Şimdi Ara

Dershanelerin Pahalı Olması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
2.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anadoluya gidildikçe dersane fiyatları düşüp kalite falan artıyor

istanbulda en kötü dersane bile 8-10k bandında

ama doğuaya doğru en iyi dersaneler bu fiyatta:(:(

• Hayır hocam öyle bir şey yok, isterseniz derse girmeyip kütüphanesine gidebilirsiniz tabii o ayrı konu ancak size göre program yapılmıyor, öyle bir sistemin olduğu dershane de 15k'dan aşağı değildir herhalde :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlarım 30 bine falan gidiyor özel okullardan pahalı bazıları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gaziantepte tatmin eden normal bir dershaneye yıllık sınıf dersi ya da birebir ders + etüt alırsan 20-30k arasında, yine de 12-13k'ya kadar da güzel dershanelerde güzel paketler oluyor

• Amanos uzak mi sana

• Yuuuuuh

• Kirikhanda çalışma evi falan var yakın olsaydın onu önerirdim

• Küçük kardeşin falan var mı evde

• Tavsiyem odanda ya da ders çalışacağın yerde dikkatini dağıtacak en ufak bir şey bırakmamak benim evim sakin değildi marta akdar kütüphaneye gittim marttan sonra malum pandemi falan 6yasinda kardeşim var çok yaramaz o beni çok engelliyordu ben de buna bi çözüm buldum ve üst kattaki komşuma çıkıyordum ders çalışmaya sabah gidip akşam geliyordum mola da veriyordum cayimi kahvemi de içiyordum her gün ara sıra survivor bile izliyordum 😂 yani düzene oturtabilirsen evde çalışabilirsin basarabilirsin ama denemeye gideceksin dershaneye bu koşulu var sadece

• 8 10k yine iyi fb Kızılay 26k galiba bu sene
    Kıyaslama için 50 burslu Bilkent yıllığı 25k

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

mezuniyet sonrası tus dersanesi fiyatı 65bin lira bir dersanenin okul ücretinden pahallı olması  

• Tus dus dershaneleri bile yillik 10 bin lira . Hemde akademisyenler tip doktorlari derslere giren kisiler.uçakla ankaradan istanbuldan gelip aksam geri gidiyolar.

bir suru yeni mezun issiz ogretmen var ayarlayin birini saati 50 liraya gelsin anlatsin

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

O zaten apayri bir sacmalik. 60 bin lira yillik, bir de adam gibi vadelendirmiyorlar bile.

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

normal bence asistan arkadaşlarının ilk yıl maaşlarının yarısını vermeleri için bunu yapılandırıyorlar

zaten dersanenin müdürü çalışanları falan hepsi doktor her şeyden haberi var ona göre yapıyorlar

sadece ilk yıl maaşının yarısını harcayacak ama avantaj aslında hem tusta iyi yeri kazanabilecek hem de erken iyi maaşlarla başlayacak

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Tusta isler nasil gidiyor bilmiyorum,konuya uzagim ama sadece gorusumu soylemem gerekirse bu ucretler hic etik degil bence. Hiçbir dershane kesin kazanırsın gibi bir garanti veremez, 60bin uzeri ücretler bu riske kıyasla çok yüksek bence.

Bu arada tus sonrasi 10k ile mi başlıyorlar yaw 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.