıp gider.

House of cards a kötü demedim ama daha yavaş işleyen bir konusu var yoksa kesinlikle mükemmel bir dizi.

zaten o yüzden sordum house of cards daha baba bir dizi.İlk onu izlersem belki bu sarmaz diye düşünmüştüm.Buna başlayıp güncele yetişeyim bare.Zaten 14 bölüm olmuş daha
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ben house of cards a başlamıştım ilk 2.sezonun sonunda bıraktım. Bıraktım demiyim de araya başka dizileri soktum ilk sezonuna bayılmıştım ama 2.sezonu sonlara doğru tekrarlıyor gibi geldi bana. Sonra designated a başladım ama haftada bir izlediğim için aktı gitti ben böyle aksiyonları daha çok seviyorum ondan olabilir. House of cards daha bi entrika dolu designated daha bi aksiyon/heyecan dolu.

• İkinci sezonu onaylandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde bizim eleman bana nedense bir zamanlar cia başkanı olan bush u andırıyor. sanki onun geçmişini oynuyor gibi. ya da artık ima larımı o yönde bilemiyorum ama ben böyle düşünüyorum. bush da önce cia patronuydu sonra bakanlık danışmanlık vs en son başkanlık yaptı. gidişat aynı.
  • Öneriyor musunuz diziyi 2. Sezonu da onaylanmışken başlamaya değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obiwanpazzini

Bay kirkman napıyorsunuz

Dammit
  • Netflix te denk geldim.son birkaç gündür izliyorum.mükemmel yada illa izlenmesi gereken bir dizi değil ama akıcı ve kendine bağlayan bir yapısı var.

• 1.Sezon finali

Kirkman'ın Kongre konuşmasından sonra tam her şey yoluna girdi diyecekken nükleer kodlar çalındı. Çok farklı ve sabırsızlık yaratacak bir sezon finali değildi ama yeni sezonu iple çekiyorum. Umarım yeni sezonda Catalan'ın Pentagon'un en gizli odasından nükleer kodları çalıp hiçbir şey olmadan çıkması tarzında saçma sahneler görmeyiz.
  • Dizi, sezonun ikinci yarısında çok hızlı bir şekilde düşüşe geçti. Kalitenin bu kadar düşmesi ve her sahnede komik klişeler kullanılması hoşuma gitmedi. Kiefer için izledim.
  • 2x01
    Jack'in pardon Tom'un Ruslara ve Ukraynalılara yaptığı atar hariç eh işte bir bölümdü. Arkadaşına da üzüldüm
    Ben herkesin %100'ün başkanıyım repliği Trump'a yönelik "not my president" sözlerine gönderme olabilir diye düşünüyorum

Russian horror story

• 2x03
    Hannah'ın konuştuğu polis daha önce Nikita'da Sean olarak oynamıştı ufak bir reunion yapmışlar ayak üstü

Kirkman bu bölüm harikaydı o hastane konuşması komikti.

Ondan önce de şu ilaç üreticisi adama oynadığı oyuna hayran kaldım ondan pek beklemezdim böyle şeyleri aslında

• 2.Sezon

Tek bölümlük olaylar sıkmaya başladı seçim sürecine ne zaman girecekler acaba o zaman daha heyecanlı olur diye düşünüyorum. Ayrıca IMDB de 2.sezon 7.bölüm de "President Fatih Turan" diye bir karakter var dikkatimi çekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tio Salamanca

2.Sezon

Tek bölümlük olaylar sıkmaya başladı seçim sürecine ne zaman girecekler acaba o zaman daha heyecanlı olur diye düşünüyorum. Ayrıca IMDB de 2.sezon 7.bölüm de "President Fatih Turan" diye bir karakter var dikkatimi çekti.

Kesinlikle katılıyorum. İlk başladığı bölümlerdeki kongre saldırısı, Macleish ve Hannah'ın yaşadıkları diziye sürükleyicilik katıyordu. Bu sezon tamamen politik dramaya döndüler. Bu da reytinglere yansıdı.
  • 2.Sezon 7.Bölüm Fragmanı

• 2.Sezon 7.Bölüm

Geçtiğimiz bölümlerde Abd gerçek bir ülke yerine uydurulmuş bir ülke ile sorun yaşamıştı bu bölümde ise Türkiye ile sorun yaşadı. Keşke düşman gördükleri ülkeler uydurma ülkeler olsaydı ,açıkçası bu bölümü sevmedim ülkemiz bilerek ve isteyerek kötü gösterilmiş.
  • Bölümü izlemedim ama dizi sitesindeki yorumlara bakarsak bu dizi yakında yasaklanabilir

• Türkiye'nin kötü gösterilmesi bir kenara resmen fetö propagandası yapılmış. İnanılacak gibi değil.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.