Şimdi Ara

DERSLER YETİŞMİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 30
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 35
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 30
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hamza5806 (35 mesaj) Seks Muhafızı (8 mesaj) Dr. Alfred Blalock (6 mesaj) crux07 (4 mesaj) faber12 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58 mesaj) Mobil (23 mesaj) Mini (9 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    RevengeRain kullanıcısına yanıt
    12 dersim var hepsinden 100 200 sf arasi not var

Gunde 4 seans seklinde 40 sayfa zor okuyorum

3 4 gunde bir disari cikiyorum 1 bolum dizi 1 2 saat oyun anca oynuyorum gene yetişmiyor

15 ocakta başlayacak sinavlar abi ne yapacağım ya

Daha kahvaltı etmedim ama ders yaptim dersler icin her seyi feda ediyorum daha ne yapmalıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • bu hocalar kafayı yedi bilader. benim gene insaflı 10 dersim var, notlarda seninki kadar kalabalık değil. 2 haftada bir komplece sınav oluyoruz, sürekli sınava calısmaktan yaşamayı unuttum. Adamlar sınav haftasında bile ders işliyorlar. Allahınız yok mu ya. Eğtim vermeyi zor soru sormak olarak görüyorlar.

• bu hocalar kafayı yedi bilader. benim gene insaflı 10 dersim var, notlarda seninki kadar kalabalık değil. 2 haftada bir komplece sınav oluyoruz, sürekli sınava calısmaktan yaşamayı unuttum. Adamlar sınav haftasında bile ders işliyorlar. Allahınız yok mu ya. Eğtim vermeyi zor soru sormak olarak görüyorlar.

• fotokopiciden not alip okumak
    Welcome to new nesil hukukcu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

bu hocalar kafayı yedi bilader. benim gene insaflı 10 dersim var, notlarda seninki kadar kalabalık değil. 2 haftada bir komplece sınav oluyoruz, sürekli sınava calısmaktan yaşamayı unuttum. Adamlar sınav haftasında bile ders işliyorlar. Allahınız yok mu ya. Eğtim vermeyi zor soru sormak olarak görüyorlar.

Sorma abi ya

Zaten tanidigi falan olanlar onlara cozduruyor sorulari olan bizim gibi garibanlara oluyor

Secmeli ders yuzunden okul uzatan 3 arkadasim var inanir misin adam 20 20 30 verip gecmis
  • sınavlar online mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Seks Muhafızı

sınavlar online mı hocam

malesef knk

• 1 bölüm dizi 1-2 saat oyun daha ne istiyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: faber12

1 bölüm dizi 1-2 saat oyun daha ne istiyorsun ?
    Bos kalmak istiyorum ya

Yazin ne güzeldi anasini satayim kitap falan okuyordum simdi ders okuduktan sonra normal kitap çekilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

malesef knk

Alıntıları Göster

demin lineer cebir sınavından cıktım. İnsafsız hoca 5x5lik matrisleri döşemiş, 1,5 saat aralıksız yazı yazdım. Yetişmeyecek diye de 3,5 çektim. Böyle bir şey olmaz. O sınavı sadece kendi başıyla çözmek isteyen çözemez. 1.sorudan sonra beynim felç geçirdi

• burda dakika başı konu açacağına çalış birader napalım  

• En yanlış kişiyi etiketlemişsin kanka bende kronik çalışamama problemi var.

• benimde 6 gün sonra sınavım var neredeyse bomboş bir ögrenciyim hala buralarda takılıyorum. geçecek not alsam yeter hayırlısı

• Canlı dersler günde 13 saate çıkmıştı bende yetiştiremedim tüm gün yazdım yazabildiğim kadar 65 sayfa yazmışım 1 gün elimi falan kullanamadım ağrıdan
  • Haftaya vize var. 600 sayfalık not vermiş. Napciiz bilmiyorum
  • 2 saattir ıkınıyorum 16 sf ilerlemisim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar bizim hocalar da çoştu. Her hafta ödev quiz boş zaman yok valla. Günde 1-2 saat oyuna ayırıyorum kafayı yememek için kitap okumak da istiyorum aslında ama zaman kalmıyor. Ne yapacağım hiç bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

malesef knk

Alıntıları Göster

maalesef evet mi, maalesef hayır mı?

• Parayla yaptır.

• Tus/Dus tayfası napsın biraderim ya siz de böyleyseniz

• Benim de 23 Aralıkta sınavım var bu ders daha dün başladı, notlar 1200 sayfa. Ondan sonraki de Ocak sonuna doğru, o da 1200 sayfa

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.