Şimdi Ara

Derin Dondurucu Önerileri En İyi Derindondurucu Hangisi (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
991
Cevap
60
Favori
537.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mh aradım türkiye uretimi dedi acaba kompresör nasıldır yarin alacaz kısmetse ama ne bilim kararsız kaldım aynı ürünün bosch olanı 2150tl alman üretimi olabilirmi sizce teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Kompresör Jiaxiperadır büyük ihtimalle. Mesajımı düzelttim kusura bakmayın. Bosch muadili de büyük ihtimalle aynıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 27 Temmuz 2019; 0:33:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hocam aileme 2000 tl ye kadar no frost özelikli çekmeceli derin dondurucu almayı planlıyorum.
    Bu modellerden birini önerirmisiniz.
    Altus AL 609 ENF
    Altus AL-709 E
    Grundig GFNE 7290
    Grundiğ e daha yakınım altusla arasında kalite farkı varmıdır.Yada hiçbiri direk şu marka-modeli al diyeceğiniz bir ürün varmıdır.Babama bir bayide beko 7070 modeli önerilmiş 1850 tl ye bana sordu ama statik olması dışında herhangi bir bilgiye ulaşamadım.Yada bu bütçede statik olarak ne önerirsiniz.
    Son olarak Profilo DF1033L3VV (Low Frost) hakkında ne düşünürsünüz.
    Biraz uzun oldu, şimdiden teşekkür ederim.
  • espial kullanıcısına yanıt
    jiaxiperia gene iyiymiş ben arceliklerde donper diye bi kompresor gordum. kalite kalite demek çin mallarıda

• Bu ürün nasıldır acaba arkadaşlar, Simfer tavsiye eder misiniz?
    https://www.hepsiburada.com/simfer-fs-8407-enf-a-310-litre-8-cekmece-nofrost-ister-sogutucu-ister-dondurucu-p-HBV00000GBUWP?magaza=Premium+Sepet

• Profilo DF1136W3VV 1850₺ 5 Taksit e aldım Ankara da itfaiye meydanının orada bayiden. Aslında DF1136W3VV düşünüyordum. Bakarken daha mantıklı geldi. DF1136W3VV de 1750 ₺

• tzc13 T kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 modelde aynı bide kurulum yapıldımı bende alacam bu.modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Kompresör Jiaxiperadır büyük ihtimalle. Mesajımı düzelttim kusura bakmayın. Bosch muadili de büyük ihtimalle aynıdır.
    hocam merhaba, 1600 lira civari ne onerirsiniz, ugur 5 cekmeceli alacaktim ama sizin yorumlari okuyunca vazgectim. 200-300koyup ben olsam şunu alırdım derseniz onlarq da açığım şimdiden çok teşekkürler.

• Arkadaşlar ek bilgi vereyim;

Kolay açma sistemi olmayan çekmeceli derin dondurucu almayın.. Ben aldım pişman olduk bikle 3. günde.

Kapıyı açarken her seferinde derin dondurucu dönüyor. o kadar sert.
  • andios kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi modeli aldınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgi için, statiklere bakacağız o zaman evde bir uğur marka derin dondurucu daha var, ondan aynı markaya yönelmiştik profiloya da bir bakarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinim35

Hocam hangi modeli aldınız
    Arçelik 2081 DY modeli.
    1136 1133 e göre 10 cm daha uzun 2 tane büyük gözü var. 16 Litre ek hacim sağlıyor bu. Tüketim değerlerinde de pek fark yok. Az daha büyük olsun madem dedim. Geldi dolap eve. bi kac saate de servis gelir kurar.
  • 1133 profilo aldım 1850tl 12 taksit.oldu

• Herkese merhaba 3 (yetişkin )kişilik aileyiz.Derin dondurucu sizce sandıklı mı çekmeceli mi olmalı ? Sandıklı 210 lt mağazadan baktık bize yeter gibi geldi kararsız kaldık .Çekmeceliye hiç bakmadık onda kaç lt olmalı sizce yine 210 lt yeterli mi? Marka önerisi ve yaklaşık hacim önerisi de yaparsanız sevinirim.Çarşıda esnaf 210 lt sandıklı tip beko 2000 tl nakit söyledi. Çekmeceli ola daha düzenli olduğunu duyduk ,küçük gelirse diye tereddüt ediyoruz.Uygun olursa internetten alacağım.

• tayfunak T kullanıcısına yanıt
    Profilo 1133 model motor Avustralya üretim

• Arkadaşlar selam

DF1033L3VV DF1133W3VV arasında ne far var 1133 yeni model sanırım ama gri renk sadece 1033 olarak var.

Eğer herhangi bir motor üretim yeri vs farkı varsa yeni olan beyaz modele kayacağım.

Acil yardım lütfen
  • ubeceren kullanıcısına yanıt
    Acele edin 1 ağustos liste fiyatı 2400tl 1133 model beyaz 1033 gri

tesekkurler. aklim kaldi o profiloda ama bana buyuk biraz.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.