Şimdi Ara

Ders calismayi ertelememek icin ne yapiyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Ders calismayi ertelememek icin ne yapiyorsunuz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Ben ertelemezsem adam akilli calisiyorum ama ertelemeye baslarsam erteleye erteleye ders calisma aksama kaliyor mesela bugun oldugu gibi.Okuldan yorgun geldigim icin de oluyor ama bu boyle olmaz tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Mesajı Yerinde Gör

Ders calismak kimileri icin cok sıkıcı bir eylemdir.Bundan dolayi 1 dakikalik bosluk bile insana bal gibi tat verir.18 yasindaki ic yapimiz ve bu mevsimler su koyvermeye cok musaittir.Bunun icin en onemli dusman kurban bayrami tatilidir.Ogrencilerin %90'ı o aralikta performansi cok fazla dusurur.Yuksek bir dagdan asagi atlarken asagi bakarsan atlayamassin.Urkersin.Kendini aniden asagi birakman gerekir.Ders calisirkende ayni.Calisayim mi,cok yorgunum,biraz uyuyayim diye daldigin uykudan sene sonunda uyanirsin.Ders calismaya aniden gececeksin.Bir bakicaksin kendini masada bulacaksin.Sakin bekleme toparlayamassin.

• Yüzbaşı
    258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lodbrok

Ben ertelemezsem adam akilli calisiyorum ama ertelemeye baslarsam erteleye erteleye ders calisma aksama kaliyor mesela bugun oldugu gibi.Okuldan yorgun geldigim icin de oluyor ama bu boyle olmaz tavsiyelerinizi bekliyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Lodbrok

Ders calismak kimileri icin cok sıkıcı bir eylemdir.Bundan dolayi 1 dakikalik bosluk bile insana bal gibi tat verir.18 yasindaki ic yapimiz ve bu mevsimler su koyvermeye cok musaittir.Bunun icin en onemli dusman kurban bayrami tatilidir.Ogrencilerin %90'ı o aralikta performansi cok fazla dusurur.Yuksek bir dagdan asagi atlarken asagi bakarsan atlayamassin.Urkersin.Kendini aniden asagi birakman gerekir.Ders calisirkende ayni.Calisayim mi,cok yorgunum,biraz uyuyayim diye daldigin uykudan sene sonunda uyanirsin.Ders calismaya aniden gececeksin.Bir bakicaksin kendini masada bulacaksin.Sakin bekleme toparlayamassin.

• Yüzbaşı
    315 Mesaj
    Ayni olay bendede var 15 gündür Yatıyorum eylule kadar işe girmistim daha kitap açmadım mezunum ama,gecen sene kahve cay içiyordum pc net kapalıydi saten daha kolay oluyodu can sıkıntısından çalışıyodum

arkadaşa kesinlikle katılıyorum tek çözüm yolum bu
    |
    |
    Hellmeyeah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

for. procrastinators

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bionic. -- 23 Eylül 2014; 20:48:01 >
    |
    |
    senin ders çalışmanı engelleyen veya oyalayan ne varsa 1 seneliğine hayatından sil kesinlikle işe yarıyor
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.