Şimdi Ara

Dershanedeki kızla muhabbet başlattım nasıl devam etmeliyim? Bir kız konusu da benden :D

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
18
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dershanedeki kızla muhabbet başlattım nasıl devam etmeliyim? Bir kız konusu da benden :D
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1782 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar.Dershanede birkaç aydır çok ilgimi çeken bir kız var.Farklı bir kız.

Çok tatlı,diğer kızlar gibi ne dedikodu yapıyor,ne kötü düşünce,lafını duydum.Şimdilik.
    Güzel ve giyimine önem veriyor.
    Ön sırada oturuyor derslere bağlı,yanındaki sıraya hep çanta koyuyor biri oturmasın diye.Tabi ben 2 gündür çanta koymasına rağmen oturuyorum yanına.Yılışıklık gibi oluyor biraz ama sonradan gayet iyi anlaşıyoruz.
    Instagram,facebook vs kullanmıyor.Yanlış duymadınız instagram kullanmıyor.

Yanlış anlamayın benim kızlarla konuşmada cesaret eksikliğim falan fazla yok.Sadece nasıl davranacağımı bilmiyorum.İlk gün yanına oturdum hiç konuşmuyordu ben hep başlatıyordum konuşmayı havadan sudan.Bugün ben aynı şekilde konuştum o da konuştu.

Ayrıca kız çok acayip futbol seviyor.Ders aralarında tuttuğu takım gol atmış diye seviniyor falan.
    Mimarlık okumak istiyor.

Arkadaşlar dediğim gibi kızın yanına oturuyorum ve sadece ufak sohbetler,gülüşmeler o kadar fazlası yok.Sizce nasıl davranmalıyım.

|
    |

• Binbaşı
    1815 Mesaj
    Geçen sene bizim sınıfta da vardı böyle bi kız güzel sempatik sosyal medya hiç kullanmamış her tenefüste tahtanın önünde öğretmen masasının önünde telefonla uğraşırdı ayn semtte oturuyoduk dolmuşla beraber geliyoduk genelde. Sonra noldu bilmiyorum numarasınıda almamıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam çevredeki kızlar gibi değil farklı ve hiç egolu değil.Tabi insanları tanıdıkça kötü yönlerini görüyorsun ona birşey diyemem.
    Benim hakkımda ne düşündüğünü bilmiyorum.
    |
    |
    Luken Drew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu gidişle emicem zaten hocam.Böyle bir şirinlik,tatlılık olamaz.
    |
    |
    resultante.importante kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konuyu okumadım ama lisede çok utangaç ve kızlarla iletişimi sınırlı biriydim. Hata yapın abi hiçbi zaman kusursuz olmayacak bu işler. Sonra kız seni özgüvensiz bulup bırakçak başka kızla takılacaksın onda biraz daha hakim olacaksın olaya. Bi süre sonra diyceksin ki lan şu kıza da (atıyorum 2 yıl önce takıldığın kız) böyle demiştim bunu yapmıştım diyip hafiften utanıp güleceksin kendine neymişim ben diye. Sonra yaş büyüyecek ve yeteneğin artıcak cinsel etkileşimler başlayacak hafiften onlarda da hata yapacaksın. Kızlar hata yapmandan dolayı uzaklaşmaz seni özgüvensiz bulursa uzaklaşır. Napıyosanız yapın ama özgüvenli davranın ikili iletişimlerde.

Not: konuyu okumadım forumda bu tarz kıza nası davrancam kız beni ekti ama ikinci teklifine hemen atladım gibisinden çokça konu açılıyo. Bu tarz konudaki arkadaşlar için yazdım.

Yok hocam benim özgüven sorunum yok.Utanmak için bir sebep bulamıyorum yani.Ben sadece nasıl davranmam gerek onu merak ediyorum.
    |
    |
    Andorid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    sureklı gezdırmeye paran araban muhabbetın varmı.baska erkeklerle tanısmasına engel olabılcenmı
    dayalı doselı evın varmı.kızın babası ok dıcekmı.askere gıdınce beklıcekmı

sonucta gecıcı bos ısler bunlar.hazırlıgını yap kız bul 2 ayda evlen tamam

Hocam ben lise sona giden bir insanım.Çok ciddi konuştunuz ne bileyim.Olursa %90 geçici olur zaten haklısın ama ne bileyim.İnsan sevince...
    |
    |
    aydınayhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 10 Aralık 2017; 19:57:58 >

araba para varsa kızlarla 1 haftalık takıl.eskıden bana demıslerdı dınlememıstım

|
    |

İşte nasıl hocam.Nasıl bir tutum sergilemeliyim ?
    |
    |
    HighDamagE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yakınlaştıkça ayarında sende ona göre davranırsın. Önce iyice tanı. Zamana bırak yani aceleci olma yoksa o kendini özel hissetmez ve o senin için özel olmaz.

Kısaca arkadaş olarak davran ona karşı bir şey hissettiğini belli edecek hiçbir şey yapma başta. Yakınlaştıkça yavaştan sinyal verirsin ama sen her adım attığında ondan da bir adım bekle. 10 adım birden atarsan forumdaki diğer ergenler gibi konu açarsın reddedildim diye.

Sağolasın hocam doğru dedin.Bir insanın üstüne fazla düşünce sana cepte gözüyle bakıyor,gizemi de öldürüyorsun ilgisini kaybediyor.
    |
    |
    BRO EAGLE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sen konuşmak istiyorsunda acaba kız bunu istiyormu ? Eylemler karşılıklı olur . Her zaman empati yapın zaten davranışlarından anlaşılıyordur genelde . Ya utangaç olup kimse ile iyi iletişim kurmuyor ya da herkesi menzilinin dışında istiyor olabilir. Sen onun yanına gittiğinde içinden "yine geldi ya inşallah hemen gider" tarzı şeyler söylüyor olabilir . Yani pek zorlamayın insanları . Zaten ergenlik dönemi bir garip oluyor insan . Değişik ruh hallerinde bulunuyorsun vs.

Son senen olduğu için derslerine odaklanman senin yararına olur...

Hocam onu anlayamadım işte.Kız ilkten sınıfta kimseyle konuşmuyordu.Sonra birkaç kızla samimileşti.Hiçbir erkekle konuşmuyor sadece birazcık benle.

Dediğiniz gibi yanına oturunca yine geldi inşallah gider de diyebilir,demeyede bilir bilmiyorum.Tek başınayken yanına çantasını falan koyuyor yanıma birisi oturmasın diyor resmen.Ama ben onun yanına oturunca normal.Bugün ilk kez birkaç kere kendisi laf açtı.

Derslere ağırlık veriyorum.
    |
    |
    Suppose27now kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yavaş yavaş yavşamaya başlayabilirsin muhabbet edebiliyosanız , whatsapptan falan yazıl kıza.
    |
    |
1
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.