Şimdi Ara

Derin Dondurucu Önerileri En İyi Derindondurucu Hangisi (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
991
Cevap
60
Favori
537.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    No frost olsun 5 çekmeceli olsun dersen pek bir seçenek çıkmıyor. Altus al609 ve uğur 5168 bulabildiklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Siemens GS24VVW20N 6 Çekmeceli derin dondurucu hakkında bir bilgisi olan var mı? 1850 tl 'ye buldum bir mağazadan ama hiçbir yerde yorum yok,ne yapacağımı bilemedim. bilen arkadaşlar aydınlatabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uğur derin dondurucu ued 7246 nf 2.750 liraya aldım bugün itibarıyla. Aslında uğur 5218 modelini alacaktım kampanyalı fiyatı 1.995 liraydı şanssızlık mı kısmet mi diyelim bugün gittim almak için kampanya bitmiş eski fiyatına çekmişler. Ben de no frost olan modeli aldım 7 çekmeceli. Umarım yüzümü kara çıkarmaz kullanan varsa tecrübelerini esirgemesin.

• Grundig GFNE 7290 derin dondurucu geçen hafta geldi. Arçelik servisi getirip kurdu.

Malzeme kalitesini beğenmedim. Çekmecesinin plastiği dandik. Elinde kalacakmış gibi hissettiriyor. O yüzden dikkatli kullanılması gerekiyor. Çok dikkatli hatta. Onun dışında hızlı dondurma özelliğini denedik, kısa sürede dondurdu. 1 gün boş çalıştırdım (servis hemen kullanabilirsin dedi ama yine de çalışmasını görmek istedim) sonra eşyaları doldurdum. Şimdilik bir sorun yok. Sesi biraz fazlaymış (evdeki dolaba göre) ama öyle öldüm bittim değil.
    Genel anlamda fiyatına göre memnun kaldım. Dediğim gibi bir tek çekmece kalitesi çok düşük. Hatta yok denecek durumda ama onu tahmin ederek siparişi vermiştim. Aynı özellikler başka markada en az 1000 lira daha fazla.

Altus ya da Grundig düşünen ve malzemesi sağlam olsun diyen varsa mutlaka bir yerlerde cihazı inceleyip öyle alsın.

•  Derin Dondurucu Önerileri En İyi Derindondurucu Hangisi
    Vay be, geçen sürede ne kadar da artmış fiyatlar.
    Profilo favorimdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Demek malzeme kalitesi kötü. Listemde yer alıyordu ama en iyisi görüp almak dediğiniz gibi.

• Grundig derin dondurucum bugün geldi +250 TL daha verip 3 olan garanti süresi 7 yıl oldu.Ürünü daha kullanmadık.3 saat kapısı açık beklesin ondan sonra başlayın kullanmaya dediler.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın çekmece kalitesine takılmayın cahillik ettim liebherr aldım onunda çekmecesi kaliteli değil bir gün elimde kalacağından korkuyorum çekerken. En azından yedek parça sıkıntısı yok, servisi bol. Dondurucunun kapı lastikleri deforme olduğu zaman tümden kapı değişiyormuş düşünün şikayet varda 4 bin lira istenen kapısı var.
  • Arkadaşlar ne alırsanız alın ama sakın Hepsiburada dan almayın. İyi günde sorun yok ama olurda iade etmek isterseniz kargoyu de dahi kabul etmeseniz burnunuzdan getiriyor. Aylarca parayı iade etmiyor. Sinir hastası edecek derecede duyarsızlar.

• Uğur UED 5170 DTK A++ 157 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu, 1599 TL 'ye N11 den satın aldım, fiyat performans olarak ne dersiniz yardımcı olursanız çok memnunjavascript:void(0) olurum, şimdi aldım, iptal edebilirim de
  • Arcelik 2171 ile nokta koydum. İyi kötü falan filan işin içinde kaybolduk resmen. 7 sene garantiyle 10 sene yaşar işimizi görür. Özellikleri de iyi gibi.

• OnderT O kullanıcısına yanıt
    Dün sordum, bayi 2850 dedi. Bir arkadaş geçen hafta aynı yerden pazarlıkla 2650'ye almış tek çekim ile. XL bölmesi yoktu. Joker özelliği var ama ne kadar kullanırız bilmiyorum. Sadece donduruculu olanı 2000 TL dedi bayi. Listemizde şu an. Hayırlı olsun size.

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Dün sordum, bayi 2850 dedi. Bir arkadaş geçen hafta aynı yerden pazarlıkla 2650'ye almış tek çekim ile. XL bölmesi yoktu. Joker özelliği var ama ne kadar kullanırız bilmiyorum. Sadece donduruculu olanı 2000 TL dedi bayi. Listemizde şu an. Hayırlı olsun size.
    Teşekkürler. Valla ben nakit aldım 2600'e geldi benim de

• herkese merhabalar, bütçem kısıtlı maalesef fiyatı uygun olduğu için de seg marka derin dondurucu almayı düşünüyorum. bu markayı alan,kullanan birileri varsa deneyimlerini aktarabilir mi?
  • Evet arkadaşlar yine enteresan bir durum ile karşı karşıyayız. Geçen hafta arcelik whatasapp hattına sitelerinde 2171'in kaç saat soğuk tuttuğu bilgisi olmadığı için öğrenmek istediğim ile ilgili mesaj atmıştım. Kendileri de dönmeden önce iyi fiyat buldum diye 2171 satın aldım. Alırken de Uğur'a göre enerji tüketimi yıllık 40-50 kwa daha az olduğu için izolasyonu daha iyidir ve muhtemelen elektrik kesildiğinde minimum 15 saat soğuk tutar diye düşünüyordum. Yani urunlerin soğuk zincirinin bozulma eşiği. Bugün gelen yanıtta 8 saat diyince yutkundum oha dedim :) piyasadaki en kötü performans.

Sanirim enerji tüketimi için izolasyondan ziyade motor avantajı yaratılmış. Bu beni yanıltan durum oldu. Bizim evde jeneratör olduğu için 15 saat ya da 8 saat çok fark etmiyor. Senelik tüketim benim için daha önemli. Ama yine de forum insanlarına bilgi vermek istedim.

Ayrıca bu testlerin stabil olmaması da etken olabilir. Mesela normal şartlarda 15 saat dedikleri test ortamın stabil 25 derece olduğu durumlarda yapılmasi gerekir. Hangi firma bunu hangi ortamda test etti bilmiyoruz. Belki 15 saat diyen Uğur arcelik testlerine tabi olsa daha az çıkabilir. Ya da arcelik uğurun testlerine tabi olsa 20 saat çıkabilir. Bunları bağımsız kuruluş testleri olmadığı sürece asla öğrenemeyiz.

• Arkadaşlar merhaba,

Siemens düşünenler için Haziran fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Derin Dondurucu Önerileri En İyi Derindondurucu Hangisi
  • OnderT O kullanıcısına yanıt
    1 Haziranda Ankara Atlantis AVM Arçelik bayiinde 2171 için kredi kartı tek çekim / nakit olarak 2.500 tl ye fiyat verdiler.
  • Herkese merhaba butcem 2.000 tl civari ve sandik tipi almak istiyorum.Bu 2 urun arasindan tavsiye edebileceginiz varmi yada baska onerisi olan varsa cok sevinirim simdiden cok tesekkurler.

https://www.akakce.com/derin-dondurucu/en-ucuz-senocak-d-315-df-dual-a-sandik-tipi-fiyati,3769524.html

https://www.akakce.com/derin-dondurucu/en-ucuz-senocak-d-315-df-dual-a-sandik-tipi-fiyati,3769524.html

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Fİyatlar çok iyi.

Bu fiyatlarla Bosch yada Siemens tercih edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

Fİyatlar çok iyi.

Bu fiyatlarla Bosch yada Siemens tercih edilir.
    Merhaba, teşekkür ederim.

Nakitte % 5 kazanıyorum direkt fabrikadan eve sigortalı taşıma ile mutfağa kadar teslim ediyorlar.
    Türkiye'nin her yerine kargo dahil fiyatlardır.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.