Şimdi Ara

Ders programım nasıl (ss'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buna benzer bir tane daha yapmıştım saatli ve ağır olduğu için uyamadım ama kararlıyım buna uyacağım okul dersleri zaten basit 11.sınıfım hedef hemşirelik ve zihin engelliler öğ. nasıl program tavsiyeleriniz neler??

3 Gündür uyguluyorum akşam 7 gibi başlayıp saat 12 de bitiriyorum,biraz yorucu ama her şey iyi gidiyor mesela dün kimya 3 saatte neredeyse ilk ünite bitecek.Sizce her gün bir konu bitirmeli miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lerka1095 -- 5 Aralık 2013; 18:54:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• La oglum gidin gezin lan ne dersi..hyr derece hedeflesen neyse diyecem bide hemsrelik yani.
    Bak son sene millet calisir sen yatarsin kebdini sikma..

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberSword

quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

La oglum gidin gezin lan ne dersi..hyr derece hedeflesen neyse diyecem bide hemsrelik yani.
    Bak son sene millet calisir sen yatarsin kebdini sikma..

Hocam niye sinirlendin

Matematik ve fen temelim hiç olmadigi için korkuyorum ondan böyle

Yazin halledersin meeak etme.simdi 11i hallet.

• hemşirelik için mi uğraşıyorsun la, şimdi başlasan tıpa gidersin
  • Sosyalden yapabilsem 120 neti geçecem ama lanet olası ezber (11.Sınıfım) Nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manevizengin -- 1 Aralık 2013; 22:38:35 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vmaskesi

hemşirelik için mi uğraşıyorsun la, şimdi başlasan tıpa gidersin

Hocam mat fende birşey bilmiyorum pek tarih coğrafyada girdigim denemelerde il genelinde hep ilk 50lerde okuluyorum(yaklasik 10 20bin) kisi giriyor.Galiba çalışırsam kazanabilirim hemşirelik

kardeş sosyalin bu kadar iyiyse boş ver hemşireliği hemşire nedir yani illa sağlık olacak diye bir şey yok felsefe oku tarih oku yazar ol gazeteci ol hem daha çok para hemde düzenli iş saati yok saba 12ye kadar yat mis gibi
  • Sayısallardan zaman kalmıyor ki.

• quote:

Hocam sizin yorumunuz benim için çok değerli

ben şu gün şu dersi çalışacağım demezdim genelde en erken hangi konuyu bitirmem gerekiyorsa onu bitirdim, bitirmem gereken konuları bir köşeye yazardım gerekirse günlere filan bölerdim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

quote:

Hocam sizin yorumunuz benim için çok değerli

ben şu gün şu dersi çalışacağım demezdim genelde en erken hangi konuyu bitirmem gerekiyorsa onu bitirdim, bitirmem gereken konuları bir köşeye yazardım gerekirse günlere filan bölerdim

11.sınıf oldugum için konulara ayirmadim fazla sıkmadan çalışmayı düşünüyorum umarim mat ve fen +20 yapabilirim

pardon o kısmı okumamışım. bence ygs konularını boşver yazın halledersin onları, 11.sınıfa çalış ygs-lys arasındaki dönemde rahat olursun, özellikle geometriye çok ağırlık ver, günde 20 soru paragraf çöz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sipriyalli defter

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vmaskesi

hemşirelik için mi uğraşıyorsun la, şimdi başlasan tıpa gidersin

Hocam mat fende birşey bilmiyorum pek tarih coğrafyada girdigim denemelerde il genelinde hep ilk 50lerde okuluyorum(yaklasik 10 20bin) kisi giriyor.Galiba çalışırsam kazanabilirim hemşirelik

kardeş sosyalin bu kadar iyiyse boş ver hemşireliği hemşire nedir yani illa sağlık olacak diye bir şey yok felsefe oku tarih oku yazar ol gazeteci ol hem daha çok para hemde düzenli iş saati yok saba 12ye kadar yat mis gibi

Bende okumayı isterim ama gelecek kaygısı vs. bide bu bölümü uzun zamandir düşünüyorum ama kazanamam gibi bi korku var içimde

hemşirelik ne kardeş akıllı mantıklı ol sosyal alanlarda çok daha fazla para var

• hemşirelik diyon ders programı yapıyon sen neyin kafasını yaşıyon diye sorarlar adama git hayatını yaşa kardeşim seneye çalışırsın ya da hedef değiştir
  • 11 sınıfsın. bana kalırsa test çözmek yerine eğer çalışmakta istiyorsan az az konu tekrarı yap. defterlerini oku. kitaptan altlarını çiz önemli yerleri yeterli olur. 11'i bırakma ama matematiği çok önemli bence

hemşireliği gerçekten istiyorsan hedefinden vazgeçme. Eğer daha iyi bir yer istiyorsan ama ben yapamam diyorsan intihar et :) Daha 11 sin. önünde koca seneler var.. Ben matematiği 12. sınıfta hallettim. Yapamam edemem desemde çalıştım soru çözdüm. Yapamıyorum diye düşünme daha 11 sin sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yehenebe -- 2 Aralık 2013; 20:41:36 >
  • quote:

Haklisin ama eger kendini on plana cikarirsan iyi para kazanirsin bende o özguven ve cesaret yok :(

hayatının hatasını yapıcaksın iyi düşün hemşirelik lan hemşirelik en azından veteriner ol istanbulda filansanda entelleri kazıklar kazıklar durursun milleti iyi düşün tıp mühendisi olabilir fizik tedavi olabilir bunlar puanlar düşük iyi işler gel sen bırak hemşireliği
  • Önceliğin 11 olsun, boş zamanlarında belirli bir sıraya göre konuları bitirmeye çalış bu benim fikrim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sipriyalli defter

quote:

Haklisin ama eger kendini on plana cikarirsan iyi para kazanirsin bende o özguven ve cesaret yok :(

hayatının hatasını yapıcaksın iyi düşün hemşirelik lan hemşirelik en azından veteriner ol istanbulda filansanda entelleri kazıklar kazıklar durursun milleti iyi düşün tıp mühendisi olabilir fizik tedavi olabilir bunlar puanlar düşük iyi işler gel sen bırak hemşireliği

Aslında çok haklisin ailemde hiç begenmiyor hedefimi,2 sene hayatimdan ödünç verip daha kaliteli bir hayat yaşamam mümkün ama ben yapabilirmiyim kazanabilirmiyim onlari bide o var işte :(

daha 11 sin herkes yolun başında sen 100 metre yürüdün bazıları 300 tüz 2 ay koşarsan yetişirsin sonrada fark atarsın tıp bile kazanabilirsin imkansız diye ber şey yok

• Dostum gözünü seviyim öz güvenin olsun biraz.Yapamam, edemem insanı hayatta her zaman kaybeder.Niye yapamıyasın bu sınavlara 5 6 ayda hazırlanıp babalar gibi puan yapan adamlar var.Onlardan senin ne farkın var ? (doğuştan zeka geriliğinin olmadığını var sayıyorum) İlla ki şuan başlarım diyorsan adam gibi hedef belirle, 1.5 sene önceden başlayan adam Hukuk, Tıp veya Boğaziçi, ODTÜ sosyal bölümlerini hedefler.Hemşirelik Dünya"nın en çok kazandıran işi bile olsa tercih etmem, ömür boyu etiket gibi yapışıcak üstüne.Ona göre bir MESLEK seç ...
  • Ne güzel işte demek ki tek sorunun gereksiz kaygılanmak onu aştın mı hedefinin de üstünde bir yer kazanırsın bence.Programına yorum yapamam çünkü herkesin çalışma stili, konuyu kavrama süresi farklı.Mesela bende bu sene mezun olarak sınava hazırlanıyorum çoğunluğun aksine dershaneye gitme gereği duymadım deneme sınavları için bir dershaneyle anlaştım belirli tarihlerde gidip katılıyorum.Yani demem o ki yaptığın program sana yetersiz geliyorsa saatleri uzat veya fazla geliyorsa saatleri düşür sana kalmış ...
  • Galiba orada antrenmanlarla matematik yazıyor, o kitapları hızlıca bitirmeye çalış matematiğe biraz yatkınlığın oluşsun sonrasında bir kolay kitap daha yaparsın ardından iyi kitaplara geçersin. Şimdiden başladığın için yapamayacağın bir yer yok diyebilirim.
    Paragrafları bol bol çöz. Hız kazan.
    Fen derslerinde sıkıntı çekersen netten veya dersanede konuları dinle sonra bir daha çalış.
    Kolay gelsin, yolun açık olsun.
  • quote:

Ders programım nasıl (ss'li)

Buna benzer bir tane daha yapmıştım saatli ve ağır olduğu için uyamadım ama kararlıyım buna uyacağım okul dersleri zaten basit 11.sınıfım hedef hemşirelik ve zihin engelliler öğ. nasıl program tavsiyeleriniz neler??

3 Gündür uyguluyorum akşam 7 gibi başlayıp saat 12 de bitiriyorum,biraz yorucu ama her şey iyi gidiyor mesela dün kimya 3 saatte neredeyse ilk ünite bitecek.Sizce her gün bir konu bitirmeli miyim?

Bak adamsın sen ben sağlık meslekte okuyorum mezun olanlardan biri senin gibi son iki sene çalıştı hem memur olarak atandıı hem hemşirelik okuyor böye devam kpss de çalış.

• Dostum bu programın tamamını bana da atar mısın ? Bi harikaymış bide saat 8.20'de sabah sabah nasıl çalıyorsun yahu ? :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.