Şimdi Ara

Dershanede kız tavlama-ACİL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
9.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bide acıL yazmışş tööbeeeee!
  • lan olm işsizmisin ya. önce git dersini çalış adam ol ondan sonra karı kız.
  • bence ilk günden itibaren entel bi tip gibi görün .her şeyi sen bil derslerinde iyi olsun.sınıfta komediyide sen yap çakallıklarıda.ben bu yöntemle hem lgs de istediğim yeri kazandım.hem de kızları tavladım.gerçi o beni tarzım ama...en iyisi kendin gibi ol biraz da konuş
  • millet iyice yoldan çıktı..

benim gitiğim dersanede kız ytoktu, sende öyle bi yere düşsensüper olur!hayallerine veda ederde belki çalışırsın doğrudürüst

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir Hattab -- 13 Ağustos 2005, 21:55:29 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fb_serhat

bence ilk günden itibaren entel bi tip gibi görün .her şeyi sen bil derslerinde iyi olsun.sınıfta komediyide sen yap çakallıklarıda.ben bu yöntemle hem lgs de istediğim yeri kazandım.hem de kızları tavladım.gerçi o beni tarzım ama...en iyisi kendin gibi ol biraz da konuş
    Bi de yorum yapmış ya...Yarıldum gülmekten millet burada çocuga sövüyor bu arkadaşımız da akıl veriyor...
  • Sen dershaneyemi başlıyorsun başka birşeyemi
  • önce kes sonra üstüne atla tokat atarsa hemen kaç bişi demesse kap dudaklardan
  • quote:

Orijinalinden alıntı: micon

Arkadaşlar bu pazartesi dershaneye başlıyorum. Dershanede nasıl kız tavlanır yazarmısınız. Çok Acil. Teşekkürler.

Senin kız tavlamana gerek yok ki. Senin müthiş zekanı müthiş çekiciğini duyan kızlar üstüne atlayacaklar zaten.
    Not: Bu topici yazın kenarı her sene açar bakar güleriz.
  • yazık sana
  • quote:

Orijinalinden alıntı: kanguner

allahım yaratıyon bi de takip et yaw.

süper laf ya yarıldım gülmekten...
  • ama ne dershanesi, dememiş ki .... belki kız tavlama tekniklerini öğretiyolar...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: 123123a

kendin ol.kendine güven.hiçbir kız veya insan için kendinden ödün verme,onların seni begenmesi veya dikkatlerini çekmek için gereksiz triplere girme.sen yolundan sapma,sabırlı ol.böylece kaliteli bir insan olmuş olursun,herkesin dikkatini de çekmiş olursun karakterinle
    ÖNCE ADAM OL

senin msjlara bayılıyorum be ""

imzan da deli olmuş...seni izlemeye dvm etcem....

• Tövbe tövbe.. Ben de başlıyom ciğerim fakat tek derdim sağlam bir üni.ye kapağı atmak.. sitir et kızları bak benim kuzen manyak inekledi odtü endüstri'yi kazandı adam şimdi hayatını yaşıyor yaa 6. senesi..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: öküz

quote:

Orijinalinden alıntı: Telefoncu72

lan olum anan baban seni kız tavlamak için mi gönderiyo dersaneye. millet iki net fazla yapayım da iyi okul kazanayım diye ..çını yırtar. Bizimki daha dersane başlamadan kızların derdine düşmüş.

Dersaneye gitmeden önce kafeste falan mı yaşıyodun. İlk defamı kız göreceksin. Sen bu kafayla gidersen ne bir okul kazanırsın ne de kız bulursun....

+1000

+1
  • quote:

Orijinalinden alıntı: hermann

ne kadar gereksiz ve boş bir konu?her konuyu inceledim burda heralde en gereksiz ve saçması budur heralde....bence forumun kalitesini düsüren bu konu baslıkları olsa gerek

O imza ne öyle

Bu arada topici açan arkadaş:

Dersanede bayağı bi kız kaldırmış birisi olarak sırlarımı anlatayım (3 sene oldu ama hala işe yarar muhtemelen)

1- Dersande başarılı olman, tanınmanı sağlayacaktır. Benim deneme sınavlarında falan netler acaip olurdu, ilk 3'ten aşağı pek inmezdim Sürekli adın tepelerde olursa bayağı karizma yapar va tanınırsın. Hatta seninle tanışmak isteyen kızlar bile olabilir. Ha bi de çalışırsan iyi bir yer kazanma şansın da artar (sanki asıl amaç buydu ama) dolayısıyla ÇALIŞ.

2- Bu kızlar grup şeklinde dolaşırlar, sen de kendi arkadaş grubunu kur ve tenefüslerde bu kızlara yavşayın, laf atın, muhabbet edin vb. yani samimi olun. Gözüne kestirdiğin kıza yanaş, diğerleriyle de muhabbet et ama asıl ilgilendiğin kişiye bunu hissettir.

3- Kızın cebini al, msj at ara muhabbet et falan. Sonra da klasik taktiklerle işini bitir (yok eğer klasik taktıkler ne dersen, git camdan atla artık onu da ben öğretmeyeyim)

Tabii ki arada ders çalışırsan, iyi bir üniversiteye kapağı attığında hayatını yaşayabilirsin bunu da unutma

Tabii bu dersanede kız tavlamamanı gerektirmez, her yerde icraatta olmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmovik -- 14 Ağustos 2005, 0:08:14 >

• Dersane de fal baktığım sınıflarda yayılmış. Kızlar kendileri geliyor tanışmaya fal için.
  • hocam sen bi "fem"e git görürsün kızı
  • quote:

Orijinalinden alıntı: sturmovik

quote:

Orijinalinden alıntı: hermann

ne kadar gereksiz ve boş bir konu?her konuyu inceledim burda heralde en gereksiz ve saçması budur heralde....bence forumun kalitesini düsüren bu konu baslıkları olsa gerek

O imza ne öyle

Bu arada topici açan arkadaş:

Dersanede bayağı bi kız kaldırmış birisi olarak sırlarımı anlatayım (3 sene oldu ama hala işe yarar muhtemelen)

1- Dersande başarılı olman, tanınmanı sağlayacaktır. Benim deneme sınavlarında falan netler acaip olurdu, ilk 3'ten aşağı pek inmezdim Sürekli adın tepelerde olursa bayağı karizma yapar va tanınırsın. Hatta seninle tanışmak isteyen kızlar bile olabilir. Ha bi de çalışırsan iyi bir yer kazanma şansın da artar (sanki asıl amaç buydu ama) dolayısıyla ÇALIŞ.

2- Bu kızlar grup şeklinde dolaşırlar, sen de kendi arkadaş grubunu kur ve tenefüslerde bu kızlara yavşayın, laf atın, muhabbet edin vb. yani samimi olun. Gözüne kestirdiğin kıza yanaş, diğerleriyle de muhabbet et ama asıl ilgilendiğin kişiye bunu hissettir.

3- Kızın cebini al, msj at ara muhabbet et falan. Sonra da klasik taktiklerle işini bitir (yok eğer klasik taktıkler ne dersen, git camdan atla artık onu da ben öğretmeyeyim)

Tabii ki arada ders çalışırsan, iyi bir üniversiteye kapağı attığında hayatını yaşayabilirsin bunu da unutma

Tabii bu dersanede kız tavlamamanı gerektirmez, her yerde icraatta olmak lazım

arkadasım seni ilgilendiren bi durummu var ayrıca benim imzama kızıyorsan. once sen kendi ismine ve avatarına kız.bir savas aracının ismini almıssın eger imzama kızıyorsan once kendi ismini ve avatarını duzeltmeni oneririm

• Ulan biz 2 senedir feme gidiyoruz 1. de olsak kızlar bakmıyor sonuncuda olsa çünkü dersanede kız yok....
  • arkadaş tezat sanatı kullanmış abi.
    dersanede kız bulunda tavlayın demek istiyo...tabi bizim gibi hızlı olacan dersane biter bitmez kızların şubenin kapıya yallahhhh
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.