Şimdi Ara

dershaneyi bırakma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • isimsizkullanici7 (3 mesaj) nobodymary (1 mesaj) orientis (1 mesaj) muradovoski (1 mesaj) artixvonkrieger (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar sizce açılır mı dershaneler ocaktan sonra aşı gelince falan

onlineye geçince ayrılma hakkımız vardı , ayrılsam mı yoksa ocağa kadar bekleyeyim mi, beklersem bi taksit daha ödeyeceğim

|
    |
  • Dershaneler açıkçası bana açılacakmış gibi görünmüyor. Eğer seneyi kapattık, online olacağız derslerse ikinci defa düşünmeden ayrılın.

• artixvonkrieger kullanıcısına yanıt

hocam dershaneye kalsa 2. dönem açılacak. Umut satıyolar hatta geçen hafta yasak olmayan saatlerde eğitim verdiler

• Aşı gelse bile yeterince doz ocağa kadar üretilemez. Üretilse bile bize kalmaz.
    Aşıyı üreten adam bile diğer kış normale döneriz diyor
    Bence dershaneye vereceğin parayı online sitelere kullan. Youtube da olur. Tekrar kapanacak mi açılacak mi diye kafa da yormaz vakit kaybetmezsin
  • bence açılmaz. haftasonu yasağı falan da geldi hocam. bilmiyorum karışık duruyor. açılsa bile açılana kadar çok zaman geçer. En kötü denemelerde yazılırsiniz Bir yere
  • Vaka sayısına göre açılmaması lazım ama tabi o zaman dershane sahipleri ses çıkartabilir hükümete. Yani açılabilir
  • teşekkürler arkadaşlar

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.