Şimdi Ara

Dershanede kız tavlama-ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
9.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu pazartesi dershaneye başlıyorum. Dershanede nasıl kız tavlanır yazarmısınız. Çok Acil. Teşekkürler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eärendil -- 13 Ağustos 2005, 18:25:56 >
  • Hey yarabbim, sen şu kullarına akıl fikir ver....
  • yaaa önce kızları gör daha sonra tavlarsın
  • lan olum anan baban seni kız tavlamak için mi gönderiyo dersaneye. millet iki net fazla yapayım da iyi okul kazanayım diye ..çını yırtar. Bizimki daha dersane başlamadan kızların derdine düşmüş.

Dersaneye gitmeden önce kafeste falan mı yaşıyodun. İlk defamı kız göreceksin. Sen bu kafayla gidersen ne bir okul kazanırsın ne de kız bulursun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Telefoncu72 -- 13 Ağustos 2005, 18:29:44 >
  • ilk hafta tavlayamazsan bi daha tavlayamazsın
  • hadiyaa bilenler sölesin
  • Gerçek adını bile gösterecek cesarette değil iken nasıl olur da kıza yanaşıp jest yapacak bu arkadaş onu merak ediyorum.
  • OLUR OLUR...ARTIK KIZLARDA ABAZA...
  • sıftatan tavlıcaksan öle hocanın sordugu her soruya atlama hatta hiç konusma arkalarda otur ama ders dinle netlerin yüksek olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kargaşa -- 13 Ağustos 2005, 18:34:36 >
  • allahım yaratıyon bi de takip et yaw.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Telefoncu72

Hey yarabbim, sen şu kullarına akıl fikir ver....

amin tutututu
  • dersane de önce ders çalışılır kısa sürede konular bitirilip hayvan gibi test çözülür sonra denemelerde kasılır kasılır kasılır en sonunda sınavda kalite bi üni ve kalite bi bölüm kazanılır ondan sonra bil bakalım nolur
    bilemedin ders çalışılır kasılır ama fazla değil sonra okulu bitireceğine ve meslek sahibi olacağına inanınca kzı aranır çoook kolay kafana göre bulunur çünkü çalışkan ve zeki insdanları herkes sever
    bu kadar basit bi şekilde anlatmak zorunda değiliz de mi
  • kendin ol.kendine güven.hiçbir kız veya insan için kendinden ödün verme,onların seni begenmesi veya dikkatlerini çekmek için gereksiz triplere girme.sen yolundan sapma,sabırlı ol.böylece kaliteli bir insan olmuş olursun,herkesin dikkatini de çekmiş olursun karakterinle
    ÖNCE ADAM OL

• Ey Allah ım bu konuyu açan kuluna akıl fikir banada sabır ihsan eyle
  • ne kadar gereksiz ve boş bir konu?her konuyu inceledim burda heralde en gereksiz ve saçması budur heralde....bence forumun kalitesini düsüren bu konu baslıkları olsa gerek
  • dershanenin amacı farkıl diye biliyorum ama sanırım dershane beyazın nasıl kız tavlanır dershanesi sende iyi not alayım diye uğraşıyorsun sanırım
  • quote:

Orijinalinden alıntı: micon

Arkadaşlar bu pazartesi dershaneye başlıyorum. Dershanede nasıl kız tavlanır yazarmısınız. Çok Acil. Teşekkürler.

artık dersaneye bunun için mi gidiliyor

• quote:

Orijinalinden alıntı: guenen

dershanenin amacı farkıl diye biliyorum ama sanırım dershane beyazın nasıl kız tavlanır dershanesi sende iyi not alayım diye uğraşıyorsun sanırım

• quote:

Orijinalinden alıntı: micon

Arkadaşlar bu pazartesi dershaneye başlıyorum. Dershanede nasıl kız tavlanır yazarmısınız. Çok Acil. Teşekkürler.

ilk önce arkadaş olacan, sinsice yaklaşacan

yav kasma kendini hiç, varacağı yere varır olay yeri geldiğinde

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.