Şimdi Ara

Derin Dondurucu Önerileri En İyi Derindondurucu Hangisi (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
991
Cevap
60
Favori
537.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Profilo DF1136W3VV Low frost değil hocam.
  • espial kullanıcısına yanıt
    Birçok yerde Low frost yazıyor. Satıcı da o şekilde söylemişti. Siz neden low frost değil dediniz statik midir bu dolap ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uğur 5168 nofrost aldım. Yer problemi yüzünden 55 cm lik almak zorunda olduğum için buna bayağı para vermiş oldum. Üründe made in china yazıyor şaşırdım. Yerli bir ürün diye biliyordum. 7 yıl grantili bakalım inşallah sorun yaşamadan kullanırız.
  • Déad kullanıcısına yanıt
    Hocam ben belki yanılıyorum ama low frostu ben evaporatörün kapalı olduğu sistem biliyorum kendi kullandığım low frostta öyle.
  • 1 haziranda aldığım Arçelik 2171 derin dondurucuyu 14 Haziran pazar günü saat 16:00 da fişe taktım ve 4 saat boyunca dondurucu modunda boş olarak çalıştırdım.
    4 saat sonra deneme amaçlı olarak içine üç beş parça bir şeyler koydum.

Alet 42 desibelden fazla sesli çalışıyor gibi geldi. ilk defa çalıştığı için normal karşıladım. 24 saat kendini toparlamasını bekledim.
    Sonuç pek değişmedi , belirli bir süre sesli çalışıyor sonra sessiz sessiz çalışmaya devam ediyor. sonra tekrardan sesli olarak çalışmaya başlıyor.

sesli çalıştığı vakit 6 metre uzaktaki salondan sesini çok rahat duyabiliyorum.

zeminden kaynaklı olabilir diye düşündüm. ayaklarını daha sağlam hale getirdim ama pek bir etkisi olmadı.

çıkardığı sesin normal olmadığını düşünüyorum. 39 desibellik buzdolabının sesini mutfak kapısından girmeden duyamıyorum.

içi boş olduğu için mi böyle yoksa kendini toparlaması biraz daha uzun mu sürüyor bilemedim.

tecrübeli arkadaşlar yorum yazarsa ona göre hareket etmeyi düşünüyorum.

ilgili video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadettinpolat -- 16 Haziran 2020; 0:54:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sadettinpolat

1 haziranda aldığım Arçelik 2171 derin dondurucuyu 14 Haziran pazar günü saat 16:00 da fişe taktım ve 4 saat boyunca dondurucu modunda boş olarak çalıştırdım.

Alet 42 desibelden fazla sesli çalışıyor gibi geldi. ilk defa çalıştığı için normal karşıladım. 24 saat kendini toparlamasını bekledim.
    Sonuç pek değişmedi , belirli bir süre sesli çalışıyor sonra sessiz sessiz çalışmaya devam ediyor. sonra tekrardan sesli olarak çalışmaya başlıyor.

zeminden kaynaklı olabilir diye düşündüm. ayaklarını daha sağlam hale getirdim ama pek bir etkisi olmadı.

çıkardığı sesin normal olmadığını düşünüyorum. 39 desibellik buzdolabının sesini mutfak kapısından girmeden duyamıyorum.

içi boş olduğu için mi böyle yoksa kendini toparlaması biraz daha uzun mu sürüyor bilemedim.

ilgili video

Kesinlikle normal değil. Zaten vibrasyon yani salınım sesi geliyor. Motor tarafında sıkıntı var. Servis çağırıp değişim istemeniz öneririm.

Normalde ben kurulduğunda annemlerdeki 2171`in yanında değildim ilk performansı bilmiyorum ama geçen gün 5 saat kadar elektrik gittiğinde yanındaydım. Sonuçta ısı kaybı olduğu için son devirde çalışmıştır diye tahmin ediyorum ama ben evdeki hafif gürültuden dolayı çalışıp çalışmadığını kulağımı dayayarak anlayabildim.

• sadettinpolat S kullanıcısına yanıt
    Aynı modelden bende de var. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve kesinlikle bu ses normal değil. Benim dolap yaklaşık 4 metrekare büyüklüğünde kilerde duruyor, kilerin kapısını açık tutuyorum içerisi dolabın sıcaklığı ile ısınmasın diye ve kilere girip dolaba yanaşmadan dolabın çalışıp çalışmadığını anlayamıyorum. Servis çağırın bence de...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar derin dondurucu uğur nofrtost kullanmaya başladım. Servis dereceyi -18 den -20 ye getirdi. Bunun bir faydası var mı? sizinkiler kaç derecede ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadettinpolat

1 haziranda aldığım Arçelik 2171 derin dondurucuyu 14 Haziran pazar günü saat 16:00 da fişe taktım ve 4 saat boyunca dondurucu modunda boş olarak çalıştırdım.

ilgili video

Son 4 gündür dolap normal şekilde çalışıyor. dolabı zorlamak için sıcaklığı -24 e düşürdüm , kapısını uzun süre açık tuttum ama o rahatsız edici sesi bir daha çıkarmadı. normal şekilde çalışıyor. zaman içerisinde kendine geldi sanırım :)
    takip etmeye devam ediyorum.

• 1500-1800 TL arasına az elektrik harcayan, sessiz 200 lt üstü ne önerirsiniz?

• Arkadaşlar Uğur 7246 düşünüyorum, malum sebeplerle mağaza ziyaret etmedim hiç, muadili ürün tavsiye eden var mı? Bir de mağazalarda internetten daha uygun fiyat alan oldu mu hiç?

• Ben de Arçelik 2171 DY de karar kıldım. İnş memnun kalırım. Az önce CHIPPIN programıyla mağazaya gitmeden KK tek çekim 2500 e aldım. Ankara Atlantis AVM Arçelik bayiinden. Mağaza müdürü Cemil bey sağolsun çok ilgilendi. Uygun fiyat, extra ilgi ve güvenilir mağaza. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Yarın servis inş getirip kuracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntnt41 -- 22 Haziran 2020; 0:18:48 >
  • Bende bugün Cemil beyi aradım. Muğla'da oturuyorum. Sağolsun çok yardımcı oldu 50tl Arçelik ekstra nakliye ücreti alıyormuş. Gerçekten hem çok ilgili yardımcı oluyor hemde fiyatları uygun. Fakat Arçelik solunum cihazı ürettiği için gönderimi 30 iş gününü bulabilirmiş. Almak isteyenler kısa sürede sipariş vermelerinde fayda var teslimat süresi uzun çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: ntnt41

Ben de Arçelik 2171 DY de karar kıldım. İnş memnun kalırım. Az önce CHIPPIN programıyla mağazaya gitmeden KK tek çekim 2500 e aldım. Ankara Atlantis AVM Arçelik bayiinden. Mağaza müdürü Cemil bey sağolsun çok ilgilendi. Uygun fiyat, extra ilgi ve güvenilir mağaza. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Yarın servis inş getirip kuracak.
    Cemil beyin söz verdiği gibi derin dondurucuyu bugün Arçelik servisi gelip kurdu. Kapı kolunun yönünü değiştirmek istedim. Servis bunun için bir kit/aparat gerekiyor, Fabrikaya sipariş vereceğiz gelince de değiştiririz dedi. ben de tamam dedim. Malzeme kalitesi beklediğimden iyi geldi. Şu an sessiz çalışıyor. Alacaklara tavsiye ederim. Cemil beye tekrar tşklr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntnt41 -- 22 Haziran 2020; 19:54:58 >
  • Profilo DF1133W3VV A++ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu 2.599,00 TL yerine 1.999,00 TL
    https://urun.n11.com/beyaz-esya/profilo-df1133w3vv-a-7-cekmeceli-derin-dondurucu-P435844642

• halil_tuyun48 kullanıcısına yanıt
    6 çekmeceli Beko 7361 için akakce'deki internet fiyatına göre bir bayiyi aradım, İnternet fiyatının aynısını söyledi. Tamamen peşin için de çok az bi fayda var. Yakınımda bir bayide sordum, peşin fiyatına bile daha yüksek söyledi.

Yalniz Chippin için websitelerinde seçenek yok, tamamen telefonda tarif ederek mi Chippin'le aldiniz? Tüm bayilerde geçerli mi acaba?

• Arkadaşlar merhaba,

Siemens düşünenler için Temmuz fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• Vestfrost VF 1210 A+ 6 Çekmeceli Derin Dondurucuhttps://www.hepsiburada.com/vestfrost-vf-1210-a-6-cekmeceli-derin-dondurucu-pm-mtvesvf1210

Arkadaşlar merhaba bu ürün hediye olarak geldi, servisi arayıp kurulum yaptıracağım. Kurulum ve kullanım esnasında tavsiyeleriniz var mı? Vestel'de ek garanti tarzı birşey mevcut mu?
  • Forumdaki yorumlara bakarak biz de bugün babama Arçelik 2171i 2700e 5 taksitle aldık bayiinden. Pazartesi kurulum olacak.
    No-frost olması ve kapasitesi tercih etmenizde etken oldu.

Cihaz teknik özellikleri çoğu yerde ulaşmak zor, paket içinden çıkan tabloyu eklemek istedim ben de:

• Ben de az önce Arçelik 2171 DY A++ derin dondurucu siparişi verdim. 2650 TL +4 yıl ekstra garanti için 250 TL, toplamda 2900 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.