Şimdi Ara

DESA kullanılmamış, deri, yazlık, çok hoş ayakkabı fiyat düştü, yaza hazırlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayakkabıyı aldım fakat hiç giymedim. Başka bir markanın ayakkabısını beğendiğim için benzer model diye bunu biraz indirimle almıştım, sonradan pişman oldum, beğendiğim modeli aldım, bu elimde kaldı. Çok rahat ve yumuşaktır. Etiketleri üzerinde, liste satış fiyatı 169ytl' dir. Kutusunu ayakkabının 10 katı yer kapladığı için ve ayakkabının ezilme problemi olmadığı için atmıştım, dilerseniz dosya gibi poşette(ucuz olsun isterseniz), dilerseniz ayakkabı kutusunda kargolayabilirim. tamamen yumuşaktır -taban ve üst deri. katlanabilir, yırtılmaz, kırılmaz. suya dayanır.

Numara açıklaması: spor ayakkabıda 44.5 giydiğim halde bu ayakkabı ayağıma oluyor, yani klasik kundura ebatlarında. ayakkabı 42 numaradır. Alacak kişiye hayırlı olmasını diliyorum
    fiyat : 80ytl

DESA kullanılmamış, deri, yazlık, çok hoş ayakkabı fiyat düştü, yaza hazırlık  DESA kullanılmamış, deri, yazlık, çok hoş ayakkabı fiyat düştü, yaza hazırlık  DESA kullanılmamış, deri, yazlık, çok hoş ayakkabı fiyat düştü, yaza hazırlık DESA kullanılmamış, deri, yazlık, çok hoş ayakkabı fiyat düştü, yaza hazırlık DESA kullanılmamış, deri, yazlık, çok hoş ayakkabı fiyat düştü, yaza hazırlık
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 12 Nisan 2009; 13:17:32 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.