Şimdi Ara

DERTLERİ OLANLAR YAZALIM İÇİMİZİ DÖKELİM...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar derdi olanlar yazsın teker teker hiç olmazsa biraz içimizi dökmüş oluruz... önce ben anlatim şu kpss olayı yıllardır canıma tak etti adam akıllı çalışsakta olmuyor. ne yapacağımı bilemiyorum. tekrar tekrar deneyeceğiz. aile desen kazanmassan kötü gözle bakıyor. nedir bu çektiğim şansızlıklar hep beni mi buluyor.

• Komşum-aile dostumuz-sevgilim-birkaç arkadaşım forumda olunca derdimi bile yazamıyorum keşke hiçbirini alıştırmasaydım şuraya
  • Gelecek korkum var.Şu an üniv. okuyorum ama iyi bir iş sahibi olamazsam ne yaparım ben?

Cafe'de otururken bir kızdan hoşlandım.O da benden hoşlanmıştı belli.Sürekli niye bakar ki insan? Ama kıza bir türlü açılamadım.Çevreden dolayı.

Aile bağı bizde tamamen bitmiş durumda.Millete bakıyorum dayı amca hala vb. beraber bir aktiviteleri var ama bizde öyle bir şey yok.İnanın ki zoruma gidiyor.

Çarşıda mutlu insanları görünce ağlayasım geliyor.Lise de edebiyat öğretmenime karşı duygularım vardı.Aramız çok iyiydi.(Öğretmen-öğrenci)Geçen hafta onu gördüm.Sevgilisi ile.Yarım saat oturduğum yerden kalkamadım.

Bundan daha fazlası var ama anlatırsam kendime acı vermiş olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Komşum-aile dostumuz-sevgilim-birkaç arkadaşım forumda olunca derdimi bile yazamıyorum keşke hiçbirini alıştırmasaydım şuraya

pm atarsın o zaman kardeşim
  • En yakın dostumla aynı kızdan hoşlanıyoruz. Hiçbir kız için aramı bozmam ben onla ama ne bileyim zoruma gidiyor.
  • Sevdiğim kıza açıldım 1 ay önce. Arkadaş olarak görüyorum dedi. Sonra ben soğuk davranmaya başladım.

O da kabul etmedim diye böyle davranıyorsun dedi ve tamamen bana düşman kesildi.

Oysa ben onu unutmak için öyle davranmıştım ve geçen gün mesaj attım seni unutmak için soğuk davrandım diye.

Hiçbir şey yazmadı. Bekliyorum hala..

Matematikten sorumluyum. Pazartesi sınavım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_11

Gelecek korkum var.Şu an üniv. okuyorum ama iyi bir iş sahibi olamazsam ne yaparım ben?

Cafe'de otururken bir kızdan hoşlandım.O da benden hoşlanmıştı belli.Sürekli niye bakar ki insan? Ama kıza bir türlü açılamadım.Çevreden dolayı.

Aile bağı bizde tamamen bitmiş durumda.Millete bakıyorum dayı amca hala vb. beraber bir aktiviteleri var ama bizde öyle bir şey yok.İnanın ki zoruma gidiyor.

Çarşıda mutlu insanları görünce ağlayasım geliyor.Lise de edebiyat öğretmenime karşı duygularım vardı.Aramız çok iyiydi.(Öğretmen-öğrenci)Geçen hafta onu gördüm.Sevgilisi ile.Yarım saat oturduğum yerden kalkamadım.

Bundan daha fazlası var ama anlatırsam kendime acı vermiş olurum.

korku aslında kimse yenemiyor ben tam iş sahibi oldum derken elimden alındı bile bile

eğer bir kızdan hoşlanıyorsan kardeşim bencede en iyisi ona açılmak kız insanın hayatta çoğu şeyini değiştiriyor

aile bağı zaten kalmadı be kardeşim aynı bende abi abla arkadaş iyi gün dostu bir kardeşim var

benden sana tavsiye bu yollardan geçtim içine ata ata kendine dert ediyorsun salla diyeceğimde emin ol olmuyor bu gidişle sıkıntıdan mezarım erkenden hazır olur gibi ama SALLAMA hayat değmez hayata uyma bozuk ol kazanırsın...
  • Yaşım 23. Yarışmaya 89 da Bodrum'dan katıldım. Ailevi sebeplerden dolayı 7 yıl ailemden uzak yaşadım. İzmir'de yaşıyorum. Başkalarına para kazandırmaktan başkaları için milletin ağız kokusunu çekmekten bıktım. Şubattan beri işsizim. Hayatımın fırsatını Temmuz gibi gelicek bir telefona bağlı. O zamana kadar kendimi hazırlıyorum. 2 elin parmaklarını geçmiycek kadar arkadaşım var. Hepsi benimle ölebilecek insanlar. Parasızım. 2 senedir denize girmedim. Genelde yazları günde 18 saat ortalama çalışarak geçirdim. Borcum çok. Yarın evden dışarı çıktığımda kendimi değiştirmek yerine dünyanın değişmesini istiyorum. Çok mu ?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can8063 -- 3 Şubat 2016; 20:58:41 >
  • Gençler tek derdiniz bu olsa.21 yaşındayım 23000 tl borcum var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Where Is My Mind ?

En yakın dostumla aynı kızdan hoşlanıyoruz. Hiçbir kız için aramı bozmam ben onla ama ne bileyim zoruma gidiyor.

işin zormuş bence ona başka kız ayarlamaya bak
  • Şu xbox logosunu görünce diyorum ki keşke satmasaydım şu aleti Onun yerine ps3 aldım mal gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'ressam

Gençler tek derdiniz bu olsa.21 yaşındayım 23000 tl borcum var

21 yaşında kimden borç aldın kim verdi sana bu kadar parayı gerçi benimde 6000 tl kredi borcum var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

quote:

21 yaşında kimden borç aldın kim verdi sana bu kadar parayı gerçi benimde 6000 tl kredi borcum var

Benim işler karışık hocam şirket açtım battı daha doğrusu bir kaç kere açtım her seferinde battı :) vermeyen Allah vermiyor işte...
  • Yalnızım .. 17 yaşındayım .... Sanırım annem babamı , babamda annemi aldatıyor, geleceğimden kaygılıyım ne yapacağım bilmiyorum , hayal dünyasında yaşıyorum .Telefonum çalmadı kaç ay oldu, arayan soran yok eskiden çağırdıklarında çıkmamak için binbir takla atan ben yalnızım . Film izlerken güldüğüm zaman yan koltuğa baktım yüzümdeki gülümseme bile kayboldu yalnızlıktan tırlatmak üzereyim ,iç sesim hiç susmuyor , mutsuz , umutsuz , dinsiz , delirmeye başlayan hiçbir b*ku başaramayan aptalın tekiyim ! Şu kodumun hayatımda sadece küçük kardeşimi seviyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xcalibure

Yaşım 23. Yarışmaya 89 da Bodrum'dan katıldım. Ailevi sebeplerden dolayı 7 yıl ailemden uzak yaşadım. İzmir'de yaşıyorum. Başkalarına para kazandırmaktan başkaları için milletin ağız kokusunu çekmekten bıktım. Şubattan beri işsizim. Hayatımın fırsatını Temmuz gibi gelicek bir telefona bağlı. O zamana kadar kendimi hazırlıyorum. 2 elin parmaklarını geçmiycek kadar arkadaşım var. Hepsi benimle ölebilecek insanlar. Parasızım. 2 senedir denize girmedim. Genelde yazları günde 18 saat ortalama çalışarak geçirdim. Borcum çok. Yarın evden dışarı çıktığımda kendimi değiştirmek yerine dünyanın değişmesini istiyorum. Çok mu ?

ne kadar borcun var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oetker*

Yalnızım .. 17 yaşındayım .... Sanırım annem babamı , babamda annemi aldatıyor, geleceğimden kaygılıyım ne yapacağım bilmiyorum , hayal dünyasında yaşıyorum .Telefonum çalmadı kaç ay oldu, arayan soran yok eskiden çağırdıklarında çıkmamak için binbir takla atan ben yalnızım . Film izlerken güldüğüm zaman yan koltuğa baktım yüzümdeki gülümseme bile kayboldu yalnızlıktan tırlatmak üzereyim ,iç sesim hiç susmuyor , mutsuz , umutsuz , dinsiz , delirmeye başlayan hiçbir b*ku başaramayan aptalın tekiyim ! Şu kodumun hayatımda sadece küçük kardeşimi seviyorum ..

sadece küçük kardeşimi seviyorum ..
    yas 25 dertler hemen hemen aynı ama sadece cumle aynı bak sevılecek bırsey varmıs bır kız cıkarsana karsına o zaman hersey degısır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

quote:

Benim işler karışık hocam şirket açtım battı daha doğrusu bir kaç kere açtım her seferinde battı :) vermeyen Allah vermiyor işte...

icralıkmısın ??
  • kizin tekine ask-i ilan ettik o ise hic sallamiyor bile ne vuruyor ne olduruyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.