Şimdi Ara

DERTLERİ OLANLAR YAZALIM İÇİMİZİ DÖKELİM... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wolkytolky

quote:

Orijinalden alıntı: 'ressam

quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

quote:

Gençler tek derdiniz bu olsa.21 yaşındayım 23000 tl borcum var

21 yaşında kimden borç aldın kim verdi sana bu kadar parayı gerçi benimde 6000 tl kredi borcum var

Benim işler karışık hocam şirket açtım battı daha doğrusu bir kaç kere açtım her seferinde battı :) vermeyen Allah vermiyor işte...

icralıkmısın ??

yurt dışına gitmek iyi fikir olabilir senin için

• bu sabah 10 da matematikten bütünlemeye girecem hic bişi bilmiyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gençler tek derdiniz bu olsa.21 yaşındayım 23000 tl borcum var

21 yaşında kimden borç aldın kim verdi sana bu kadar parayı gerçi benimde 6000 tl kredi borcum var

Benim işler karışık hocam şirket açtım battı daha doğrusu bir kaç kere açtım her seferinde battı :) vermeyen Allah vermiyor işte...

icralıkmısın ??

Zamanında param varken nete yatırım yaptıkda allahtan ordan para geliyor.Ödüyorum yani borcumu sıkıntı yok.

• uğruna ölürcesine sevdiğim kızın daha önce yaşadıklarını en yakın arkadaşlarımın birinden duydum ve ne yapacağımı şaşırdım(konu da açmıştım)ailesiyle bile tanışmıştım:( ve hala seni çok seviyorum diyebiliyorum:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

uğruna ölürcesine sevdiğim kızın daha önce yaşadıklarını en yakın arkadaşlarımın birinden duydum ve ne yapacağımı şaşırdım(konu da açmıştım)ailesiyle bile tanışmıştım:( ve hala seni çok seviyorum diyebiliyorum:(

en iyisi içine atıp yoluna devam etmen....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oetker*

Yalnızım .. 17 yaşındayım .... Sanırım annem babamı , babamda annemi aldatıyor, geleceğimden kaygılıyım ne yapacağım bilmiyorum , hayal dünyasında yaşıyorum .Telefonum çalmadı kaç ay oldu, arayan soran yok eskiden çağırdıklarında çıkmamak için binbir takla atan ben yalnızım . Film izlerken güldüğüm zaman yan koltuğa baktım yüzümdeki gülümseme bile kayboldu yalnızlıktan tırlatmak üzereyim ,iç sesim hiç susmuyor , mutsuz , umutsuz , dinsiz , delirmeye başlayan hiçbir b*ku başaramayan aptalın tekiyim ! Şu kodumun hayatımda sadece küçük kardeşimi seviyorum ..

sadece küçük kardeşimi seviyorum ..
    yas 25 dertler hemen hemen aynı ama sadece cumle aynı bak sevılecek bırsey varmıs bır kız cıkarsana karsına o zaman hersey degısır

En son çıktığım , hatta en son konuştuğum kız ( en son dediğimde 3 yıl öncesi ) defalarca aldatmıştı saolsun . Kimseye güvenim kalmadı , yemek yiyip , s*çıp , yatıyorum , amacımda kalmadı , hayallerde eskiye dönük hep .. Dİğerlerine bakıyorum hepsi biyerlere gelmişler , amaçları var , mutlular .. Boşluktayım

• quote:

quote:

uğruna ölürcesine sevdiğim kızın daha önce yaşadıklarını en yakın arkadaşlarımın birinden duydum ve ne yapacağımı şaşırdım(konu da açmıştım)ailesiyle bile tanışmıştım:( ve hala seni çok seviyorum diyebiliyorum:(

evet hocam oda yeminler edip beni çok sevdiğini söylüyor.İşin kötü tarafı arkadaşım hala onunla devam ettiğimi bilmiyor ayrıca iş iyice ciddiye binip ben kızı isteyip evlenirsem karşımda bu olayı bilen arkadaşlarım bana hangi gözle bakacakları?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xcalibure

Yaşım 23. Yarışmaya 89 da Bodrum'dan katıldım. Ailevi sebeplerden dolayı 7 yıl ailemden uzak yaşadım. İzmir'de yaşıyorum. Başkalarına para kazandırmaktan başkaları için milletin ağız kokusunu çekmekten bıktım. Şubattan beri işsizim. Hayatımın fırsatını Temmuz gibi gelicek bir telefona bağlı. O zamana kadar kendimi hazırlıyorum. 2 elin parmaklarını geçmiycek kadar arkadaşım var. Hepsi benimle ölebilecek insanlar. Parasızım. 2 senedir denize girmedim. Genelde yazları günde 18 saat ortalama çalışarak geçirdim. Borcum çok. Yarın evden dışarı çıktığımda kendimi değiştirmek yerine dünyanın değişmesini istiyorum. Çok mu ?

ne kadar borcun var ?

Benden ziyade ailenin genel borcu çok. Ve bunun için doğru adımlar atıp aileyi sırtlamam lazım. Biraz baskı yaratan birşey.

• Ablam bana bugün çok değiştin deyip bir fırça çekti, derdimi anlatamadım. Değiştim mi lan ben?
  • quote:

quote:

quote:

evet hocam oda yeminler edip beni çok sevdiğini söylüyor.İşin kötü tarafı arkadaşım hala onunla devam ettiğimi bilmiyor ayrıca iş iyice ciddiye binip ben kızı isteyip evlenirsem karşımda bu olayı bilen arkadaşlarım bana hangi gözle bakacakları?

aynı olay benim başımın altımdan farklı olarak geçti arkadaşlarım bu kızı bırakacaksın dediler bırakmadım inat ettim çok süründüm arkadaşlarımı dinlemedim pişmanmıyım hemen hemen evet o yüzden duygusal olarak da bakmak pek iyi değil her zaman mantık çerçevesinde düşünemedim sevgi hep ağır bastı hala sürünüyorum o ayrı mesele

• Şimdiye kadar kanka olduğum.. Çocukluk arkadaşlarımdan birtanesi.. Şimdiden sonra.. Beni paraya,lükse ve zengin dostlarına, karşın satıyor.. Beni resmen unuttu diyebiliriz.
    Ben onun için artık şu saatten sonra.. eski bir tanıdığım..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aynı olay benim başımın altımdan farklı olarak geçti arkadaşlarım bu kızı bırakacaksın dediler bırakmadım inat ettim çok süründüm arkadaşlarımı dinlemedim pişmanmıyım hemen hemen evet o yüzden duygusal olarak da bakmak pek iyi değil her zaman mantık çerçevesinde düşünemedim sevgi hep ağır bastı hala sürünüyorum o ayrı mesele

bana söylenen de o kız sana yaramaz kesinlikle tavsiye etmedikleri idi....ama bende aşık olmuştum birkere(oldum) hala ne yapacağım karar veremedim yemeden içmeden kesildim.çok büyük travmalara gebeyim gibi.

• gpa 3ün üstüne çıkmıyor da çıkmıyor
  • Herkesin Bir Derdi Var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Tyler

17 yaşındayım, Lise 3 bitti, ailem bu yaz tatilinde bir işe girmem için ısrar ediyor.Bende asosyalim 1 tane bile adam akıllı konuştuğum kız yok, fiziğim iyi ama iş konuşmaya gelince tık yok.Babam bugün konuşurken duydum benim hakkımda "öküz gibi uyuyor" dedi.Çok ağırıma gitti, ben iş bulma sıkıntısındayım zaten bölümümle ilgili bi iş bulamam çünkü meslek derslerinde hep uyudum.Lise bitince 1 Milyar a iş bulsam sevinecem ama yok işte yok.

Depresyona girdim zaten, şu lanet hayattan göçüp gitmek istiyorum.Artık yeter!

aynı bende böyle düşünüyorum ...

• quote:

quote:

17 yaşındayım, Lise 3 bitti, ailem bu yaz tatilinde bir işe girmem için ısrar ediyor.Bende asosyalim 1 tane bile adam akıllı konuştuğum kız yok, fiziğim iyi ama iş konuşmaya gelince tık yok.Babam bugün konuşurken duydum benim hakkımda "öküz gibi uyuyor" dedi.Çok ağırıma gitti, ben iş bulma sıkıntısındayım zaten bölümümle ilgili bi iş bulamam çünkü meslek derslerinde hep uyudum.Lise bitince 1 Milyar a iş bulsam sevinecem ama yok işte yok.

aynı bende böyle düşünüyorum ...

Hadi ama hepimizin yaşı daha küçük. Göçüp gitmeyi istemek daha büyümediğini görmektir. Hayat o kadar zorluklarla dolu ki kız arkadaşımızla yaşadığımız yada aslında olmayan kız arkadaştan doğan sorunlar hayatımızı alt üst ediyor zannediyoruz. Ama ilerde o kadar büyük sorunlar göreceğiz ki bu dediklerimize gülüp geçeceğiz. Biraz dışarı çıkıp birşeylerle uğraşmak iyi gelir bu zamanlarda.

• quote:

banada demişti aynı şeyi yok b*k makinası , yabani öküz !! Bi keresinde seni besleyemem git çalış demişti , ayda 10 tl belki harcıyorum - yazın oda yok , ağır geliyor onun parasını yemek ..

• 1 kere zina yaptım. 1 kere alkol aldım. Pısmanım. Offf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_S!nS!

kizin tekine ask-i ilan ettik o ise hic sallamiyor bile ne vuruyor ne olduruyor

kız mıllet işi bu
  • daha kötüleride var şükredin az öleyim bilmem ne. benim yaşadıklarımı yaşasanız heralde buralara yazacak kadar zamanınız olmazdı hemen ipe koşardınız.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.