Şimdi Ara

DERTLERİ OLANLAR YAZALIM İÇİMİZİ DÖKELİM... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 16 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı. Tatile gidemiyorum. Derslerim iyi aile durumum da iyi ama sokakta elin apaçisini kızları götürürken görmek çok koyuyor. Minyon tipliyim gören 14-15 yaşında zannediyor. 1.75 boyda 55 kiloyum. kilo alamıyorum. say say bitmez be kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

quote:

Orijinalden alıntı: X_S!nS!

kizin tekine ask-i ilan ettik o ise hic sallamiyor bile ne vuruyor ne olduruyor

kız mıllet işi bu

dondum kibleye dogru actim ellerimi
    yalvardim Allahima duysun diye beni
  • Kendimden bıktım usandım.O kadar çıkmaza girdim ki çözüm yolu bulamıyorum.Hayatım alt üst oldu sanki.Üniversiteye geç başladım şuan 27 yaşında son sınıf ögrencisiyim.Üniversite boyunca yaş sorunu ve yalnızlık çektim.Sınıfta dış kapının dış mandalı gibi hissediyorum.Hergün çin işkencesi gibi.Yaşım 27 ama hayatımda kimse yok.Başkaları 5 sevgili yapıyor ben bir kişiyle bile tanışamadım evlenemiyorum..
    3yıl boyunca parasızlığın dibini yaşadım.tek kaynagım bana devletimin verdiği burs parası.O ayede okudum.Annem babam 70-75 yaşlarında.ikisinden birine bişey olacak diye ödüm kopuyor.Ablalarım abilerim kendilerinden başka hiç birşey düşünmüyor.Okuduğum bölümüm bitürlü sevemediğim gelecek vadetmeyen bir bölüm.Çok 0 tekrar sınava girmeyi düşündüm ama yaşımdan dolayı hep vazgeçtim.Aşk yok,iş yok,arkadaş yok,aileminde durumu ortada.Varmı bunların bir çözümü,bir önerisi olan varmı arkadaşlar.Çok zordayım :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.