Şimdi Ara

Derskolik oldum çıktım iyice

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boş zamanlarımda diferansiyel denklem çözüyorum artıkın. Dif denklem atın lan bana hepsi bitti kafayı yiycem getirin olum Cidden yalama yaptı px nerde qy getirin matrisleri verin bana, bernolli çay getir olm. Benim cidden bir iki bira icmem sart ya...
    Ne olacak boyle
    Yok mu derdime bir çare?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 5 Aralık 2019; 2:57:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam size bununla alakalı bir anımı anlatmak istiyorum, gereken dersi siz çıkartırsınız artık. 2015 2016 bahar döneminde diferansiyel denklemler dersini, arkadaşımın verdiği gazla üstten almaya karar verdim. İlk başta her şey basit görünüyordu, lise temelim sağlam olduğu için bana mısın demeden soruların altından girip üstünden çıkıyordum. Sınıfta hocamızın sorduğu denklemleri kimse çözemezken takır takır hepsini çözüp ekstra puan alıyordum. İlk vize zamanı geldi çattı, üzerimde ne gerginlik var ne heyecan, herhalde tam puan yapıp çıkarım diye düşünüyordum. Sınav kağıtları dağıtılıyor, herkes pür dikkat. Gözetmen elindeki son sınav kağıdını masanın üzerine bıraktı ve başlayabilirsiniz dedi. Kağıtta sadece 1 soru vardı, ve bu soru bilinen hiçbir kalıba uymuyordu 'z3+b4(n1) * m3r/c4n(d3+d3) = ? '... O gün bugündür diferansiyel denklemlerden nefret ederim.
  • Hocam size bununla alakalı bir anımı anlatmak istiyorum, gereken dersi siz çıkartırsınız artık. 2015 2016 bahar döneminde diferansiyel denklemler dersini, arkadaşımın verdiği gazla üstten almaya karar verdim. İlk başta her şey basit görünüyordu, lise temelim sağlam olduğu için bana mısın demeden soruların altından girip üstünden çıkıyordum. Sınıfta hocamızın sorduğu denklemleri kimse çözemezken takır takır hepsini çözüp ekstra puan alıyordum. İlk vize zamanı geldi çattı, üzerimde ne gerginlik var ne heyecan, herhalde tam puan yapıp çıkarım diye düşünüyordum. Sınav kağıtları dağıtılıyor, herkes pür dikkat. Gözetmen elindeki son sınav kağıdını masanın üzerine bıraktı ve başlayabilirsiniz dedi. Kağıtta sadece 1 soru vardı, ve bu soru bilinen hiçbir kalıba uymuyordu 'z3+b4(n1) * m3r/c4n(d3+d3) = ? '... O gün bugündür diferansiyel denklemlerden nefret ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana yardımcı ol hocam.
    https://forum.donanimhaber.com/ders-calisma-disiplinim-yok--141065912

Bu arada dif eq. zorla geçtim sınırda, iyi ki geçtim tekrar alınmaz hoca zaten çok sıkıcı anlatıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSaber

Hocam size bununla alakalı bir anımı anlatmak istiyorum, gereken dersi siz çıkartırsınız artık. 2015 2016 bahar döneminde diferansiyel denklemler dersini, arkadaşımın verdiği gazla üstten almaya karar verdim. İlk başta her şey basit görünüyordu, lise temelim sağlam olduğu için bana mısın demeden soruların altından girip üstünden çıkıyordum. Sınıfta hocamızın sorduğu denklemleri kimse çözemezken takır takır hepsini çözüp ekstra puan alıyordum. İlk vize zamanı geldi çattı, üzerimde ne gerginlik var ne heyecan, herhalde tam puan yapıp çıkarım diye düşünüyordum. Sınav kağıtları dağıtılıyor, herkes pür dikkat. Gözetmen elindeki son sınav kağıdını masanın üzerine bıraktı ve başlayabilirsiniz dedi. Kağıtta sadece 1 soru vardı, ve bu soru bilinen hiçbir kalıba uymuyordu 'z3+b4(n1) * m3r/c4n(d3+d3) = ? '... O gün bugündür diferansiyel denklemlerden nefret ederim.
    hahaha olum çok kolaydı lan o soru 3 satırda çözdüm ahah

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

hahaha olum çok kolaydı lan o soru 3 satırda çözdüm ahah

Alıntıları Göster
    Unide en nefret ettigim kelime obegi...

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Unide en nefret ettigim kelime obegi...

Alıntıları Göster
    Bana da yardımcı olsana birader.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Bana da yardımcı olsana birader.

Alıntıları Göster
    Sevdigin bir dersten baslayacaksin iste, mesela matematik genelde sevilen bir derstir ve bulmaca cozmek gibidir. Kafani calistirir. Her sabah kalk matematik coz mesela. İyi gelir. Youtube a mzs mathematics yaz, bizim hocadir cok iyi anlatir. Zamanla sevmeye baslayinca diger derslere de agirlik verirsin.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Kelime göbeği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Sevdigin bir dersten baslayacaksin iste, mesela matematik genelde sevilen bir derstir ve bulmaca cozmek gibidir. Kafani calistirir. Her sabah kalk matematik coz mesela. İyi gelir. Youtube a mzs mathematics yaz, bizim hocadir cok iyi anlatir. Zamanla sevmeye baslayinca diger derslere de agirlik verirsin.

Alıntıları Göster
    Matematikleri verdim zaten zar zor geçtim bi lineer cebir var sizin hoca lineer cebir anlatıyor mu?

• al sana difrensiyal şimdi inim inim inle
    Derskolik oldum çıktım iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: Kas adam

Kelime göbeği
    KOÇUM ZULMÜ..

• yapmacikinsan0 Y kullanıcısına yanıt
    durumlar nasıl hocam soruyu çözdünmü hala derskolikmisin

• izayoi kullanıcısına yanıt
    ZULÜM HIYSRI

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

durumlar nasıl hocam soruyu çözdünmü hala derskolikmisin
    O soru cozulemiyor birkac integral motoruna da verdim, cozulmuyor. O soruyu yazan kisi hatali yazmis, bizim hocaya da bir sorayim.

ders koliklik filan kalmamıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

ders koliklik filan kalmamıştır
    Yoo, diferansiyelde sorunun cevabi cikmaya da biliyor. Mat 2 degil ki bu.

biliyom

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.