Şimdi Ara

Derin Dondurucu Önerileri En İyi Derindondurucu Hangisi (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
991
Cevap
60
Favori
537.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler , raf raf ayrı soğutma yapan bir sistem var mı ? ayrıca 1.500-2000 civarlarındaki her türlü öneriye açığım şimdiden teşekkürler
  • cakalll kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aynı ürün ilgimi çekti. aldınız mı? nasıl memnun musunuz? almadıysanız neden almadınız? yerine ne aldınız, neden?

bu arada ürün fiyatı bayii mi internet mi 2800? bugün bayide 3700 diyorlar. fiyatı uçurmuşlar.5 ayda 1000 lira kadar.
  • Çok şey yazılıp çizilmiş. Temiz, net bir bilgiye erişmek zor.

Benim sorum şu:

Derin dondurucu alırken marka önemli midir? evetse neden falan marka?

Üretim yeri önemli midir? Misal Bosch Almanya var Polonya var, Türkiye var mı bilmiyorum ama başka markalarda var.

Neye dikkat etmeliyiz?

Son olarak şu iki üründen birini düşünüyorum:
    https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/buzdolaplari-derin-dondurucular/derin-dondurucular/cekmeceli-derin-dondurucular/GSN36VI30N

https://www.beko.com.tr/cekmeceli-derin-dondurucu/7080-multimode-ei-derin-dondurucu

• Profilo DF1136W3VV A++ 258 LT. 7 çekmeceli olan modeli almayı düşünüyorum. İyimidir? İzmirde oturuyorum nerden alabilirim? Teşekkürler..

Not: eksik mesaj sebebimizle düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akşahin -- 21 Mart 2020; 5:5:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • timucinpusat kullanıcısına yanıt
    yuh one öyle ya fayda maiyeti nedir anasını satayım.ben 2.el buz dolabı olmayan modelini aldım gayet memnunum 1100 e maloldu.şimdi dubleks eve tasındım ust katta multimod işime gelirdi ama minide buzdolabı alacagım ucuzundan tamamdır bana sorarsanız kesinlikle vermeyin o parayı hele kapımızda buyuk bir kiriz varken hiç vermeyin...

mbenimki bu bu linkteki arkadasla biraz daha pazarlık edebilirsiniz
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-elektrikli-ev-aletleri-beyaz-esya-200-daha-indirdik-sifiri-3000-hic-kullanilmadi-791581744/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakalll -- 21 Mart 2020; 19:20:58 >

• cakalll kullanıcısına yanıt
    Evet çok aşırı pahalı. Ama dediğiniz olmaz. Başka şehirdeyim. Nakliye maliyeti, hasar riski vs. Şimdilik almayacağım. Bir daha uzun süre alışverişe çıkmamak için toplu alışveriş yapıyoruz. Stok değil elbette. Aldıklarımızı yığmıyoruz. Bir yandan kullanıyoruz. Çoluk çocuk var. Amaç uzun süre dışarı çıkmak zorunluluğunu ortadan kalfırmak. Bu anlamda yeniden ihtiyacını hissettim. Keşke önce alsaymışım. Ev dar, onun için almadım. Bir de büyük dolap almıştım. Onun için şimdiye kadar ihtiyaç hissetmedim. Ancak fiyatları aşırı yükseltmişler. İdare edeceğiz artık. Hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 21 Mart 2020; 20:9:47 >
  • eşim titiz değildi buz yapmasın diye pasif sogutuculu almamak için bu arayışa girdim pasif sogutıcu fiyatına 2.el no frost aldım, bence 6 cekmeceli uygun fiyatlı birsey alsan aynı faydayı saglar sana

• Selam arkadaşlar.
    bosch , siemens , profilo hangisi bir tık daha iyidir acaba ?

Siemens GS29VVW31N modeli GG sitesinde 2.250 tl**6 çekmece
    Bosch GSV29VW31N modeli GG sitesinde 2.370 tl**6 çekmece
    Profilo DF1133W3VV modeli GG sitesinde 2.440 tl**7 çekmece

yada alternatif ne önerirsiniz acaba ?
    GG sitesinden bakmamdaki amaç 225 tl world puan kazanımı olacak.
  • https://www.hepsiburada.com/profilo-df1133w3vv-a-cekmeceli-derin-dondurucu-p-HBV00000CGENB?magaza=B%C4%B0Z%C4%B0MEV

İlgili linkteki Profilo 7 çekmeceli ürünü aldım.
    World kart 150 tl puan kampanyası ile maliyeti 2.120 tl gelmiş oldu.

kullanan arkadaşlar var mıdır acaba ?
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    World puan bilgisayar kategorisinde geçerli diyor sadece?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Madde öyle diyor ama tüm alışveriş i kapsıyor.
    Kategori bakılmaksızın

world mobilden kazandınız diye uyarı geldi mi size hocam ?
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Evet

teşekkürler hocam. biz de bir derin dondurucu bakıyoruz, 1124 nodeli profilonun. sizin aldığınız modelin bir boy küçüğü sanırım.
  • Selam arkadaşlar
    Profilo DF1133W3VV 7 çekmeceli derin dondurucu geldi.
    Üşenmedim tüm çekmece içlerini metre ile ölçtüm.
    Gerçek kullanım net alanı 168 litre olarak hesapladım.
    Yazan değerler neydi.
    Brüt 242 litre
    Net 220 litre.

Gerçekte kullanım alanı 168 litre aradaki fark 52 litre ıvır zıvıra gidiyor.
    Ee içine koyacağımız ıvır zıvırında belli bir hacmi olacaktır.
    Bana göre gerçek den içine konulabilecek ürün hacmi en fazla 140-150 lt dir.

Motor grubu SECOP Made in Austria
    Henüz çalıştırmadım sonucu yazmaya gerek yok donduracakk.
  • Profilo DF1124W3VV veya DF1024W3VV satın almak istiyorum, nerden almamı tavsiye edersiniz?

• Forumda uğur dan hic bahsedilmemiş iyi değil mi acaba bende dondurucu almak istiyorum fikir verebilecek arkadaslar varsa sevinirim

• hsnyvz H kullanıcısına yanıt
    Kendim e ticaret sitelerinden aldım.
    Uygun fiyat hangisi ise ondan.
    Ayrıca satıcı yorumlarını incelemen gerekli .

• Selamlar,
    Simfer fs 7303 modelini düşünüyorum. İnceleyen yorumlayabilecek olan var mı acaba? Cezbeden noktası 290 Lt olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keukuat -- 12 Nisan 2020; 21:8:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keukuat

Selamlar,
    Simfer fs 7303 modelini düşünüyorum. İnceleyen yorumlayabilecek olan var mı acaba? Cezbeden noktası 290 Lt olması.
    ben yıldır simfer in sitatik olanının kullanıyorum,gayet memnunum,malzeme kalitesinden de iç hacminden de
    hiç bir sıkıntı yok
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.