Şimdi Ara

Dershanesiz Mezun Rehberi 68k>3k, 66k>11k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
107
Favori
11.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yvz_1149 -- 23 Temmuz 2019; 20:15:14 >

• Yararlı bir konu. Tebrik ederim hocam benim gibi arkadaşlara yol göstereceğinden eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık yavuz yararlı konu.
  • yvz_1149 Y kullanıcısına yanıt
    İnşAllah.
  • Eline saglik faydali konu hocam.

Ben sunu sormak istiyorum her dersten kullandigin ve begendigin cozumlu yayini soyleyebilir misin,33kdan 3.yila kaliyorum ben de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yararlı konu eline sağlık

• at fava bekle
  • Hazırlık yılında hazırlanılabilir mi? Ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yvz_1149

hocam genelde birey gelişim serisi kullandım karekökün çözümlerine de matkalesinden baktım. Deneme ve konu odaklı gittiğim için çözümlü deneme tavsiyesi verebilirim ayrıca çözemediğim çoğu zor soruya yarım saat 1 saat kendim uğraşıp çözdüm onun dışında kalanlara baktım ve çözemediğim soru tiplerini internetten araştırdım.

Denemelerde endemik, apotemi, bilgi sarmal yayınları, kültür ve okyanus. kültürün çözümleri sitesinde vardı hatırladıklarım bunlar hatırlamadığım bi bu kadar daha var yarın sabah hatırlatırsanız yazayım.

edit: Hocam 1 yıl tecrübeniz ve mezuna kalmak için iyi bir sıranız var sizin yerinizde olsam sosyali aradan çıkarıp lys ve ygs denemelerine girişirdim. ygs denemelerindeki eksik yerlerimi analiz edip onların üstüne giderdim hakkıyla çalışırsanız 5k neden olmasın.

hocam matı nerden .çalıştım demıstnız ve sızce analıtık ıçın onerınız var mı ben o sorulara bırkac defa bakınca
    yıne de pek cozemedım analıtık kısmını

• eline sağlık hocam tebrikler yararlı konu
    Hocam mecburen gitmek durumundayım ailem durumdan anlamıyor. Şu verdiğiniz tabloya tekrar için bir kaç şey yazıp program yaparım herhalde. Konularımın %97'si tamdı bir hafta tekrarla kolayca hatırlarım diye düşünüyorum. Herhalde yıl içinde düzenli olarak tekrar yapıp eksiklerime yoğunlaşırsam bir ihtimal kırık OBP'ye rağmen iş yapabileceğimi düşünüyorum. Ayrıca ben de sınavda aşırı stresten ve 3-4 soru arka arkaya uğraşıp yapamayınca panikten bütün sınavı batırdım bu yıl . En azından YGS'yi daha rahat hallebileceğimi düşünüyorum LYS için bir çözümü bulabilirim herhalde
  • Tebrikler :)

hocam geometri icin sizden daha detayli bilgi istiyorum temelinizin olmadigini soylemissiniz birey c ve lys karekok çözmüşsünüz bildiğim kadariyla zor kaynaklar bu seviyeye nasil geldiniz ?

• orda yazmısınız da fen ıcın ygs de ozel olarak fayda aldıgınız bolum denemelerı nelerdı
  • Eline sağlık hocam. Bende bu 7x3 programı yapacağım sanırım. Geometri artırmak lazım.

YGS netleriniz yok bu arada ne yaptınız ygsde

Tebrik ederim hocam.
  • Tebrikler hocam öncelikle çok faydalı konu olmuş.Benim sormak istediğim bu sene 34kdan kalıyorum geometri çok canımı yaktı benim de kafamda sizin yaptığınız gibi günlük 3 ders vardı ama ben haftanın 5gününe geo-mat yanına 1fen dersi ekleyerek gitmek istiyorum kalan 2 gün de sosyal,geo,fen şeklinde gitsem mat ve geoya fazla ağırlık mı vermiş olurum.Bu seferde geo matı çok iyi yapıp fenden darbe yemekten korkuyorum
  • Helal olsun adam kitap yazmış, bir ara okuyacaklarım listesine alındı.

• Hocam bu sene ygs 58k lys 21kdan mezuna kalıyorum ilk senemde.Ağustosun ortasına kadar ygs fizik + türkçe deneme + mat problemler çalışacağım ama çok kasmadan .Sonra yazdığınız programa diğer fen derslerini ekleyeceğim ve sosyal tabiki.inşallah başarılı olurum.

• Hacettepe bilgisayar hayırlı olsun hocam.

Bende bu yil mezuna kalıyorum hedefim iyi bilgisayar mühendislikleri.

Matematikte behzattan ve karekokten gidecegim geometri ayni sekilde.

Fende ygs icin palmenin soru bankalarini aldim once youtube dan video izleyip deftere not alacagim sonra sorulari cozecegim.

Şuan yaptığım programa göre günde maksimum 6 saat derse ayiriyorum sizce yeterli mi ? Ayrica ders çalıştıktan sonra hergun 2 saat kod yazacağım stres atmak ve kendimi geliştirmek için. Sizce nasil uygun mu ?

Edit: dershaneye gidiyorum bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 25 Temmuz 2017; 11:59:49 >
  • Eline sağlık 520. olmuş arkadaşlarımız var onlarda keşke bir zahmet konu açsalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcoyun -- 25 Temmuz 2017; 12:20:10 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.