Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dersnette

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    32 Mesaj
    Dersnette uyeligi olanlar dersler nasil en cok neyden verim aliyorsunuz yazar misiniz
    Fizik ve mat almayi dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    Fizik ve mat alamassın fen dersleri ayrı ayrı satılmıyor.
    |
    |
    Ben ygs paketini aldıydım Kimya anlatımını(Kimya Öğren Youtube kanalı var hocanın) sevdiydim.Fizik de iyiydi Biyolojiye çok bakmadım Matematik kötüydü bence basit düzey sorular çözüldü.Ayrı ayrı alınmıyor Fen paketi Mat paketi şeklinde alınıyor ayrıca
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı'dır. Başkenti Ankara'dır.
    MADDE 4: Anayasa'nın 1'inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2'nci maddesindeki Cumhuriyet'in nitelikleri ve üçüncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    O zaman yalnizca fen alirim lys fizigi nasildir acaba alan arkadaslar yorum kismina yazsin yada pm atsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.