Şimdi Ara

Ders Çalışma Günlüğüm (TM ve Dil) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
7.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neinname

Seneye zevkine girersin, kaybedecek ne var ki

Ben üçüncü sene mezuna kaldım ya, seneye bir de hazırlık okursam yaşıtlarım üçüncü/ dördüncü sınıfta iken ben anca birinci sınıfta olurum. Dolayısıyla hazırlığı atlamam lazım. O yüzden çalışıyorum yani.
    Hocam çalışmışken bence gir. Boşa gitmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O gün gelsin de hele bir . Ama büyük ihtimalle sene sonunda benim ne ingilizcem ne de TYT puanım ilk yüze girmek için yeterli olmaz. 60 lira koyuyoruz sonuçta boşa gitmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neinname -- 21 Ağustos 2018; 21:12:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O gün gelsin de hele bir . Ama büyük ihtimalle sene sonunda benim ne ingilizcem ne de TYT puanım ilk yüze girmek için yeterli olmaz. 60 lira koyuyoruz sonuçta boşa gitmesin
    Hocam bence gir ya ne olacak? Senin temelin bu sene bayağı sağlamlaştı. Okuyordum konularını. Seneye yıkarsın buraları.

• Inşallah hocam :)

Kendimde ilk yüze girebilecek potansiyelin kırıntısını bile görsem girerim büyük ihtimalle. Beni gir falan diye gaza getiriyorsun da sonra ingilizcede ben yüzüncü sen 101. olursan ben karışmam ama :D

• quote:

Inşallah hocam :)

Kendimde ilk yüze girebilecek potansiyelin kırıntısını bile görsem girerim büyük ihtimalle. Beni gir falan diye gaza getiriyorsun da sonra ingilizcede ben yüzüncü sen 101. olursan ben karışmam ama :D
    Hocam ben Tyt'yi 105+ yapacağım da dili fulleyecegim de ohooo okulla bi de onla ugrasamam

• O kadar yüksek netlere gerek yok bence. Öyle bir şey yaparsan ilk beşe falan girersen şaşırmam.

• quote:

O kadar yüksek netlere gerek yok bence. Öyle bir şey yaparsan ilk beşe falan girersen şaşırmam.
    Tyt 78 yaptım diyorum hocam. Çalışmam lazım tekrar ilk 100 için.

• Ben yukarıdaki netlerle kaç yapacağını konudan bağımsız yazmıştım aslında :/

Yine istiyorsan zevkine girersin işte. Ama ben olsam gidip ders çalışmazdım yani

• quote:

Ben yukarıdaki netlerle kaç yapacağını konudan bağımsız yazmıştım aslında :/

Yine istiyorsan zevkine girersin işte. Ama ben olsam gidip ders çalışmazdım yani
    Öylesine denerim. Başarılar hocam.

• Teşekkür ederim hocam. Sana da üniversite de başarılar artık

• quote:

Teşekkür ederim hocam. Sana da üniversite de başarılar artık
    Teşekkürler

• Kolay gelsin hocam başarılar

• quote:

Hocam az önce hazırlıkla beraber götüreceğim demiştin şimdi hazırlığı atlayacağım diyorsun, anlayamadım ki ben seni :d
    bu sene hazırlık görüp kırıkla yerleşebilirsem gittiğim yerde hazırlığı geçicem yani sene kaybı olmicak
  • Godsu kullanıcısına yanıt
    OK, şimdi anladım

• Up

• Hocam motivasyon olsun diye söylüyorum

Ben liseden 2017de mezun oldum. Ygs lysnin son kurbanıyım gecen sene ygsde 120k yapmistim. Matematige yeterli ehemmiyet vermeyince 51kya cekebildim. Sinif arkadasim 11kya çekip marmara hukuka kapagı atti :(

Neyse mezuna kaldim bu sene tytde 71 net ile 106kdayım aytde matematikten 22 net ve edebiyattan 32.75 ile 11kya çektim. Umarım sen de potansiyelinin farkindasindir. Allah kolaylik versin. Iyi çalışmalar

• trkmstf T kullanıcısına yanıt
    Helal olsun hocam, Ayt'de epey ilerletmişsin. Benim TYT daha iyi olduğu halde daha geride kalmışım.

Tesekkur ederim hocam bu arada. Sana da üniversitede iyi çalışmalar

• Hocam konudan bağımsız olacak da,tecil işi nasıl oluyor?

Ya da şöyle söyleyeyim,ben ilk yılımda kalıcam, geçen yıl 12 idim. Tecile gerek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an agony -- 23 Ağustos 2018; 10:26:30 >
  • an agony A kullanıcısına yanıt
    2000 doğumlusun yani. Senin için tecile gerek yok hocam. Seneye üniye gittiğinde rektör senin yerine tecil yapar.

• quote:

2000 doğumlusun yani. Senin için tecile gerek yok hocam. Seneye üniye gittiğinde rektör senin yerine tecil yapar.
    Anladım hocam,teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.