Şimdi Ara

Dershane Beni Oyalıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Dershane ayın 25'inde açılacak.Uğur bu arada. Ben kaydımı aldırmak istiyorum. Mezunum kendim çalışacağım.
    Bugün gittim kaydımı aldırmaya %20'sini vermem gerekiyordu ücretin, anlaşmada öyle yazıyordu.330 tl ilk taksitti, yatırmıştım 70tl verip senetleri alacaktım..Gittiğimde durumdan bahsettim. Merkeze bildirmem lazım, dedi ve beni bir hafta 10 gün sonra arayacağını belirtti! Parayı vereyim dedim onu da kabul etmedi.İsmimi aldı ve merkezle iletişime geçeceğim dedi.

Ayın 15'i senet günü.Sizce beni oyalıyor mu? Dershane başlayınca, farklı bir boyuta geliyor. Tecrübeli arkadaşlar bir yardım edin. Bu yaptıkları ne anlama geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: E=mc²

Merhaba arkadaşlar. Dershane ayın 25'inde açılacak.Uğur bu arada. Ben kaydımı aldırmak istiyorum. Mezunum kendim çalışacağım.
    Bugün gittim kaydımı aldırmaya %20'sini vermem gerekiyordu ücretin, anlaşmada öyle yazıyordu.330 tl ilk taksitti, yatırmıştım 70tl verip senetleri alacaktım..Gittiğimde durumdan bahsettim. Merkeze bildirmem lazım, dedi ve beni bir hafta 10 gün sonra arayacağını belirtti! Parayı vereyim dedim onu da kabul etmedi.İsmimi aldı ve merkezle iletişime geçeceğim dedi.

Ayın 15'i senet günü.Sizce beni oyalıyor mu? Dershane başlayınca, iş farklı bir boyuta geliyor. Tecrübeli arkadaşlar bir yardım edin. Bu yaptıkları ne anlama geliyor?

Dersaneye git dersane müdürüyle falan konuş. Sonuçta oranın yetkilisi o. Ayrıca dersler başlamadan önce hatta dersler başladıktan sonra 1 ay içerisinde mazeretsiz olarak ayrılma hakkın var. Ona göre. Seni bırakmamaya veya para koparmaya çalışırlarsa sert çık sende. Hakkını ara.

• aynen bir aylık süren var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.