Şimdi Ara

dershane sınıf tercihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yıl lise bitti 2012-2013 sezonu için dershaneye yazılacam anadolu teknik lisesi bilişim teknolojileri bölümünden mezun oldum ama alan dışı bi tercih yapıcam. düz lise sınıfınamı yazılsam iyi olur meslek lisesi sınıfınamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: turgayy06

Bu yıl lise bitti 2012-2013 sezonu için dershaneye yazılacam anadolu teknik lisesi bilişim teknolojileri bölümünden mezun oldum ama alan dışı bi tercih yapıcam. düz lise sınıfınamı yazılsam iyi olur meslek lisesi sınıfınamı.

kesinlikle sayısal sınıfa git. hocalar meslek sınıfındakilere farklı muamele yapar. öğrenciler arasındada 2. sınıf muamele görürsün.
    bende geçen sene bitirdim liseyi. aynı senin gibi atl bilişim tek.
    Sayısal sınıfına yazıldım tekrar hazırlanırken. Birçok düz liseliye göre çok çok iyi bir seviyedeydim.
  • tşk ederim öyle yapıcam heralde :D
  • meslek lisesi sınıfı diye bir şey yok ben dershaneye yazılalı 1 hafta oldu hemen hemen 5-6 tane dershaneyle görüştüm bunların içinde fem,final,pi analitik,sınav ... özellikle sordum meslek lisesi mezunları ayrı sınıftamı egitim görüyor diye hiçbirinde yokmuş diyelim ki sen sayısaldan hazırlanmayı düşünüyorsan sayısal sınıfına gidiyorsun çünkü önceden mtok için sadece ygs girmek yeterliydi şimdi durum farklı lys girmen gerekiyor o yüzden meslek lisesi sınıflarını kaldırdılar hala uygulayan dershaneler var mı bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deof54 -- 31 Ağustos 2012; 14:25:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deof54

meslek lisesi sınıfı diye bir şey yok ben dershaneye yazılalı 1 hafta oldu hemen hemen 5-6 tane dershaneyle görüştüm bunların içinde fem,final,pi analitik,sınav ... özellikle sordum meslek lisesi mezunları ayrı sınıftamı egitim görüyor diye hiçbirinde yokmuş diyelim ki sen sayısaldan hazırlanmayı düşünüyorsan sayısal sınıfına gidiyorsun çünkü önceden mtok için sadece ygs girmek yeterliydi şimdi durum farklı lys girmen gerekiyor o yüzden meslek lisesi sınıflarını kaldırdılar hala uygulayan dershaneler var mı bilmem

YGSden alan bölümler hala var. Bazı dershanelerde meslek sınıfları oluyor.
  • pi analitik meslek sınıfına yazıldım benim kafamı kurcalayan su tm veya mf den hazırlansam örneğim tm de fen dersleri yok ben ygs den alabileceğim en yüksek puanı almam lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.