Şimdi Ara

DERS : KAMERADAN GÖRÜNTÜ AKTARMA (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.958
Cevap
14
Favori
845.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bır sorum olacak sımdı benım kameramda hem DVI cıkısı hem USB cıkısı var, ben USB kablosu ıle goruntu aktarıyorum fakat DVI ıle aktarırsam daha mı kalıtelı olur, yoksa bır sey degısmez mı....ana kartımda firmware portu mevcut
  • dv daha kaliteli olur........
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serkyilmaz

Merhaba bır sorum olacak sımdı benım kameramda hem DVI cıkısı hem USB cıkısı var, ben USB kablosu ıle goruntu aktarıyorum fakat DVI ıle aktarırsam daha mı kalıtelı olur, yoksa bır sey degısmez mı....ana kartımda firmware portu mevcut

Baranel
    ---------------------------------------
    dv daha kaliteli olur........

-------------------------------------

Yine Baranelin (USB) damarına dokunmuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaybeyi -- 3 Aralık 2006; 20:36:38 >
  • Arkadaslar sorunun cevabı ıcın tesekkur ederım, ama benım bılgısayarımda 1394 portu yokmuş, boşuna ugrasıyormuşum.....fakat sımdı 1394 kartlarının fıyatlarına baktım 25 ytl cıvarında bu kartı almaya deger mı, ben usb ıle bılgısayara aktarım yapabılıyorum ama 1394 portu ıle aktarırsam goruntu kalıtesı cok mu yukselır, kısaca 25 ytl ye deger mı bu kalıte ıcın...
  • hocam 100 bile deseler deger en azından usb denen o lanet balantıdan bin kat daha iyidir ben diyorum bana inan tabiyki dv kartın üstüde var snazzi ama dv şimdilik sana yeterde artar.........
  • merhaba arkadaşlar ulead video studio 10 indirdim ama 30 günlük deneme sürümü bunların orjinallerini nereden bulabiliriz nerelerde satılır???
  • quote:

Orjinalden alıntı: pıtırcan

merhaba arkadaşlar ulead video studio 10 indirdim ama 30 günlük deneme sürümü bunların orjinallerini nereden bulabiliriz nerelerde satılır???

öncelikle tebrik ederim ve şöyle bir hatırlatma yapmakda isterim işlemler 2 başlıklı olur 1 softver yazılımsal 2 hardver işlevsel yani kendi işlemcisi siz soft olanı tercih ettiniz diyelim ve bi sürü dolar verip yazılımı orjinal versiyonunu alabilirsiniz şuda varki aşşagı yukarı aynı paraya hardverde satın alabilirsiniz yanihttp://www.mastercom.com.tr/ur_snazzi_3.html ve orjinal yazılımda verirler ve çok daha başarılı ilemler yaparsın.........

• mrb arkadaşlar stüdyo 9 kullanıyorum. Görüntüyü vcd olarak kayıt yapmak istiyorum. custom ayarlarından 3000 bit rate yapıyorum ama cd ye yazdırırken 1150 bit rate de yazıyor.
    Bunun için ne yapmam gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasar82

mrb arkadaşlar stüdyo 9 kullanıyorum. Görüntüyü vcd olarak kayıt yapmak istiyorum. custom ayarlarından 3000 bit rate yapıyorum ama cd ye yazdırırken 1150 bit rate de yazıyor.
    Bunun için ne yapmam gerekir.

1150 max sınırdır dvd de farklı min 6000 max 8000 degeridir
  • öncelikle foruma yeni üyesin aramıza hoş geldin forumdasın görüyorum ben burdayım sorun varsa cevap lıyayım yada sen saatlece okuma bensana yollayım...........
  • ve ayrıca buraya git azısına tıkla teknik yardım de giti tıkla hertürlü pc sorunlarına neredeyse 24 saat cevap bulacagın bi sürü arkadaşın olur sorunun ne ise yazarsın anında cevap gelir açılan sayfada yeni mesaj de yeter ve başlık yaz ve sorununu anlat anında çözüm gelir yeni mesaj ise teknik yardım sayfasının üst sol tarafında yer alır........
  • kardeş çok teşekkürederim.
    sony hc-21e mini dv kameram var. 30 dakikalık bir görüntü çektim ve vcd yapmam gerekiyor max 1150kb/s baya görüntü kaybına neden oluyor. peki bu max 3000kb/s olyı nasıl oluyor.
  • siz ona aldanmayın 3000 svcd ye bile çok dvd yapın dvd de 8000 bile destekler max 3000 yaparsanız yeniden convert yani 1150 ye düşürür........
  • saol teşekkürderim.Bir sorunum olursa yine rahatsız ederim
  • merhaba arkadaşlar benim sizlere bi sorum olacak ben kameramdaki görüntüleri 45-50ytl civarındaki capture cartla atmaya çalışıyorum ama nedense capture yaparken kameradaki görüntü ile pc arasında çok büyük bi fark var yani pc görüntü karanlık çıkıyor dünde bu işlerle ilgilenen bi fotoğrafçıya gittim benim kaseti verdim kendi kamerasıyla capture işlemi yaparken görüntüyü bire bir yakalıyor ve capture cartı 800-900ytl civarındaymış acaba diyorum benim görüntüde bu capture cart yüzündenmi karanlık oluyor...
  • yoo okadar karanlı olmaz o yapankişi snazzi kullanıyor haliyle kaliteli olur nedir snazzi hard ver biz sofver kullanıyoruz evet biraz karanlık demeyelimde kontras diyelim oluyo ama dvd ye yazıp tv de izledimizde olmaz gene aynıdır o monitörden kaynaklı size biede şöyle anlatayım tv kartla tv izleyin görüntü karanlık olur tv de izleyin aynı kanalı daha berraktır yani mönütörler tv berraklını veremezler yada şöyle dvd playerinizin mönitör balantısı varsa takın bakın tv berraklıgı yoktur dedigim gibi dvd yapın dvd playerinize takın tv ye o zaman anlarsınız yada orjinal bir filmi dvd playerde tv de izleyin bide pc de
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunaygul -- 6 Aralık 2006; 9:50:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: baranel

yoo okadar karanlı olmaz o yapankişi snazzi kullanıyor haliyle kaliteli olur nedir snazzi hard ver biz sofver kullanıyoruz evet biraz karanlık demeyelimde kontras diyelim oluyo ama dvd ye yazıp tv de izledimizde olmaz gene aynıdır o monitörden kaynaklı size biede şöyle anlatayım tv kartla tv izleyin görüntü karanlık olur tv de izleyin aynı kanalı daha berraktır yani mönütörler tv berraklını veremezler yada şöyle dvd playerinizin mönitör balantısı varsa takın bakın tv berraklıgı yoktur dedigim gibi dvd yapın dvd playerinize takın tv ye o zaman anlarsınız yada orjinal bir filmi dvd playerde tv de izleyin bide pc de

iyide ben pc'de filmleri gayet güzel bir şekilde izliyorum yani hiçde karanlık değil bunun başka bi nedeni olmalı...

• composit çıkışlamı yoksa svideoylamı daha performanslı olduğunu ölçebilmek için pc ye aktardığım video görüntüsünü test eden bi program varmı. sanki eskiden xingde böle bişi vardı.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.