Şimdi Ara

Ders Çalışma ve Deneme Günlüğü [MEZUN] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
5
Favori
5.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dostum kimyayı alıyorsun simetri lys kimya youtubedan x2 ile atıyorum gazları izleyip simetriyi açıp mor ve sarı örnekleri çözüp geçiyorsun organike geldiğin zaman kimya adası izleyip organik çap konu anlatımdan örnekler ve soruları çözüyorsun ben bu şekilde kimyayı baştan sona 3.5 haftaya yakın sürede bitirdim fizikte baştan sona umut öncül + bireyb tam 26 günde bitti (modern fizik) bir dakika bile bekleme asıl hemen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Puppey kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bitirdim ben de. Gerçi benim fizikte elektrik duruyor

• 29 Mayıs

Sonunda 345 in ilk denemesini çözdüm. Matematiği fullemek için o kadar kastım ki 20 dk kala fen+sosyal duruyordu. Fizikte rekor yaptım 7 de 7 yanlış neyse netler:

Türkçe:33.75
    Mat:34
    Fen:10
    Sosyal:10

Neden zorladım matta bilmiyorum +10 net koyabilirdim 1 soruda takıldım 10dk gitti zaten öncesinde de işlem hataları varmış. Yoksa deneme cidden aşırı basit. Fizik garipti gerçi 7 de 7 yanlış neyse uzatmıyım bidahakine süreye daha dikkat edicem
  • Bilgecandede58 kullanıcısına yanıt
    Hocam elektrikde devreler bir şey değilde manyetizma kısmı çok bela formüller falan birbirine giriyor

• Puppey kullanıcısına yanıt
    Ben de onları diyorum. Bir kısmını salcam zaten yetişmiyor.

• 345 in 2. tyt denemesini çözdüm. Daha erken bir saatte yaptığım için daha iyi net geldi galiba ama denemeler çok basit.

Türkçe:35
    Mat: 34.75
    Fen: 14
    Sosyal:11.25
  • ayt kimyayı bende fem ve kimya adası ile bitirdim fakat uzun vadede konu unutuluyor tekrar ve pekiştirme için soru bankası çözülmeli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ditrado kullanıcısına yanıt
    Hız ve denge konusu bence de dinlenip yapılabilecek bir ders değil ama diğerleri kolay yav. Organik için de bir sb dan yada fasikülden bitirsek yeter

• 345 in 3. denemesini çözdüm.

Zaman sıkıntım var.

Türkçe: 35
    Mat: 29.50
    Sosyal: 8
    Fen: 11

Sosyal ve feni zor geldi bana çok çeldirici baya düşük yaptım. konuları tekrar edip 4. yü de bugün akşam çözücem.
  • Tekrar stilin nedir dede test mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sivri uç kullanıcısına yanıt
    Kolaysa konu dinliyorum. Sağlam konuysa 1-2 test atıyorum dinledikten sonra

• 345 4. deneme netler:

Türkçe: 31.25
    Mat:29.50
    Fen: 15
    Sosyal: 8.25

ULAN SOSYAL ALLAH BELANI VERSİN! ULAN ÇELDİRİCİ PARAGRAF SORULARI SİZİN DE VERSİN! ULAN GEOMETRİ SANA ZAMAN KALMIYOR YOKSA ÇOK BASİTSİN.
    Evet arkadaşlar genel olarak böyle. Sosyal 345 in tüm denemelerinde zormuş. Sözlükçe ortak karar sanırım. 33-30-15-15 yapsam bana yetiyordu çok sevinirdim olmadı sizce gerçek sınavla karşılaştırması nasıl olacaktır istediğim netler gelir mi yazın pls
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.