Şimdi Ara

Ders çalışma günlüğü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
16
Favori
12.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam peki bu mps almaya değer mi sence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoist H kullanıcısına yanıt
    Zamanın varsa kesinlikle almaya değer. Ama çok kalın. İlk iki kitap 500 sayfa. Üçüncüsünü (analitik) bilmiyorum ama o da en az 300 sayfa var sanırım.

• neinname kullanıcısına yanıt
    mezuna mi kaldiniz hocam. Gunde sasece geo 7 saat çalışıyorsunuz oteki dersleri nasıl hallediyorsunuz?

• Mezunum hocam. Bugün dershaneye gitmediğim için bu kadar çalışabildim. Diğer derslere de çalışmak için baya fazla çalışmam gerekiyor. Bazı günler sadece geo çalıştığım da oldu açıkçası. Ama şu sıralar bu sorunu çözdüm sayilir gibi

• başka bir şey yazmıştım ama yukardaki cevaplarınızı okuyup sorumun cevabını aldım.İnşallah başarırsınız tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yevgeniy -- 7 Aralık 2017; 14:58:40 >
  • yevgeniy kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam

• up
  • Güncel

• Helal olsun gerçekten ben bütün konulara 3 saat ayıramıyorum sizin yaptığınız ibretlik.Başarılar umarım istediklerinizin en iyisi olur

• Teşekkür ederim hocam. Umarım sizin de istediklerimizden daha iyileri olur

Karekök lys sb ayarında hangi kitap var?

• Melikizm M kullanıcısına yanıt
    Pek bilmiyorum ama birey C o ayarda hatta daha zor sanırım.

• Kolay gelsin :D
    Bende senin gibiydim. Sürekli geometri çözdüm ama bazı günler günde 5-7 saat geometri çalıştığını yazmışsın fazla gibi biraz.
    Bence her gün çöz evet ama max. 1:30-2 saat falan çöz. Ayrıca diğer derslerede zaman ayır :D
  • AceİsBack A kullanıcısına yanıt
    Hocam söyle bir sıkıntı var ki çok güzel yavaş çözüyorum. Mesela 1.5 saatte sadece 4 soru çözdüğüm bile oluyor. O yüzden mecburen bu kadar zaman çalışmak zorundayım.

Mps ile paralel baska bir kitap daha cöz,oradaki klasik sorular gibi gelmeyecek,yanına bir eksen kafadengi yada acil geometri koy benden sana güzel bir tavsiye.
  • mvp1mp M kullanıcısına yanıt
    Başka kitaplar daha çözmeyi planlıyorum zaten. Mps hayatta yetmez. Ama daha kitaba karar veremedim

• Konuyu geometri günlüğünden tüm dersler günlüğüne çevireceğim sanırım. Diğer dersleri aksatmaya başladım çünkü.

• Up

• hocam kitaplığını fotosunu at hangi kaynakları kullandığını bilelim kaynakların kapagınoı atmana gerek yok yandan at yeter
  • Ders çalışma günlüğü

Hocam bir bu kadar da dolapta var ama en çok kullandıklarım bunlar. Aşırı fazla kitabım var kitaplığa bile sığmıyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.