Şimdi Ara

Ders programı katLiam'ı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Salı , Çarş. , Perş. 12 Ders

Benim anLamadıgım sabah 7:50'den aksam 17:15'e kadar hangi ögrenci ders'e dayanır...

Yada Aranızda Dayana biLecek oLanLar var mı...

KatLiam ProgramLarınız Varsa Gösterin

• pzrtsı 7 ders
    salı carsamba persembe 10 ders
    cuma 6 ders

sabah 8 aksam 17:15
  • anadalu teknikmi ? okul
  • bizimde 10 uncu sınıfta sadece cuma günü 10 saatti son saat yerlerde sürünecek dereceye gelioduk düşün artık
  • hepsi 7 bizde
  • lisede bizimde böyleydi ama tek farkla

pazartesi,çarşamba ve perşembe 12 ders

salı 10 ders

cuma,cumartesi ve pazar tatil

edit: lise 1 de böyleydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisiko__ -- 11 Şubat 2008; 21:03:49 >
  • Paso 6 yarabbi şükür
  • quote:

Orjinalden alıntı: One Step CLoser

Benim anLamadıgım sabah 7:50'den aksam 17:15'e kadar hangi ögrenci ders'e dayanır...

Yada Aranızda Dayana biLecek oLanLar var mı...

Lisede dersimiz 7,30 da baslar aksam üstü 18,00 da biterdi...Hemde haftanın 4 günü atelyeydi..sen sanslısın evlat...
  • 8-8-8-7-7
  • 10-8-8-9-10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC DC -- 11 Şubat 2008; 21:10:34 >
  • Mezun oLdum Sonra Dershaneye ßaşLadım Sana Ders Prog. Yazayım

Sadece TatiL günü Pazartesi Haftanın Diğer GünLeri sabah 8.00 da ders başlıyo öğlen 1.30 a kadar ondan sonra 1 saat öğle arası ve sonra akşam 17.30 a kadar ders war ßu ilk dönem ßöle oldu sonra şubat ayına geldik millet tatildeyken ßiz haftanın 7 günü günde 10 saat test çözüyoduk günde yaklaşık 500-600 soru çözüyoduk ve yarın dershane başlıyo ders programı şöyle

Pazartesi--Salı--Çarşamba--Perşembe--Cuma Sabah 8.00 Ders ßaşlıyo 13.30 da ßitiyo 1 saat öğle arası sonra 17.30 da akşam arası ondan sonra 21.30 a kadar ders hafta sonLarıda 1-2 derslik etüdLEr. (ßende Artk Dershanede mi yatsam die Düşüyorum) Haftada Annem ve ßabamdan fazLa dershane Ark. ve öğretmenleri görüyorm

iLk zamanLar. Pek alışamadım Ama Arada 2-3 Hafta Geçince hiç zor geLmemeye ßaşLAdı

• quote:

Orjinalden alıntı: sinan681

hepsi 7 bizde

anadolu lisesi rulez
  • EML okudum

Pazartesi günleri 9 dersti öğlene kadar uyur ya da sınav varsa göz gezdirirdim öğleden sonra beden eğitimi vardı millet maç yapar biz çay ocağına kaçar muhabbet eder 1 saat sonra dönerdik

çarşamba günleri 13 dersti öğlene kadar uyurdum öğleden sonra okuldan kaçardım

Perşemde 6dersti öğlene kadar uyur son ders muhabbet ederdim

Diğer günleri hatırlamıyorum tam tamına 8-9 ay oldu okul biteli

• Benim Teknik Lise Endüstride Ne Kimya Var Ne BiyoLoji Önceden Ne GüzeL Hergün 9 Saati 2:40'da Cıkıyorduk
  • En rahatı benimkider aml ve atl ler arasında

Paz. 7, Salı 5, çarşamba 8, perşembe ve cuma 10

10. sınıf bilişim bölümü
  • liseyi, geç 45 50 dk bir tenefusun var molan var, bi üniye geç görelim, 12 dersi ararsın , 4 saat blok derste.
  • 9-9-9-8-11
  • yav 10 saatte sanki bana yarısı beden müzik resim sağlık çevre gibi kıytırık dersler. siz bi üniversiteye gelin de ders görün...
  • Lisede 10 saatten bişe olmaz
    ben istatistik okuyorum 2saat analiz dersinin üstüne 2 saat olasılık dersini kaldıramıyorum kaldıranı da görmedim altı üstü 4 saat ama dayanabilen yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

yav 10 saatte sanki bana yarısı beden müzik resim sağlık çevre gibi kıytırık dersler. siz bi üniversiteye gelin de ders görün...

o söylediğin derslerden bir tanesini bile görmüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.