Şimdi Ara

dershaneyle sadece belli derslerine gitmek için anlaşmak??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2023 yksye hazırlanıyorum dershaneye yazılacağım ama tyt türkçesi tarihi cart curt gereksiz olduğunu düşünüyorum türkçede 30+ yapıyorum zaten herhangi bir dershane sadece sayısal derslerine girmem için benimle anlaşır mı? daha önce böyle bir şey deneyen oldu mu?

• sanmıyorum. sınıfta yer kaplıcaksın sonuçta

• ben sadece mat girmek istiyorum dediğimde reddetmişlerdi

• nurrr_ N kullanıcısına yanıt
    :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B8229786 -- 14 Haziran 2022; 16:49:50 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mümkün değil gibi hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • :(( dandik kuruma gitmeyi de pek istemiyorum açıkçası kendime ders sayısı az olan kurum bakayım o zaman :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl boyu sadece mat dersi veren ofis tarzı yerleri araştırın.

• var

• Ne uğraşıyon evde çalış hem kafan rahat hem para vermeyecen

• Bu yıl gidenler kaç para ödediler?

• hocam valla mantıklı aslında brnim için dershanenin tek artısı beni hırslandırması onun haricinde bir şey öğretmiyorlar hepsi para tuzağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illsucceed -- 14 Haziran 2022; 21:12:47 >
  • hocam aslında güzel anlatıyorlar ama benciller kendilerini düşünüyorlar sadece.soru götürdüğümde samimiyetimizi kullanıp sen çözersin yha diyorlar falan hadi bu sene katlanıp zorla çözdürdüm ama 12 de böyle bir şey olursa tavrımı koyarım
    belli konular dışında oraya ayıracağım vakti kendim youtube dan konu izleyip soru çözsem daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illsucceed -- 14 Haziran 2022; 21:43:42 >
  • tarikat_lideri kullanıcısına yanıt

12

• ve forumdaki arkadaşlara benden tavsiye hiçbir hocayla samimi olmayın sadece sorunuzu çözdürün yoksa sizi kullanmaya çalışıcaklar emin olun o hocanin umurunda bile değilsiniz o sadece kendini düşünüyor(istisnalar hariç)

• hocam tabi ki tüm dershaneler böyle olmayabilir ama geneli böyle bakalim belki 12 de değişir
    hani butik bir dershaneye de gitmiyorum kurumsal iyi bir yere gidiyorum

• Ulpro kullanıcısına yanıt

ya evde küçük kardeşlerim var ve gelen gidenimiz misafirimiz çok oluyor dershanenin ortamından ve kütüphanesinden faydalanmak ara ara da hocalara soru sormak istiyorum ama dershanenin bütün derslerine gidersem kendi programımla ilerleme şansım olmayacak

• aklıma gelmemişti bu işime yarayabilir teşekkür ederim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.